Pytania i porady w rozwoju postaci, a także gry. 41576 64

O temacie

Autor przemek273

Zaczęty 2.05.2013 roku

Wyświetleń 41576

Odpowiedzi 64

Baggio

Baggio

Moderator działu
posty968
Propsy426
ProfesjaGracz
  • Moderator działu
@Deathrou
Gram ostatnio w moda, pytałem o to samo. Z tego co wiem kilka osób rozwijało do około 50. Ja rozwinąłem do 75 chyba bo chciałem do 90 ciągnąć, ale jednak to nie ma sensu w tym modzie. Zatem myślę, że tak 60 będzie ok. 
 

Deathrou

Deathrou

Użytkownicy
posty112
Propsy12
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Heh tez wlasnie mam w tym mommencie 75 :d Dziekuje za odp
 

xMefistox

xMefistox

Użytkownicy
posty312
Propsy17
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Siemka. Co powinienem mieć rozwinięte przed wyjściem z kopalni ? Ile rudy i ile hp powinienem mieć ? ile siły i broni 1h ? idę w jednoręcczne, potem duale. Co wyuczone ? I gdzie są skrzynie i klucze do nich ? na 4 klucze znalazłem 2 skrzynie i jedną, do której klucza nie mam..
 

Kyubie

Kyubie

Użytkownicy
posty389
Propsy32
  • Użytkownicy
Jakie są tutaj gildie, mówię tu o tych do których trzeba się przyłączyć żeby ukończyć grę, pomijając najemnika orków który potrzebny jest do wyjścia z kopalni. Oraz jakie mają profity?
 

Freddy

Freddy

Użytkownicy
posty232
Propsy64
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Tutaj nie ma wyboru gildii, dołączasz do nich po kolei:

niewolnik -> najemnik orków -> myśliwy
 

HellVard

HellVard

Użytkownicy
posty520
Propsy91
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jestem w sztolni, z której ratuje się Lafera przed pełzaczami, jest tu jedno przejście zablokowane kratą i korytarz ukryty za murowaną ścianą, da się tam jakoś wejść? Tzn. na pewno się da, bo namierzyłem tam telekinezą kilka przedmiotów, tylko pytanie jak? :) I czy będę mógł wrócić do tej sztolni gdy już wyprowadzę Lafera?

Freddy

Freddy

Użytkownicy
posty232
Propsy64
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Tak, dostaniesz się tam w miarę postępu fabuły, a do sztolni będziesz mógł się wracać do woli, jak tylko przekonasz strażnika, że chcesz oczyścić ją z pełzaczy.
 

HellVard

HellVard

Użytkownicy
posty520
Propsy91
Profesjabrak
  • Użytkownicy
U kogo można się nauczyć skórowania gadów?

HellVard

HellVard

Użytkownicy
posty520
Propsy91
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy można w ogóle skórować gady w Dark Sadze? Nigdzie nie mogę znaleźć nauczyciela tej umiejętności. I czy jest w tym modzie ktoś, kto wzorem Halvora z oryginalnego G2 skupuje kielichy i inne kosztowności?

HellVard

HellVard

Użytkownicy
posty520
Propsy91
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Raczy ktoś odpowiedzieć? 

HellVard

HellVard

Użytkownicy
posty520
Propsy91
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gram wojownikiem i idę w siłę (mam na razie 70), ale mam także 41 zręczności, wyuczyłem się dla lepszej kradzieży kieszonkowej. Najwyższy poziom tej umiejętności wymaga 60 zręczności, ale czy opłaca się go w ogóle uczyć? Czy jest to potrzebne lub chociaż przydatne w jakichś późniejszych zadaniach? I Czy warto wyuczyć się u Gerarda 2-3 pierwszych kręgów magii, czy to tylko strata punktów nauki?

Amand

Amand

Użytkownicy
jestę studentę xD
posty238
Propsy94
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • jestę studentę xD
Jak poradzić sobie ze sługami nekromanty na początku III rozdziału? Są strasznie ciężcy do pokonania.
 
Wystąpił błąd podczas próby wyświetlenia sygnatury

Bezixx

Bezixx

Użytkownicy
posty128
Propsy12
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jak poradzić sobie ze sługami nekromanty na początku III rozdziału? Są strasznie ciężcy do pokonania.
Bryła lodu i bicie z broni białej, ewentualnie rozmyślne zdejmowanie z dystansu ( łuki/kusze/magia ) jeśli wiesz że będzie zadawało to obrażenia. W sumie jest też pewien trik, jeśli wyprowadzamy cały czas ataki do przodu i jesteśmy jak najbliżej tych sług, to nie mogą nas trafić. Wymaga to trochę wprawy, jeśli nie jesteśmy wystarczająco blisko to oberwiemy. Albo zlurowanie do jakiegoś większego obiektu, typu ściana czy drzewo i używanie A/D i ctrl tak aby bić ich zza tego. Sposoby są różne, ale z bryłą lodu jest generalnie najbezpieczniej i najłatwiej.

Dodam tez coś bardziej na temat. Sprawdzał ktoś build opierający się na zręczności grając na poziomie trudnym? Opłaca się i czy daje radę dobrze? Generalnie mam wrażenie że mod skłania nas do owego, chociażby patrząc na to jakie itemy dostajemy ( pierścienie/amulety zręczności, łuki, od cholery goblinich jagód czy chociażby Betty od Tarsa ). Żeby wykonać wszystkie misje to trzeba też władować trochę punktów w ten atrybut. Poza tym, ja pakowałem siłę do około 90-100 i dopiero od tamtej pory zacząłem bawić z tabliczkami i miksturami. Trochę boli tylko, że zadania kradną nam smocze korzenie i potem mamy ich mało. W późniejszych fazach gry bardziej się opłaca picie mikstur i używanie tabliczek, bo wtedy możemy znacznie przypakować. Mówię tu generalnie o poziomie trudnym, gdzie potrzeba horrendalnych wielkości atrybutów ( zwłaszcza siły ), żeby zadawać duże obrażenia.
 

Amand

Amand

Użytkownicy
jestę studentę xD
posty238
Propsy94
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • jestę studentę xD
Witam, skąd wziąć zbroję z czarnego trolla? Tą, którą mamy na sobie w outro z czarnym mieczem. Z góry dzięki za odpowiedź.
 
Wystąpił błąd podczas próby wyświetlenia sygnatury

tyson90

tyson90

DreamVader
posty389
Propsy143
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader
O ile dobrze pamiętam, można ją kupić w obozie myśliwych. Ale jest ona chyba dostępna dopiero w późniejszych rozdziałach gry.
 
Start | News | FAQ | Solucja | Poradnik | Download | Final Song | MP3

-Dlaczego kucharze faceci są lepsi od kobiet?
-Bo żeby zrobić prawdziwy żurek, trzeba mieć jaja.

gost321

gost321

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanko, nauczyłem się walki z tarczą, znalazłem tarczę, ale jedyne co mi ta tarcza daje to strasznie niewygodny dla mnie styl walki, czy coś robię źle czy po prostu to wszystko co daje tarcza? Liczyłem na może ciągły blok czy coś, czy wyższy poziom walki z tarcza jest lepszy? I jeszcze pytanko o tabliczki, dużo jest tabliczek na walkę 1h? Bo nie jestem pewien ile dawać przed zdaniem się na same bonusy.
 

Vanaadis

Vanaadis

Użytkownicy
posty137
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam. Mam kilka pytań, mianowicie:
1. Czy warto uczyć się w kopalni wydobywania rudy za 25bryłek i (?)PN?
2. Czy jest jakiś próg otrzymywania życia za PN? Czy ciagle tyle samo?
3. W kopalni opłaca się uczyć walki bronią i siły za te 10-15bryłek za 5punktów? Czy czekać aż pójdę dalej i zaoszczędzić te bryłki?
4. Czego ogólnie warto się uczyc na poczatku gry(czyt.
w kopalni), zeby później nie żałować i nie stracić jakichś możliwości?
 

Czarnoksiężnik z Angmaru

Czarnoksiężnik z Angmaru

Użytkownicy
Nowy Aryabhata
posty48
Propsy47
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Nowy Aryabhata
1. Ja się nie nauczyłem i spokojnie wygrałem moda.
3. W kopalni nauczyłem się walki bronią i nie żałowałem, jeśli grasz wojownikiem oczywistością jest umiejętność walki bronią. Natomiast jeśli nie jesteś pewien to nie wydawaj tych Pn co masz, poza kopalnią również istnieją nauczyciele walki bronią.
4. Jeśli dobrze pamiętam naucz się warzyć eliksir siły i zbierz/wykup wszystkie smocze korzenie i rób mikstury siły, tak samo jak widzisz miksturę siły kupuj. Niestety nie pamiętam czy pn za naukę siły rośnie, więc musisz wyczuć odpowiedni moment na picie mikstur.
 

xKondziox

xKondziox

Użytkownicy
posty358
Propsy16
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Powie mi ktoś jak to jest z zadawaniem obrażeń potworom? Bo ja mając mistrza w 1H ani razu nie zadałem obrażeń krytycznych takim potworom jak np. Jaszczury
 

VVrongVVay

VVrongVVay

Użytkownicy
posty17
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Powie mi ktoś jak to jest z zadawaniem obrażeń potworom? Bo ja mając mistrza w 1H ani razu nie zadałem obrażeń krytycznych takim potworom jak np. Jaszczury

Coo? a siły ile? Ja aktualnie grając mam 60% i w cieniestwora wchodzą kryty, wydaje mi się że żeby była szansa na kryt wgl możliwa musisz przebić pancerz wroga tj pewnie jakiś schemat obrażen broni + siły
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry