Problemy techniczne 513239 1643

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 22.07.2013 roku

Wyświetleń 513239

Odpowiedzi 1643

Szulwik

Szulwik

Użytkownicy
posty781
Propsy92
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Daje nową grę, pasek ładowania ładuje się znacznie szybciej od innych wersji moda, puszcza filmiki, a gdy dochodzi do końca ładowania wywala do pulpitu bez jakiegokolwiek błędu.

system packa masz? Uruchamiasz jako admin w trybie zgodności z win xp?
 

Afro.

Afro.

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Co to system Pack?
 

TadekKanalarz

TadekKanalarz

Użytkownicy
Łakamakafą
posty258
Propsy44
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Łakamakafą
Co to system Pack?
http://themodders.org/index.php?topic=20751.0
Dzięki niemu crashy jest minimalna ilość. Czasami tylko przy zmienianiu światów(khorinis - jarkendar - gd etc).
 

ExCluzivee

ExCluzivee

Użytkownicy
posty66
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem który polega na tym że gdy instaluje system pack to jak włączam gre mam blackscreen zna ktoś przyczyne? Gre uruchamiam jako administrator i z zgodnością windows xp. Mój system to widnows 8.1 
 

arto

arto

Tester Złotych Wrót
posty292
Propsy20
ProfesjaTester
  • Tester Złotych Wrót
Ja mam taki problem, że jak wybieram dialog z przełęczą u Hagena to gra się wyłącza i wyskakuję błąd "Divide by Zero".
Jak mogę się tego pozbyć ?
 

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Mam problem który polega na tym że gdy instaluje system pack to jak włączam gre mam blackscreen zna ktoś przyczyne? Gre uruchamiam jako administrator i z zgodnością windows xp. Mój system to widnows 8.1
A zainstalowałeś wcześniej wersję raportową 2.6 (fix)?
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

ExCluzivee

ExCluzivee

Użytkownicy
posty66
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy

ExCluzivee

Problemy techniczne
#1086 2015-07-18, 16:26(Ostatnia zmiana: 2015-07-18, 17:23)
Mam problem który polega na tym że gdy instaluje system pack to jak włączam gre mam blackscreen zna ktoś przyczyne? Gre uruchamiam jako administrator i z zgodnością windows xp. Mój system to widnows 8.1
A zainstalowałeś wcześniej wersję raportową 2.6 (fix)?

Tak, zainstalowałem też najnowsze sterowniki też nic nie dało

Edit: Dobra uporałem się z tym wystarczyło żebym włączał gothic przez "gothicStarter_mod"
Edit2: Włączyć się włączył ale teraz mam straszne lagi, takie skeundowe albo nawet krótsze zacięcia ekranu
 

domix

domix

Użytkownicy
posty237
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
mam problem ponieważ zabiłem kreola a on jest mi potrzebny do misji z artefaktem starożytności. Co moge zrobić ? Może jakiś kod podałby ktoś
 

baton1295

baton1295

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
1.Witam, mam problem, jak odbugować Mora Ultratu? Z Senyaka nie mam kamienia duszy, a na normalnego potwora tez nie moge jej uzyc, każe mi zebrać kamien z pokonanego juz potwora, a takowego nie ma.
2.Jak zrobic poświecone strzały? na pniu nie można
 

TadekKanalarz

TadekKanalarz

Użytkownicy
Łakamakafą
posty258
Propsy44
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Łakamakafą
2.Jak zrobic poświecone strzały? na pniu nie można
A przeczytałeś pulpit, który był obok łuku? Wtedy będzie można je zrobić na pniu.
 

baton1295

baton1295

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Przeczytałem, dalej nie moge ich zrobić, a są bardzo przydatne
 

domix

domix

Użytkownicy
posty237
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
mam pytanie bo gram magiem a kiedy śpi mana mi się nie regeneruje co moge zrobić ?
 

internator69

internator69

Użytkownicy
posty12
Profesjabrak
  • Użytkownicy
mam problem jak mam odpalić returinga która ikona?? a po drugie jak bym nie odpalał to wyskakuje błąd program vdfs init tool przestał działać  co na to poradzić??
 

domix

domix

Użytkownicy
posty237
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

domix

Problemy techniczne
#1093 2015-07-28, 17:20(Ostatnia zmiana: 2015-07-29, 10:19)
mam problem ponieważ gram nekromantą jestem w GD kiedy używam runy wezwania zombi nie zabiera mi many i nie wzywa zombi co zrobić ?
Prosze pomocy !
 

GandalfTheGreen

GandalfTheGreen

Użytkownicy
posty1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Próbował ktoś może uruchamiać The Returning na Windows 10/8.1 ? Jak naprawić problem ze spadkiem wydajności, miganie tekstur?
 

adrirolnik

adrirolnik

Użytkownicy
posty166
Propsy5
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
czesc. Chciałem przzejsć jeszcze raz returna. Zainstalowałem na nowo g2nk  instaluje też fix 2.6v2 i 2.6f i gdy próbuje włączyć to pojawia się czarny ekran i po ok. 3 sekund wyrzuca mnie na pulpit
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
a g2mdk gdzie?
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



zenek24pl

zenek24pl

Użytkownicy
posty28
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam mam nastepujacy problem  gdy mam odpaloną gre i dostaje od xardasa zbroje nekromanty  i zmieniam ja na jakas inna zbroje szate to automatycznie spada mi mana postaci oraz inne statystyki co robic ?? musze wykonac zadania dla bandytow lecz przy zmianie zbroji moja obrona ma ujemna wartosc prosze o szybką pomoc
 

Boykaundisputed

Boykaundisputed

Użytkownicy
Klata, plecy, barki, od tego są ciężarki.
posty403
Propsy80
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Klata, plecy, barki, od tego są ciężarki.
Witam
Czy wam też Xardas po rozmowie idzie do księgi zamiast na fotel?
Czy w jaskini gdzie się idzie do tej kotliny co jest tam lester są tylko 3 gobliny a nie 4?
Czy w wieży Xardasa jest 1 szczur a nie 2?
Czy w skrzyni obok szczura też macie tylko 10 szt. złota?
Czy przy wieży Xardasa są tylko 4 rośliny a nie 7? Bo w poprzedniej wersji ich tam było 7.
I nie ma też wilka za jaskinią bandyty w drodze do miasta.
Czy tak powinno być? Czy to są przypadkowe bugi? Na wcześniejszej wersji Returninga jak grałem to było inaczej.
 
Uri Boyka is the most complete fighter in the world...


Pawlak673

Pawlak673

Użytkownicy
Wyrwę wam języki i wytrę se nimi dupe
posty270
Propsy36
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wyrwę wam języki i wytrę se nimi dupe
Siema. od pewnego momentu mam mega lagi tylko i wyłącznie na farmie Lobarta . Wychodzę z Khorinis i w okolicach farmy łapie mnie kosmiczny lag jak bym miał 2fps . Nie wiem czym to jest spowodowane, bo gdy zaczynam grę i lecę w stronę farmy nie ma żadnych lagów, przebiegnę całą farmę wzdłuż i poprzek i nic, a na tym save co gram wejdę na początek i lag .. Próbowałem już przeinstalować moda jak i całą grę, niestety nic nie pomogło . Ktoś może wie czym to jest spowodowane ? Jaki bug że akurat na tym save co gram jest ten lag ? 
 

Smutek z dymem wylewam z płuc na zewnątrz .. <3


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry