Patch 1.0.1.7 - błędy, bugi i niedociągnięcia 49805 108

O temacie

Autor tyson90

Zaczęty 18.04.2013 roku

Wyświetleń 49805

Odpowiedzi 108

tyson90

tyson90

DreamVader
posty389
Propsy143
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader
Założyłem ten temat, abyście mogli zgłaszać wszelkie błędy i bugi, które zostały lub się pojawiły w patchu 1.0.1.7
Jeśli takowe są, to ich listę prześlę twórcom, aby wydali kolejną łatkę. W przeciwnym wypadku obecna wersja zostanie najpewniej ostateczną wersją.

Dodam tylko, że uwzględniane będę bugi/błędy zgłaszane z prawidłowo zainstalowanej i użytkowanej gry. Łącznie z faktem, że po instalacji najnowszego patcha należało rozpocząć nową grę.
 
Start | News | FAQ | Solucja | Poradnik | Download | Final Song | MP3

-Dlaczego kucharze faceci są lepsi od kobiet?
-Bo żeby zrobić prawdziwy żurek, trzeba mieć jaja.

Mr.Chuck

Mr.Chuck

Użytkownicy
posty62
Propsy3
  • Użytkownicy
mój kolega w tym pathu wypadł po za tekstury xD (było to przed kopalnią) stał przed wejściem podskoczył i nagle postać wsunęła mu się pod tekstury (dziwnie to wyglądało ale zdażyło się tylko raz)

Edit:To było też dziwne mój kolega nie grał od początku wczytał i walcząc orkową bronią gdy atakował na boki maił wszystkich na 1 hita ;p  (nawet przydatny bug)
 

xDominik

xDominik

Użytkownicy
posty222
Propsy39
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Eee nie wiem czy to tylko u mnie ale w wersji 1.0.1.7 nie ma zegara (przynajmniej ja nie mam, nie wiem czemu...)
PS: Przycisk P mi nie reaguje.
 
LET'S ROCK!

tyson90

tyson90

DreamVader
posty389
Propsy143
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader
A jak ktoś ma problemy z walką, to może zaoszczędzić PN na walkę 1reką/2reką/łukiem/kuszą poprzez bug związany z zwojami przemiany i bronią i bonusem do walki. Albo zmienić się w zwierzaka kolo kamienia odejmującego 1rekę koło cmentarza podejście do niego i zmianie w człowieka i minięciu zaklęcia mamy +10% darmowe do 1ręki( jako zwierzak mamy 0%, więc kamień nic nam nie odejmuje). Odkryłem tego buga przypadkowo, może z innymi kamieniami też działa.
 
Start | News | FAQ | Solucja | Poradnik | Download | Final Song | MP3

-Dlaczego kucharze faceci są lepsi od kobiet?
-Bo żeby zrobić prawdziwy żurek, trzeba mieć jaja.

Marysio

Marysio

Użytkownicy
posty28
Propsy4
  • Użytkownicy
Dzień dobry przyjaciele. Mnie paladyni nie chcą wpuścić do swojego obozu. pokręciłem sie po okolicy i nic. Gdy zaś z kolei wbiegam na kamień po prawej stronie patrząc na brame i tego nietoperza w postaci bramy, coś mnie zabija. a bez kodów cięzko mi to wychodzi, a szczerze sie przyznam ze riseny 1 i 2, gothica III oraz gothic ZB przeszedlem bez kodów to tutaj mam problemy ale to niewarzne. Do czego zmierzam, nie chcą mnie paladyni wpuścić, chyba mnie nie lubia :(
 

Hagrid

Hagrid

Użytkownicy
posty234
Propsy40
  • Użytkownicy
A masz wiadomość od Draksa?
 

Marysio

Marysio

Użytkownicy
posty28
Propsy4
  • Użytkownicy
jasne że tak. Udało mi się zaradzić na problem. Przeinstalowałem całość jeszcze raz i narazie chodzi. Zobacze jak będzie dalej to wszystko wygladać.




O matko. ;/ Macie może jakieś dobre spolszczenie lub coś do naprawy tych rosyjskich liter? zanim ja pomyśle co to za literka i uda mi sie złożyć wyraz to zchodzi mi długo.
Za za link ze spolszczeniem z góry dziekuje, tylko żeby było ono do 1.0.1.7
 

Loop

Loop

Użytkownicy
posty859
Propsy173
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
W 90% przypadkach gdy Sługa Nekromanty przyzywa Szkielety, gra się crashuje.
 

tyson90

tyson90

DreamVader
posty389
Propsy143
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader
Macie może jakieś dobre spolszczenie lub coś do naprawy tych rosyjskich liter? zanim ja pomyśle co to za literka i uda mi sie złożyć wyraz to zchodzi mi długo.
Za za link ze spolszczeniem z góry dziekuje, tylko żeby było ono do 1.0.1.7
:facepalm:  
 
Start | News | FAQ | Solucja | Poradnik | Download | Final Song | MP3

-Dlaczego kucharze faceci są lepsi od kobiet?
-Bo żeby zrobić prawdziwy żurek, trzeba mieć jaja.

Marysio

Marysio

Użytkownicy
posty28
Propsy4
  • Użytkownicy
przyjacielu, posiadam to spolszczenie ktorej dałeś wyżej lecz nie chodzi mi. Podziel się prosze ze mną wiedzą w ktorym folderze z grą je należy zainstalować. probowalem niestety wszystkiego dlatego zamieściłem powyższy link.
 

Pawciow

Pawciow

Użytkownicy
posty533
Propsy70
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Edit:To było też dziwne mój kolega nie grał od początku wczytał i walcząc orkową bronią gdy atakował na boki maił wszystkich na 1 hita ;p  (nawet przydatny bug)
a kolega gra na pewno na wersji 1.0.1.7? bo od którejś wersji wcześniejszej bug ten miał być wyeliminowany, w związku z 1wszym poziomem walki orkową bronią

przyjacielu, posiadam to spolszczenie ktorej dałeś wyżej lecz nie chodzi mi. Podziel się prosze ze mną wiedzą w ktorym folderze z grą je należy zainstalować. probowalem niestety wszystkiego dlatego zamieściłem powyższy link.
niech zgadnę... windows vista/7?

Marysio

Marysio

Użytkownicy
posty28
Propsy4
  • Użytkownicy
nie dokońca bo Xp. nie wiem z czym to może być związane lecz ten patch który ma za zadanie naprawić rosyjskie litery niestety nie pomaga. Nawet pamiętnik Miliny nie jest spolszczony a zanim go przeczytałem to zeszło mi z 10 minut zanim go sobie przeczytałem i przetłumaczylem na moj słabiutki rosyjski.
 

Pawciow

Pawciow

Użytkownicy
posty533
Propsy70
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
nie dokońca bo Xp. nie wiem z czym to może być związane lecz ten patch który ma za zadanie naprawić rosyjskie litery niestety nie pomaga. Nawet pamiętnik Miliny nie jest spolszczony a zanim go przeczytałem to zeszło mi z 10 minut zanim go sobie przeczytałem i przetłumaczylem na moj słabiutki rosyjski.
jak Ty instalujesz i co po kolei instalujesz? spolszczenie instaluj do np. C:\Program Files\JoWooD, czyli do głównego folderu gry

Marysio

Marysio

Użytkownicy
posty28
Propsy4
  • Użytkownicy
a myślisz że jak instaluje? normalnie w głównym folderze i nic. Jedyne co sie zmienia to czcionka na orginalną z gothica 2.
 

Pawciow

Pawciow

Użytkownicy
posty533
Propsy70
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
a myślisz że jak instaluje? normalnie w głównym folderze i nic. Jedyne co sie zmienia to czcionka na orginalną z gothica 2.
napisz co po kolei robisz, bo to dziwne, każdemu chodzi, a jak komuś nie chodziło do tej pory to raczej z jego własnej winy...ale rozpisz

Marysio

Marysio

Użytkownicy
posty28
Propsy4
  • Użytkownicy
zgodnie z instrukcją podstawową wersje rosyjską potem jakieś patche, spolszczenie i na tym kończe. Działa wszystko lecz po wgraniu tego fix ... coś tam, zmienia sie czcionka na orginalna z gothic 2 i pojawiają sie rosyjskie litery np Ć jest podnienione na rosyjske SZ, coś w ten deseń.  A nawiązujac do instalacji to tak jak jest napisane notatniku dołączonego do instalki tak że wszystko robiłem dobrze. A no i kiedyś miałem napisy w filmach a teraz niestety już nie. To też jakiś problem?
 

Loop

Loop

Użytkownicy
posty859
Propsy173
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Wszystkie instalacje Uruchom jako Administrator.  :ok:
 

tyson90

tyson90

DreamVader
posty389
Propsy143
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader
Ale Ty nie instaluj fontfixa - to jest tylko dla tych, co grają w ROSYJSKĄ wersję i nie chcą mieć krzaczków (np. ja zanim musiałem przejść grę po rosyjsku, żeby lepiej orientować się w tekstach o co chodzi).
Normalnie powinieneś instalować w kolejności:
Dark Saga 1.0
Patch 1.0.0.4 RU
Spolszczenie 1.0.0.4
Patch 1.0.1.7 RU
Patch 1.0.l.7 PL

Nic więcej, nic mniej.
 
Start | News | FAQ | Solucja | Poradnik | Download | Final Song | MP3

-Dlaczego kucharze faceci są lepsi od kobiet?
-Bo żeby zrobić prawdziwy żurek, trzeba mieć jaja.

Marysio

Marysio

Użytkownicy
posty28
Propsy4
  • Użytkownicy
Tak mam też zrobione. Czyli ogolnie rzecz biorąc mam wszystko w porzadku. Dzieki za pomoc. Mam jeszcze pytanie odnośnie marvin mode, czy bedzie można z niego korzystac w patchu 1.1 i kiedy by wyszedł, znacie tak mniej wiecej przewidywany/szacowany czas premiery patcha?
 

Loop

Loop

Użytkownicy
posty859
Propsy173
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Nie będzie konsoli i nie.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry