Pytania i porady w rozwoju postaci, a także gry. 41581 64

O temacie

Autor przemek273

Zaczęty 2.05.2013 roku

Wyświetleń 41581

Odpowiedzi 64

przemek273

przemek273

Użytkownicy
Dark Dragon, Kapłan Słowa
posty1073
Propsy217
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Dark Dragon, Kapłan Słowa
W tym temacie prosze o zamieszczanie pytan o decyzje w rozwoju postaci np. Zrobić maga czy wojownika, lepiej pakowac w jedno czy dwuręczną broń. Czy oplaca się np uczyć walki dwoma mieczami czy tarczą, robić alchemie czy nie itp. W co pierw pakować i wszyskto z tym związane.



1. Moja rada, opłaca się uczyć eliksiru siły, dzięki nie mu znacznie łatwiej prowadzi się wojownika, oszczędzisz dużo pn.

2. Naucz się wszystkich języków u Harta, z tabliczek możesz bardzo rozwinąc postać.

3. Oszczędzaj unikatowe zwoje, w przyszłości przydadza sie jak będziesz tworzył silne runy.

4. Warto nauczyć się bryły lodu, w ten sposób unieruchomisz przeciwnika i zdązysz go zabic, w razie czego kolejny raz z bryły lodu

5.Przed kupieniem niewolników u Rentgarda wykonaj wszystkie questy u piratów.

6.Gdy przejście jest zawalone na początku gry gdy idziemy z Magarem, na lewo jest rzeka płynaca w dól, pod mostem. Zejdz tak do piratów, od razu wez misje z prowiantem i zbierz wszystkie kule, potem idz do tego pirata daj mu jedzenie. Po chwili usłyszysz huk, szybko go zagadaj daj kule i wyjdz. Zadanie się zakończy poprawnie, tylko na skróty, a przejście samo się odblokuje.

7.Opłaca się wykonać misje u kar a ma. Dostaniesz fajną zbroje. Lepiej ją poswiecić u Innosa, w tedy na długi czas wystarczy i bedzie pro.

8. Przed oddaniem złota Rentgardowi, sprzedaj wszyskto procz zbroi i swojego miecza Hansowi. Potem oddaj złoto Rentgardowi i po zabiciu Hansa przez ferokijczyków weź z jego trups swoje itemy. Dzięki temu będziesz miał swoje itemy i złoto za nie.

9. Oddawaj magiczne książki (rożniste jakie znajdziesz, z czerwonymi i niebieskimi okładkami) Hartowi. Da ci za nie umiejętności

10. Naucz się u Innosa trochę many i oddawaj ja beliarowi w ofierze (1 punkt many za 500 zł)

11. Zbieraj wszystkie smocze korzenie, goblinie jagody i korzenie lecznicze. Przydadza się do mikstur.
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
8. Przed oddaniem złota Rentgardowi, sprzedaj wszyskto procz zbroi i swojego miecza Hansowi. Potem oddaj złoto Rentgardowi i po zabiciu Hansa przez ferokijczyków weź z jego trups swoje itemy. Dzięki temu będziesz miał swoje itemy i złoto za nie.


A przypadkiem w nowszych wersjach niz 1.0.0.4 nie jest to juz naprawione?


10. Staraj się nie wydawać pn na pierdoły, np przetapianie złota itp.

A tu sie nie zgodze, bo przetapianie złota jest bardzo przydatną umiejetnoscia. Duzo nie kosztuje, a teraz bardzo pomaga. Przeciez idziemy do kopalni złota z mysliwymi - tam jest brył w ktorych mozna kopac bez ograniczenia w cholere, wydobyc wszystko i przebić na krążki, a z kazdego krazka na monete.

Nie pamietam jaka była stawka, ale chyba mając 1 bryłke rudy przetapiasz ją na 3 krążki złota, a z kazdego krążka robisz 5 monet (chyba, nie pamietam).

Wiec mając powiedzmy 500 brylek zlota (a tyle chyba sie wykopie) przetapiasz je na 1500 krążków, i z krążków wyjdzie Ci 7500. Mało to to nie jest, a kazde złoto sie przyda.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

diegomez

diegomez

Labirynt
posty452
Propsy63
  • Labirynt
 

przemek273

przemek273

Użytkownicy
Dark Dragon, Kapłan Słowa
posty1073
Propsy217
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Dark Dragon, Kapłan Słowa
Diegomez, to są decyzje w rozwoju postaci. Nie poradnik. Tu zadajesz pytania co rozwinąc itp. Czytaj dokładnie. Te porady to przy okazji.

Werewolf oki usune to o wydawaniu na pierdoły.
 

diegomez

diegomez

Labirynt
posty452
Propsy63
  • Labirynt
To jest aż tak trudna gra, żeby pytać się innych w co się chce zainwestować PN?
Ludzie dajcie spokój. Jak Tyson, ja i kilku innych dało radę przejść grę bez pytań typu "Czy lepiej rozwinąć 1h do 30 czy 2h do 31?" to każdy inny da radę.  :facepalm:
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Nie pierdol za przeroszeniem glupot. Nie kazdy jest weteranen gpthica, a kazdy mod jest inny. W jednyn trzeba wiecej sily i 1H, inne lepiej przejsc magiem. Po to jest temat zeby ci mniej doswiadczeni pytali. Skoro jestes wlanie taki dobry ze przeszedles moda bez takich pytan, to pomoz innym go przejsc wlasnie odpowiadajac na ich potencjalne pytania.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

diegomez

diegomez

Labirynt
posty452
Propsy63
  • Labirynt

diegomez
Labirynt

Pytania i porady w rozwoju postaci.
#6 2013-05-03, 13:06(Ostatnia zmiana: 2013-05-03, 13:09)
Ja już nie raz pisałem jak przeszedłem DS. Ale dobra napiszę to jeszcze raz.

1h, siła i bryła lodu

Edit: Co do tego "Nie kazdy jest weteranen gpthica," to warto wspomnieć, że gothic (2nk) ma już 10 lat. Ile potrzebuje gracz by stać się weteranem gothica?
 

Pawciow

Pawciow

Użytkownicy
posty533
Propsy70
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
ja powiem tak: grając w moda, rozwijałem 1h do 60%, potem całkowicie rozwinąłem postać w maga i gra stała się bajecznie prosta...dzięki regeneracji many, nie zdążyłem sprawdzić jak się walczy orkową bronią i najlepszą bronią 2h w modzie, jaka jest do wykucia, ale sądzę, że też byłoby ciekawie; polecam nie pakować za dużo w siłę,manę i zręczność PN, bo szkoda, lepiej nauczyć się warzenia mikstur za które podniesie się statystyki o wiele wyżej niż za bezpośrednio wydane PN

przemek273

przemek273

Użytkownicy
Dark Dragon, Kapłan Słowa
posty1073
Propsy217
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Dark Dragon, Kapłan Słowa
Ja żałuje, że tak późno nauczyłem się warzenia mikstur siły. Bym miał już 200 siły, a tak to mi 30 punktów siły brakuje do pełnych 200.

Nie polecam uczyć się walki dwoma broniami, tylko wygląda fajnie, natomiast tarcza sprawdza się świetnie, na początku gry z nią możesz orkowa arene zwyciężyć z odpowiednik blokiem.
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Ja już nie raz pisałem jak przeszedłem DS. Ale dobra napiszę to jeszcze raz.

1h, siła i bryła lodu

Edit: Co do tego "Nie kazdy jest weteranen gpthica," to warto wspomnieć, że gothic (2nk) ma już 10 lat. Ile potrzebuje gracz by stać się weteranem gothica?


Warto tez wspomniec, ze nie kazdy gral albo gra w Gothica. Znam multum osob ktore w ogole nie graly, oraz duza ilosc co tylko raz odpalily. Duzo tez takich osob wlasnie zaczyna grac w modyfikacje.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

diegomez

diegomez

Labirynt
posty452
Propsy63
  • Labirynt
Przekaż wyrazy współczucia.
 

przemek273

przemek273

Użytkownicy
Dark Dragon, Kapłan Słowa
posty1073
Propsy217
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Dark Dragon, Kapłan Słowa
Diegomez co ty chcerz osiągnąc -.- ? Twoje posty zaśmieciły temat.
 

diegomez

diegomez

Labirynt
posty452
Propsy63
  • Labirynt
Nie wiem o co Ci chodzi. Najpierw zapytałem się czemu tak bardzo potrzebny Wam ten temat... i się dowiedziałem. Za namową innych w kolejnym poście napisałem swoją drogę rozwoju postaci.
Werewolf odpowiedział na mojego edita (choć pytanie tam zawarte było pytaniem retorycznym), a ja po jego poście wyraziłem żal i poprosiłem o przekazanie wyrazów współczucia - tym samym kończąc temat.

I myślałem, że temat się skończył ale wyskoczyłeś ze swoim pytaniem do mnie tworząc niepotrzebny post (który mogłeś wysłać mi na PW).

Tak więc odpowiadam na pytanie z nadzieją, że to koniec spamu.
 

przemek273

przemek273

Użytkownicy
Dark Dragon, Kapłan Słowa
posty1073
Propsy217
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Dark Dragon, Kapłan Słowa
Mimo początkowego spamu, można nadal pisać w tym temacie o rozwoju postaci.
 

Bloodvin

Bloodvin

Użytkownicy
posty3
  • Użytkownicy
Witam, mam pytanko. Kto uczy łucznictwa ?
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Hmm. Brian, w obozie mysliwych, po wykonaniu dla niego zadan (chyba). Nie jestem pewien, czy ktokolwiek inny.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Khazsharr

Khazsharr

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zatem mam parę pytań:
1. Co polecacie tarczę czy dwie bronie? Z jakiego powodu to polecacie? Oraz czy posługiwanie się 1h się z tymi umiejętnościami łączy.
2. Gdzie mogę w drugim rozdziale stosunkowo tanio się nauczyć 1h? Nie wliczając w to typa z areny.. -.-
 

przemek273

przemek273

Użytkownicy
Dark Dragon, Kapłan Słowa
posty1073
Propsy217
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Dark Dragon, Kapłan Słowa
Polecam oczywiście TARCZE ! Mnie w arenie pokonywali na 2 strzały albo jeden, gdy nauczyłem się tarczy przy odpowiedniej kombinacji padają na arenie jak muchy..... I tak z każdym przeciwnikiem. Nie polecam dwóch broni.

Tarcz uczy paladyn z obozu orków,  nie pamiętam jago imienia ale po wykonaniu dla niego questa uczy nas.
 

Khazsharr

Khazsharr

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Właśnie wykonałem dla niego misję, jednakże owa umiejętność wydaje się być słaba. Minimalnie mam dzięki niej więcej obrony. Poza tym to ogranicza ona jedynie moją szybkość ataku. Mógłbyś rozpisać jej świetność? Pozostało też jedyne pytanie: czy opłaca się uczyć tarczy wraz z posługiwaniem się bronią jednoręczną? Z góry dziękuję za odpowiedź.
 

przemek273

przemek273

Użytkownicy
Dark Dragon, Kapłan Słowa
posty1073
Propsy217
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Dark Dragon, Kapłan Słowa
Chyba masz buga... Normalnie masz zupełnie inne ataki i przy kombinacji odpowiedniej zabijesz wszystko..... Tym trzeba umieć grać. Jak bym miał gdzieś jeszcze mój filmik na arenie orków to bym ci pokazał co to znaczy tarcza Oczywiście ucz się walki bronią jednoręczną !  By tarczą dobrze się grało minimum mistrz jednoręki. Może ta walka inaczej wygląda na poziomie wojownik i mistrz.


Sry za dooble post coś źle zrobilem, możecie usunąć poprzedni post.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry