Patch 1.0.1.7 - błędy, bugi i niedociągnięcia 49803 108

O temacie

Autor tyson90

Zaczęty 18.04.2013 roku

Wyświetleń 49803

Odpowiedzi 108

xDominik

xDominik

Użytkownicy
posty222
Propsy39
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
EE mam małe pytanko Gregor z tego co mi wiadomo po wypiciu Eliksira niewidzialności miał zamienić się w zombie? Podczas mojej gry się nie zamienił, tylko od razu się na mnie rzucił czy to bug?



PS: W wersji 1.0.1.7 przy wykopywaniu z rudy srebra piszę:
 -Nic nie zostało
 -(Sprawdź umiejętności czy coś takiego)
 -Koniec

Czy te ,,nic nie zostało" to nie bug? Gdy na nie kliknę normalnie wydobywam srebro a kończy się to na ,,nic nie zostało" :)
Nie powinno być przypadkiem zamiast tego napisane co innego? :D



PS 2: Zauważyłem że w wersji 1.0.0.4 orkowie nie atakowali mnie gdy grzebałem w ich kufrach (kopalnia) obecnie na wersji 1.0.1.7 zaczynają już zwracać na mnie uwagę i oczywiście mnie zabijają :)
 
LET'S ROCK!

xDominik

xDominik

Użytkownicy
posty222
Propsy39
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
W tym także patchu nie uświadczyłem ciała zbiegłego więźnia, choć misje zaliczyło (skrypt się załączył gdy znalazłem się w jaskini\wpis w dzienniku) jednak ciała nie znalazłem.

Jeszcze jedna sprawa nie wiem czy to tak ma być ale nikt mnie nie przeszukuje po pobiciu ani niewolnicy ani piraci ani myśliwi. Z jednej strony to jest fajne :)  ale z drugiej dziwne...

No i ten wspomniany bug z tą bryłą srebra... hehe to dziwne w żyle rudy jest Okej a w pozostałych coś się pieprzy.
W żyle złota pisze:
-Wydobyto 4 bryłki złota
-Ocen umiejętność (czy coś takiego
-Koniec

I przy każdym uderzeniu pisze Nic nie zostało ale i tak można kopać dalej i wydobywać... Po 5-7 uderzeniach pisze Nic nie zostało (już ostateczne)i koniec bohater wychodzi z interakcji z żyłą i już więcej nie można kopać. Może nie tyle co bug ale jakaś przekręcona nazwa w spolszczeniu... No chyba że ja mam coś źle zainstalowane ale szczerze w to wątpię. (Jeśli chodzi o samo tłumaczenie nie ma problemów a ja nie mam zastrzeżeń, tylko ten problem z kopaniem)
 
LET'S ROCK!

przemek273

przemek273

Użytkownicy
Dark Dragon, Kapłan Słowa
posty1073
Propsy217
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Dark Dragon, Kapłan Słowa
Ale masz problem, błąd w nazwie. Tu chodzi o bardziej racjonalne bugi.
 

xDominik

xDominik

Użytkownicy
posty222
Propsy39
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
,,Błędy, bugi i niedociągnięcia" - (nazwa tematu) jeszcze jakieś pytania?  Czy tego nie można zaliczyć jako błąd? No właśnie !...
 
LET'S ROCK!

przemek273

przemek273

Użytkownicy
Dark Dragon, Kapłan Słowa
posty1073
Propsy217
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Dark Dragon, Kapłan Słowa
Ale to ruscy mają wydać patcha i im zgłaszać błedy. Oni mają w dupie błędy w tłumaczeniu.  Myśl a nie. Wypowiadasz się w tematach, w których nie wiesz o co chodzi. Myślisz,że jak wyjedziesz z wykrzyknikiem na końcu to jesteś cool ? :ayfkm:  

Jeszcze masz jakieś problemy ?
 

xDominik

xDominik

Użytkownicy
posty222
Propsy39
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Człowieku chyba ty nie wiesz o co chodzi, temat jest to tego aby pisać o ,,wyłapanych błędach,bugach itp.". A ja właśnie to zrobiłem. Jeśli masz w dupie to co piszę i z czym mam problem to po prostu nie czytaj i nie odpowiadaj PROSTE?
 
LET'S ROCK!

diegomez

diegomez

Labirynt
posty452
Propsy63
  • Labirynt
To nie koniecznie może być błąd w tłumaczeniu, ale faktycznie w skryptach DS.
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
W tym wypadku przemek ma racje. W tym temacie masz opisywac bugi ktore beda poprawione TYLKO i WYLACZNIE w nastepnym patchu przez tworcow moda, a nie przez tlumaczy w polonizacji.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

diegomez

diegomez

Labirynt
posty452
Propsy63
  • Labirynt
Najlepiej niech Tyson się wypowie, po czyjej stronie jest błąd.
 

tyson90

tyson90

DreamVader
posty389
Propsy143
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader
Przyznam rację Wam obu.

diegomez,
Racja, z założenia temat dotyczy błędów, które ewentualnie mógłby naprawić kolejny patch wydany przez Magic Team na moją prośbę.

Z drugiej strony nie ma chyba sensu zakładać oddzielnego tematu do błędów polonizacyjnych. Dopuszczam więc zamieszczanie ich tutaj, przyznając tym samym rację Tobie xDominik.
Istnieje szansa, że wyjdzie poprawiona łatka polonizacyjna, ew. łatka do kolejnego patcha będzie pozbawiona zgłoszonych błędów.
 
Start | News | FAQ | Solucja | Poradnik | Download | Final Song | MP3

-Dlaczego kucharze faceci są lepsi od kobiet?
-Bo żeby zrobić prawdziwy żurek, trzeba mieć jaja.

Monstrum

Monstrum

Użytkownicy
posty59
Propsy3
  • Użytkownicy
Nie wiem czy to bug, ale po zabiciu piratów dorian nie ma ze mną interakcji. Czy może to być spowodowane tym, że gdy robiłem questy dla piratów wszedłem do ferokijczyków i z nim pogadałem? Jesli tak, to co teraz mam zrobić?
 

Pawciow

Pawciow

Użytkownicy
posty533
Propsy70
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Nie wiem czy to bug, ale po zabiciu piratów dorian nie ma ze mną interakcji. Czy może to być spowodowane tym, że gdy robiłem questy dla piratów wszedłem do ferokijczyków i z nim pogadałem? Jesli tak, to co teraz mam zrobić?
zapodaj save

Hoshpack

Hoshpack

Użytkownicy
posty58
Propsy2
  • Użytkownicy
U mnie gdy na walkach na arenie postawię na kogokolwiek max. rudy to po każdej wygranej dostaję tylko 3 bryłki rudy chociarz dałem więcej
 

Pawciow

Pawciow

Użytkownicy
posty533
Propsy70
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Fix Dark Saga 1.0.1.7 PL:

-poprawione teksty podczas wydobywania rudy
-inne korekty językowe

http://www2.zippyshare.com/v/99593666/file.html

Bloodvin

Bloodvin

Użytkownicy
posty3
  • Użytkownicy
Nie wiem czy to bug, ale po zabiciu piratów dorian nie ma ze mną interakcji. Czy może to być spowodowane tym, że gdy robiłem questy dla piratów wszedłem do ferokijczyków i z nim pogadałem? Jesli tak, to co teraz mam zrobić?

Witam. Mam ten sam problem z tym ze ja nie rozmawialem z Dorianem przed skonczeniem questow u piratow. Dodatkowo, podczas questu od Tobiasa w jego skrzyni (w starej chacie) nie ma nic. Czy tak ma byc?
Wybaczcie za brak polskich liter, cos mi sie poprzestawialo.
 

przemek273

przemek273

Użytkownicy
Dark Dragon, Kapłan Słowa
posty1073
Propsy217
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Dark Dragon, Kapłan Słowa
Bloodvin z tą skrzynią, tak nia ma nic być, musisz pierw wykonać zadanie od skipa, który jest obok skrzyni.
 

Bloodvin

Bloodvin

Użytkownicy
posty3
  • Użytkownicy
przemek273 dziwna sprawa bo cofnąłem się trochę do save przed skończeniem questu z niewolnikami i stwierdziłem że wypełnię kilka questów u myśliwych zanim zrobię to zadanie i tym razem szkice były w skrzynce, co prawda były tam jakieś Rabusie ale zatukłem i odniosłem szkice Tobiasowi.
 

Pawciow

Pawciow

Użytkownicy
posty533
Propsy70
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
przemek273 dziwna sprawa bo cofnąłem się trochę do save przed skończeniem questu z niewolnikami i stwierdziłem że wypełnię kilka questów u myśliwych zanim zrobię to zadanie i tym razem szkice były w skrzynce, co prawda były tam jakieś Rabusie ale zatukłem i odniosłem szkice Tobiasowi.
wszystko jest w solucji, jeśli przed wybiciem piratów wykonasz quest ze szkicami dla Tobiasa, to będą one w skrzni, a jak po pokonaniu piratów, skrzynia będzie pusta i będzie miał je Skip w tej chatce - trzeba będzie wykonać zadanie dla niego, nagrodą będąte szkice

szpaq234

szpaq234

Użytkownicy
posty23
Propsy1
  • Użytkownicy
1. Gdy szukamy szczura Mia, Fint mówi, że Juliano zawsze ma klucz do swojej skrzyni przy sobie. Wcześniej go zabiłem i nie miał przy sobie klucza. Powinien raczej powiedzieć, że ma gdzieś klucz schowany a nie że ma go przy sobie.
2. Gdy zabierzemy pierścień Draksa, rzuca się na nas, bije, potem wstajemy, jest rozmowa, znowu nas bije i tak na okrągło. Nie ma możliwości oddania mu pierścienia.
3. Nie testowałem tego ale myślę, że Ushaka nie powinno dać się zabić bez natychmiastowych konsekwencji. Po zabiciu Ushaka orkowie powinni się rzucić na Alastera żeby nie było wątpliwości, że musi on przeżyć bo jest potrzebny do questów.
 

diegomez

diegomez

Labirynt
posty452
Propsy63
  • Labirynt
Nie będzie konsoli i nie.

Chyba, że komuś będzie się chciało lekko "udoskonalić" moda.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry