Patch 1.0.1.7 - błędy, bugi i niedociągnięcia 49800 108

O temacie

Autor tyson90

Zaczęty 18.04.2013 roku

Wyświetleń 49800

Odpowiedzi 108

tyson90

tyson90

DreamVader
posty389
Propsy143
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader
@Marysio,
Polecam czytać najnowsze newsy dostępne tutaj. 18 kwietnia był news odnośnie patcha 1.1;
 
Start | News | FAQ | Solucja | Poradnik | Download | Final Song | MP3

-Dlaczego kucharze faceci są lepsi od kobiet?
-Bo żeby zrobić prawdziwy żurek, trzeba mieć jaja.

Loop

Loop

Użytkownicy
posty859
Propsy173
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Dobrze by było naprawić Sługi Nekromanty.
 

tyson90

tyson90

DreamVader
posty389
Propsy143
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader
A co, są zepsuci?
Proszę o konkretniejsze opisy.
 
Start | News | FAQ | Solucja | Poradnik | Download | Final Song | MP3

-Dlaczego kucharze faceci są lepsi od kobiet?
-Bo żeby zrobić prawdziwy żurek, trzeba mieć jaja.

Loop

Loop

Użytkownicy
posty859
Propsy173
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Żaden problem. Gdy przyzywa on szkielety i w momencie przywołania(zakończenia czaru) będziemy go bić, to gra się crashuje.
 

diegomez

diegomez

Labirynt
posty452
Propsy63
  • Labirynt
Cytuj
Żaden problem. Gdy przyzywa on szkielety i w momencie przywołania(zakończenia czaru) będziemy go bić, to gra się crashuje.

Mi nie crashowało [v-1.0.0.4]
 

tyson90

tyson90

DreamVader
posty389
Propsy143
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader
@UP
Ten post jest zbędny. Jesteśmy w temacie do omawiania bugów w wersji 1.0.1.7, nie w dziale o problemach technicznych.

@Loop,
Dzięki za opis.

@DOWN
Nie koniecznie tak musi być.
Z tego co się orientuje, w najnowszej wersji nie wyświetla się zegarek, a w wersji 1.0.0.4 nie było z tym problemu.
 
Start | News | FAQ | Solucja | Poradnik | Download | Final Song | MP3

-Dlaczego kucharze faceci są lepsi od kobiet?
-Bo żeby zrobić prawdziwy żurek, trzeba mieć jaja.

diegomez

diegomez

Labirynt
posty452
Propsy63
  • Labirynt
@UP
Sory, myslalem że każdy czytający mój post zrozumie, że miałem na myśli to iż skoro w poprzeniej (dużo poprzedniej) wersji ten problem nie wystepował to występowanie go w nowszej wersji nie jest blędem patha ( 1.01.7)
 

przemek273

przemek273

Użytkownicy
Dark Dragon, Kapłan Słowa
posty1073
Propsy217
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Dark Dragon, Kapłan Słowa
Ja ponawiam prośbe o naprawienie bugów z nekromanatami i crashem przy przyzywaniu. Mi ci 3 min gre wywalało, jak zabiłem wszystkich nekro na wyspie problem ustał.

Prócz tego, jak raz strzelisz w npc i go trafisz nikt nie zareguje prócz niego i możesz go odciągnąc i pobić.

Przy orkowej bramie tam gdzie stoi dwóch orków jak trafisz tego z prawej strony z kuszy, ten z lewej zabije tego z prawej.
 

Edward

Edward

Użytkownicy
posty2
  • Użytkownicy
Witam serdecznie.

Mam dwa pytania.

1) Złapałem buga na klatę, mianowicie brama do obozu paladynów jest cały czas zamknięta. Wpisuję komendy, które są podane w konsoli i nic. Znacie rozwiązanie poza graniem od początku :P?

2) Filmy oraz dźwięk rozmów mi nie działa. Znacie również na to rozwiązanie?
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
w 1.0.1.7 WYLAPALEm dosc dziwnego buga. Mianowicie gdy jedziemy w kopalni platformą na góre, to stojąc maksymalnie na tylnej krawedzi zawsze wywala mnie z gry. Juz 3 raz probuje. Gdy jestesmy blizej co prawda nie wywala, aczkolwiek orkowie atakuja i nie da sie wskoczyc na to po prawo...
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Pawciow

Pawciow

Użytkownicy
posty533
Propsy70
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Witam serdecznie.

Mam dwa pytania.

1) Złapałem buga na klatę, mianowicie brama do obozu paladynów jest cały czas zamknięta. Wpisuję komendy, które są podane w konsoli i nic. Znacie rozwiązanie poza graniem od początku :P?

2) Filmy oraz dźwięk rozmów mi nie działa. Znacie również na to rozwiązanie?
1) Możesz do paladynów dostać się inną drogą, niedaleko patrolu orków jest przejście skalne, wdrap się na górę, przy okazji znajdziesz jedną z dźwigni uruchamiających easter egg#msg1082073a
2) Ale wszystkie? Masz takie pliki? Speech1.vdf.disabled i Speech2.vdf.disabled czy jakiś jeszcze masz z .disabled?

w 1.0.1.7 WYLAPALEm dosc dziwnego buga. Mianowicie gdy jedziemy w kopalni platformą na góre, to stojąc maksymalnie na tylnej krawedzi zawsze wywala mnie z gry. Juz 3 raz probuje. Gdy jestesmy blizej co prawda nie wywala, aczkolwiek orkowie atakuja i nie da sie wskoczyc na to po prawo...
ale jesteś już najemnikiem orków?

liseczek

liseczek

Użytkownicy
posty42
Propsy1
  • Użytkownicy
1.Ja mam taki problem, że gdy atakuje z paladynami obóz orków to gdy wchodze już do obozu(czasami przed orkami strażnikami już) i leje się z orkami gra mi zawsze crashuje. Wywala do pulpitu i błąd acces violation coś tam coś tam albo po prostu program przestał działać i nie moge pójść dalej w fabule, wcześniejsze savy nawet bardzo odległe nie pomagają. Wersja 1.0.1.7

2.Kolejny bug, leje sługe nekromanty, który przyzywa szkielety, crash.

3.Następny w mieście ze szkieletami i harpiami podchodze tam gdzie zombi wychodzą z ziemi - crash

4.Na cmentarzu gdzie zombi wychodzą z ziemi - crash

5.Ide z paladynami do ataku i objawia sie jakiś cieniostwór duch albo szkielet - crash

6.Ide sobie spać wybieram opcje do południa - crash

crashe 1,2 występują zawsze
crashe 3,4,5 występują ale nie zawsze
crash 6 występuje bardzo rzadko

EDIT:
co do buga numer 1
Crashe powodowało to że mnie jakiś ork lub nieumarły wilk zaatakował... Udało mi sie zdobyć obóz zabić orków, nie dając sie dotknąć. Pomyślałem że fajnie zapisze sobie zanim coś się znowu stanie, a tu przy zapisywaniu niespodzianka Assertion failed, wywaliło do pulpity. No cóż zaczynamy zabawe od nowa, w końcu popchne fabułe do przodu. No ale takich crashy to nigdy nie miałem ani w podstawce ani w żadnym innym modzie.

Pawciow

Pawciow

Użytkownicy
posty533
Propsy70
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
1.Ja mam taki problem, że gdy atakuje z paladynami obóz orków to gdy wchodze już do obozu(czasami przed orkami strażnikami już) i leje się z orkami gra mi zawsze crashuje. Wywala do pulpitu i błąd acces violation coś tam coś tam albo po prostu program przestał działać i nie moge pójść dalej w fabule, wcześniejsze savy nawet bardzo odległe nie pomagają. Wersja 1.0.1.7

2.Kolejny bug, leje sługe nekromanty, który przyzywa szkielety, crash.

3.Następny w mieście ze szkieletami i harpiami podchodze tam gdzie zombi wychodzą z ziemi - crash

4.Na cmentarzu gdzie zombi wychodzą z ziemi - crash

5.Ide z paladynami do ataku i objawia sie jakiś cieniostwór duch albo szkielet - crash

6.Ide sobie spać wybieram opcje do południa - crash

crashe 1,2 występują zawsze
crashe 3,4,5 występują ale nie zawsze
crash 6 występuje bardzo rzadko

EDIT:
co do buga numer 1
Crashe powodowało to że mnie jakiś ork lub nieumarły wilk zaatakował... Udało mi sie zdobyć obóz zabić orków, nie dając sie dotknąć. Pomyślałem że fajnie zapisze sobie zanim coś się znowu stanie, a tu przy zapisywaniu niespodzianka Assertion failed, wywaliło do pulpity. No cóż zaczynamy zabawe od nowa, w końcu popchne fabułe do przodu. No ale takich crashy to nigdy nie miałem ani w podstawce ani w żadnym innym modzie.
pokaż sejw albo parę przed tym gdzie Ci występują te crashe, zobaczymy czy to sama wina wersji moda 1.0.1.7

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
w 1.0.1.7 WYLAPALEm dosc dziwnego buga. Mianowicie gdy jedziemy w kopalni platformą na góre, to stojąc maksymalnie na tylnej krawedzi zawsze wywala mnie z gry. Juz 3 raz probuje. Gdy jestesmy blizej co prawda nie wywala, aczkolwiek orkowie atakuja i nie da sie wskoczyc na to po prawo...
ale jesteś już najemnikiem orków?


To raczej nie powinno miec nic do rzeczy, na poprzednich patchach tak sie nie dzialo, ani przy najemniku ani przy niewolniku.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Edward

Edward

Użytkownicy
posty2
  • Użytkownicy
Witam serdecznie.Mam dwa pytania.1) Złapałem buga na klatę, mianowicie brama do obozu paladynów jest cały czas zamknięta. Wpisuję komendy, które są podane w konsoli i nic. Znacie rozwiązanie poza graniem od początku :P?2) Filmy oraz dźwięk rozmów mi nie działa. Znacie również na to rozwiązanie?
1) Możesz do paladynów dostać się inną drogą, niedaleko patrolu orków jest przejście skalne, wdrap się na górę, przy okazji znajdziesz jedną z dźwigni uruchamiających easter egg#msg1082127a2) Ale wszystkie? Masz takie pliki? Speech1.vdf.disabled i Speech2.vdf.disabled czy jakiś jeszcze masz z .disabled?
w 1.0.1.7 WYLAPALEm dosc dziwnego buga. Mianowicie gdy jedziemy w kopalni platformą na góre, to stojąc maksymalnie na tylnej krawedzi zawsze wywala mnie z gry. Juz 3 raz probuje. Gdy jestesmy blizej co prawda nie wywala, aczkolwiek orkowie atakuja i nie da sie wskoczyc na to po prawo...
ale jesteś już najemnikiem orków?

1) - Dzięki pomogło, lecz nadal nie mogę otworzyć bramy, ale jakoś sobie radzę. Również nie mogę odtworzyć bramy do świątyni w obozie paladynów, wpisuje komendy w konsoli i zupełnie nic.

2) - Sam sobie poradziłem, dzięki za chęci.
 

przemek273

przemek273

Użytkownicy
Dark Dragon, Kapłan Słowa
posty1073
Propsy217
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Dark Dragon, Kapłan Słowa
Te crashe w od 3 rozdziału się pojawiają. Sposób by ich unkinąc to zabić wszystkich nekromantów co się pojawiają i przed atakiem paladynów na orków, zmniejszyc wszystkie ustawienia graficznie na minimum LUB Zabic wszystkich orków prócz Tarsa i w tedy przeprowadzić atak.
 

liseczek

liseczek

Użytkownicy
posty42
Propsy1
  • Użytkownicy
Cytuj
przed atakiem paladynów na orków, zmniejszyc wszystkie ustawienia graficznie na minimum LUB Zabic wszystkich orków prócz Tarsa i w tedy przeprowadzić atak.
U mnie to nie pomogło dalej miałem crashe przy ataku na orków, ale znalazłem rozwiązanie. Zainstalowałem wersję gry 1.0.0.4 wrzuciłem save znaleziony na necie tuż przed atakiem na orków i normalnie zaciukałem wszystkich. Żadnych crashy nie miałem, także słudzy nekromantów nie crashują. Wychodzi na to że te crashe są tylko w wersji 1.0.1.7

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Wiekszosc bugów jakie wy macie - ja nie zauwazylem. Zobaczymy w przyszlosci jeszcze te slugi nekromanty i atak na orków.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

liseczek

liseczek

Użytkownicy
posty42
Propsy1
  • Użytkownicy
Cytuj
Wiekszosc bugów jakie wy macie - ja nie zauwazylem. Zobaczymy w przyszlosci jeszcze te slugi nekromanty i atak na orków.
Wszystkie bugi które opisałem zaczynają się dopiero w 3 rozdziale, czyli nekromanci, atak orków i pare innych

przemek273

przemek273

Użytkownicy
Dark Dragon, Kapłan Słowa
posty1073
Propsy217
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Dark Dragon, Kapłan Słowa
Po wyjściu z jaskini gdzie się szuka drugiego klucza do grobowca w światyni czaszki Miraża atakują nieumarli, gdy zostanie już jeden szkielet w zbroi co trzeba mieczem srebrnym zabić, nagle zaczyna pić wode i robi się nieśmiertelny. Bug zdarzył mi się tylko kilka razy.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry