Gothic 2 : Return of the Deity 48727 133

O temacie

Autor dezerter

Zaczęty 7.11.2012 roku

Wyświetleń 48727

Odpowiedzi 133

dezerter

dezerter

Użytkownicy
posty147
Propsy39
  • Użytkownicy

dezerter

Gothic 2 : Return of the Deity
2012-11-07, 16:47(Ostatnia zmiana: 2012-11-25, 19:54)
                    TEAM: Espadora
[media]
https://www.youtube.com/watch?v=CH9bLGP_uos
[/media]

MA ZASZCZYT PRZEDSTAWIĆ NOWĄ MODYFIKACJE DO GRY GOTHIC 2 NK                    


                              Return of the Deity
                                      (Powrót Bóstwa)



STARE BÓSTWO SIĘ ZBUDZIŁO BY PONOWNIE SPRÓBOWAĆ ZAPANOWAĆ NAD ŚWIATEM.
                ZACZEŁA SIĘ WOJNA.
                ORKOWIE OKRĄŻYLI KHORINIS.
                LORD HAGEN WRAZ Z LORDEM ANDRE WALCZYLI Z CAŁYCH SIŁ, LECZ ORKÓW WCIĄŻ PRZYBYWAŁO.
                NAGLE DO PORTU W KHORINIS PRZYBIŁ STATEK.
                WYRÓŻNIAŁ SIĘ ON TYM, IŻ MIAŁ PIRACKĄ FLAGĘ ……….
[/font][/size]



Krótki opis fabuły:

Minęło zaledwie kilka dni odkąd bezimienny bohater pokonał smoki.
Mieszkańcy khorinis pomału zaczynali dochodzić do dawnego spokoju po tych wydarzenia.
Niestety spokój ten został przerwany przez burze wraz, z którą do portu w khorinis zaczęły przybywać orkowe statki.
Mieszkańcy nie mieli szans orkowie w kilka chwil opanowali port i dolne miasto.
Rozpętał się chaos i zniszczenie, domy stanęły w płomieniach a orków było coraz więcej.
Andre ukrył się wraz z resztkami strażników w koszarach gdzie szykowali się do natarcia.
Lord Hagen wraz z resztkami paladynów pilnowali okolic ratusza gdzie obmyślali plan ataku.
W górniczej dolinie zapanował jeszcze większy chaos jaki był dotychczas, ponieważ orkowie opanowali zamek i pobliskie tereny.
Garond zebrał resztki paladynów i wraz z magami ognia teleportował się do kotliny za lasem gdzie postawili obóz.
Nagle do portu w khorinis przybił piracki statek.... Czy piraci mieli dobre zamiary? Czy może stali po stronie beliara??
Zrobię wam tą przyjemność i pozwolę byście się sami o tym dowiedzieli ;)


Małe sprostowanie fabuły:
Nasza przygoda zaczyna się na farmie Lobara gdzie dostajemy za zadanie dostarczenia zapasów do karczmy w porcie, niestety nasz bohater jeszcze nie wie że ten nie winy spacer do miasta przerodzi się w przygodę jego życia.

Resztę przygód naszego bohatera poznacie grając w nasza modyfikacje. ;)


Co nam oferuje modyfikacja:

Rozrywkę na 6/7 godzin dobrej zabawy.
Nową fabułę, która powiązana jest z 2 pierwszymi częściami gothica, oraz piracką historią klanu espadre.

W modyfikacji spotkamy ponad 40 nowych postaci, z którymi będziemy mogli porozmawiać.

Dodatkowo czeka na nas:
-nowy główny bohater,
-nowy sound track,
-tekstury w lepszej rozdzielczości (w oddzielnym instalatorze dla chętnych)
-nowe intro i extro,
-odświeżony interfejs,
-walki na arenie z ludźmi i potworami,
-bitwa na morzu z sługami beliara,
-nowe potwory,
-pełny dubbing nagrany przez żywych ludzi,
-występ Espazmy,
-nowe bronie z nowymi modelami oraz nowe zbroje,
-nowe animacje,
-zmienione khorinis,
-zmieniona górnicza dolina,
-2 nowe zeny: wyspa piratów oraz świątynia,

Próbki soundtrack:

[media]
https://www.youtube.com/watch?v=PW3_mlKXKzE
[/media]

Kilka renderów z moda scenery z samej modyfikacji pojawią się już wkrótce:

Spoiler

Spoiler

Spoiler

Spoiler
 


Żeby nie było to ja Lynx z GMP

Mark56

Mark56

Moderator
som veľký magič
posty1632
Propsy1846
ProfesjaAnimator
  • Moderator
  • som veľký magič

Mark56
Moderator

Gothic 2 : Return of the Deity
#1 2012-11-07, 17:08(Ostatnia zmiana: 2012-11-07, 17:09)
za dużo poly na miejscach które nikt nie zauważy v grze...i do tego miecze które połamią się po pierwszym uderzeniu
 


dezerter

dezerter

Użytkownicy
posty147
Propsy39
  • Użytkownicy
za dużo poly na miejscach które nikt nie zauważy v grze...i do tego miecze które połamią się po pierwszym uderzeniu

W którym renderze ?
Bo zawsze takie małe poprawki można naprawić ;)
 


Żeby nie było to ja Lynx z GMP

Sawik

Sawik

Moderator działu
Rebel
posty4772
Propsy3197
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Rebel
Błąd logiczny w fabule, w trakcie burzy morze jest niespokojne, Khorinis jest otoczone niezbyt "czystymi" wodami (chodzi o wystające skały) przepłynięcie tam w trakcie burzy będzie co najmniej kłopotliwe dla jednego statku, co dopiero paru.

Miecze są trochę zbyt nietypowe, jak MarkK zauważył, byłyby przez to bardzo łamliwe.
W ostatnim renderze torus (to takie kółko jak oponka) ma stanowczo za dużo tri, 8x8 spokojnie dałoby radę.


Cytuj
-pełny dubbing nagrany przez żywych ludzi,
:lol2:
Nie no, ogólnie to każdy dubbing jest nagrany przez żywych ludzi, lektor już nie koniecznie, jednak dubbing jest zawsze nagrywany przez "żyjących ludzi", no i jacy niby mieliby być? Martwi? :lol:

Pozostaje pytanie, czy dacie radę? Jesteście pewni że dacie sobie radę z zrobieniem wszystkiego co obiecaliście?
 
Życzę wam seksu analnego po stronie biernej.
Dropbox +500 mb na start
LowPoly
Wykonanie modelu niskopoligonowego to sztuka kompromisu. Nie jest to jedynie uproszczenie modelu wysokopoligonowego, ale głęboka modyfikacja oraz podejmowanie decyzji często zmieniających wygląd pierwotny obiektu, tak by przy najmniejszej ilości trójkątów uzyskać jak najwierniej odwzorowany kształt oryginału. Nie można też zapomnieć o tym iż musi nadal wyglądać przekonywająco i tak balansować by uzyskać efekt optymalny.

Podstawowym założeniem jest, że model nie powinien mieć zbędnych, niewidocznych dla gracza detali włączonych w geometrie. Większość obiektów jakie znajdują się w grze powinna prezentować się najlepiej z odległości około 3-5 metrów. Wszelkie detale, które zanikają, wydają się płaskie lub zlewają się z bryłą modelu należy uznać za zbędne i pozostawić je na normal mapie.

Fakt, iż gracz będzie w stanie podejść bliżej do obiektu i zobaczyć go z mniejszej niż 3m odległości nie powinno stanowić większego problemu, gdyż większą rolę odgrywają wtedy tekstury oraz dodatkowy detal zależny od materiału obiektu. To właśnie kompromis między wydajnością, a szczegółowością otoczenia.

Detal, którego nie widać z 3-5 metrów nie powinnien istnieć w geometrii modelu.
Krawędzie znajdujące się blisko siebie, które zlewają się z większej odległości należy uprościć do wspólnej płaszczyzny

dezerter

dezerter

Użytkownicy
posty147
Propsy39
  • Użytkownicy
Błąd logiczny w fabule, w trakcie burzy morze jest niespokojne, Khorinis jest otoczone niezbyt "czystymi" wodami (chodzi o wystające skały) przepłynięcie tam w trakcie burzy będzie co najmniej kłopotliwe dla jednego statku, co dopiero paru.

Miecze są trochę zbyt nietypowe, jak MarkK zauważył, byłyby przez to bardzo łamliwe.
W ostatnim renderze torus (to takie kółko jak oponka) ma stanowczo za dużo tri, 8x8 spokojnie dałoby radę.


Cytuj
-pełny dubbing nagrany przez żywych ludzi,
:lol2:
Nie no, ogólnie to każdy dubbing jest nagrany przez żywych ludzi, lektor już nie koniecznie, jednak dubbing jest zawsze nagrywany przez "żyjących ludzi", no i jacy niby mieliby być? Martwi? :lol:

Pozostaje pytanie, czy dacie radę? Jesteście pewni że dacie sobie radę z zrobieniem wszystkiego co obiecaliście?

Co do opisu fabuły masz racje postaram się to jakoś inaczej napisać ;p  , co do broni chym może i wyglądają na ciut łamliwe ale na testach w singlu jak i GMP xD wyglądały dosyć dobrze chociaż te dwa środkowe miecze a szczególnie ten z kolcami wymagał małego zeskalowania.

Co do tego kółeczka w ostatnim renderze nawet nie zwróciłem uwagi że jest tam ciut za dużo tris ;)

Czy damy rade chym ?? myśle że tak, w samej modyfikacji poszliśmy bardziej na fabułę niż bajer a większość trudniejszych skryptów jest już gotowa, kilka sound tracków jest już nagrana (niedługo wstawie tu próbki) myśle że reszta nie jest problemem. ;)
 


Żeby nie było to ja Lynx z GMP

turbocheat

turbocheat

Użytkownicy
posty243
Propsy31
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
No ciekawie się zapowiada.
 
✯✯✯"Specjalizuje się w zadawaniu ciosów w plecy."✯✯✯

eto

eto

Użytkownicy
-Banany pod pokładem? -SĄĄĄĄĄĄ
posty1741
Propsy1793
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
  • -Banany pod pokładem? -SĄĄĄĄĄĄ
Cytuj
No ciekawie się zapowiada.
na pewno w niego zagram*
 
Niespełniony Level Designer z ambicjami, zmęczeniem i brakiem czasu...

Amand

Amand

Użytkownicy
jestę studentę xD
posty238
Propsy94
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • jestę studentę xD
*-kłamstwo stosowane przez niektórych użytkowników Themodders w celach wiadomych
Trochę dziwny pomysł na fabułę, ale i tak życzę ukończenia moda.
 
Wystąpił błąd podczas próby wyświetlenia sygnatury

Lisu13

Lisu13

Użytkownicy
posty131
Propsy14
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mnie osobiście ciekawią obiecane w opisie bitwy na morzy. To będzie tylko wczytane zen z dwoma statkami ,czy coś bardziej zaawansowanego?
 
Sweet! I've just received my free Riot Points!

>> FreeRiotPoints.me <<

Jaeger

Jaeger

Użytkownicy
posty162
Propsy55
  • Użytkownicy
Mnie osobiście ciekawią obiecane w opisie bitwy na morzy. To będzie tylko wczytane zen z dwoma statkami ,czy coś bardziej zaawansowanego?

Będą wybuchy!
a w tle tytany! :D


A tak na serio, bronie wyglądają nieco zbyt fantazyjnie (rzekł ten co modelował miecz z 3 ostrzami xD)
Nie mam zbytnio czasu wyczytać fabuły, później coś najwyżej dopiszę. Powodzenia!
 
Cytuj
3. Pamiętaj, kolorek, ranga i ilość postów na forum świadczy o długości penisa!



Towarzysz Karabynier

dezerter

dezerter

Użytkownicy
posty147
Propsy39
  • Użytkownicy
Co do wypowiedzi kolegi  Lisu13, bitwa to będzie wczytanie zena ponieważ bitwa nastąpi podczas podróży z khorinis na wyspę piratów, w bitwie tej będzie sporo ruchomych elementów (np, płynące statki,złamanie się masztu) oraz ekscytująca walka pomiędzy piratami a orkami.

Nie nie będzie TYTANÓW ;p  ;) , ale mogą się przydarzyć małe pożary. ;p

Co do broni cóż znam sporo ludzi którym się one podobają tak więc nie mam zamiaru ich zmieniać, jedynie nie które z nich zostały już lekko ze skalowane.

Jeśli będą jeszcze jakieś pytania to chętnie udzielę na nie odpowiedzi. ;)
 


Żeby nie było to ja Lynx z GMP

Remix

Remix

Użytkownicy
Murzyn Internetów :O
posty291
Propsy41
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Murzyn Internetów :O
Heh Lynx, co do tej bitwy to jestem bardzo ciekawy i tylko z tego podowu zagram :D

Może powiesz coś o ekipie?? Czy tylko ty robisz przy modzie?
 
https://www.youtube.com/watch?v=TNdy0ea6gc4

dezerter

dezerter

Użytkownicy
posty147
Propsy39
  • Użytkownicy
Heh Lynx, co do tej bitwy to jestem bardzo ciekawy i tylko z tego podowu zagram :D

Może powiesz coś o ekipie?? Czy tylko ty robisz przy modzie?

Jakim sensem jest granie w moda tylko po to żeby zobaczyć jak ktoś coś tam zrobił, no ale ok mnie to nie przeszkadza ważne by ktoś w to zagrał. ;p

Ekipa heh niestety TOP SECRET narazie ;)
 


Żeby nie było to ja Lynx z GMP

Leinnan

Leinnan

Administrator
torsonic polarity syndrome
posty2671
Propsy3600
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • torsonic polarity syndrome



O KURWA, JA PIERDOLĘ


Zamierzasz konkurować z GWW(na najbardziej kiczowaty mod)?
 
Mit der Dummheit kämpfen die Götter selbst vergebens

steam | slavic castles |  last.fm | moddb.com | Stary, najlepszy lider Sclavinii

kaczka

kaczka

RaveN Studio
Definitely not kaczka!
posty2281
Propsy2392
NagrodyV
ProfesjaLvl designer
  • RaveN Studio
  • Definitely not kaczka!
Miecze nr 6 i nr 9 tak kijowe, że aż tekstura ci na nie nie wejdzie, zaufaj mi xD Czy nikt już nie potrafi zrobić tradycyjnego miecza jednoręcznego? :C
 

eto

eto

Użytkownicy
-Banany pod pokładem? -SĄĄĄĄĄĄ
posty1741
Propsy1793
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
  • -Banany pod pokładem? -SĄĄĄĄĄĄ
Cytuj
O KURWA, JA PIERDOLĘ
ogarnij gimbie. mod przecietny jak na to forum (tj i tak chujowy)
 
Niespełniony Level Designer z ambicjami, zmęczeniem i brakiem czasu...

dezerter

dezerter

Użytkownicy
posty147
Propsy39
  • Użytkownicy
Broni nie zmienie to że nie którym z was się nie podobają nie oznacza że mam robić modele od nowa.

Znam sporo ludzi którym te bronie się podobają i to mi wystarcza.

Nie chcesz nie graj zmuszać nie będę.   ;)
 


Żeby nie było to ja Lynx z GMP

Leinnan

Leinnan

Administrator
torsonic polarity syndrome
posty2671
Propsy3600
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • torsonic polarity syndrome

Leinnan
Administrator

Gothic 2 : Return of the Deity
#17 2012-11-20, 23:44(Ostatnia zmiana: 2012-11-20, 23:45)
Cytuj
Broni nie zmienie to że nie którym z was się nie podobają nie oznacza że mam robić modele od nowa.
Znam sporo ludzi którym te bronie się podobają i to mi wystarcza.
Nie chcesz nie graj zmuszać nie będę.   ;)

 Jeśli w ten sposób podchodzisz do sprawy to znaczy że ty ten temat założyłeś tylko po to, aby wszyscy opierdalali ci pałę wielbili ciebie i twojego moda. Reagujesz tak na każdą krytykę?

                  
Cytuj
Miecze nr 6 i nr 9 tak kijowe, że aż tekstura ci na nie nie  wejdzie, zaufaj mi xD                                       

Wszystkie te miecze są jakimiś pierdolonymi kijami z kolcami.

 
Cytuj
Czy nikt już nie potrafi zrobić tradycyjnego  miecza jednoręcznego? :C
Ja i Lotnik.  A co? :F

Cytuj
ogarnij gimbie. mod przecietny jak na to forum (tj i tak chujowy)                                      

Zawsze jest jakaś nadzieja na nawrócenie typa, patrz edek.
 
Mit der Dummheit kämpfen die Götter selbst vergebens

steam | slavic castles |  last.fm | moddb.com | Stary, najlepszy lider Sclavinii

kaczka

kaczka

RaveN Studio
Definitely not kaczka!
posty2281
Propsy2392
NagrodyV
ProfesjaLvl designer
  • RaveN Studio
  • Definitely not kaczka!
Edek się nie nawrócił, tylko musi obciąć włosy i stara się zbytnio nie wywyższać w tłumie, żeby mu o tym nie przypominali. :lol2:

~dezerter
Imo temat powinno się zakładać, żeby poznać opinię innych na jego temat + ew. sugestie/opinie/zjeby zobaczyć od użytkowników. Jeżeli robisz to dla ludzi w większej ilości, czyli defakto zależy ci na tym, żeby nazwa moda była w miarę znana to raczej powinieneś się liczyć z najdrobniejszym ale. Ofc nie musisz, jeżeli nie chcesz, bo nikt cie tu do niczego nie zmusza. Podjęcie decyzji ostatecznej i tak zawsze pozostaje dla autora a my jako grupa użytkowników możemy tylko nasunąć ci kilka pomysłów.
Przemyśl to, czy chcesz być traktowany jak varonek albo inne gimby jego pokroju czy jak osoba, której zależy na wydaniu modyfikacji, którą większość weźmie na poważnie. My i nasze widzimisie powinno cię zmusić do myślenia nad itemami, skryptami itd.
Sam sobie zobacz czy gdziekolwiek miałeś podobne miecze i pomyśl jak TY byś się czuł walcząc takim nieporęcznym shitem z grupą napakowanych, zielonych włochaczy z pianą na ryju a potem przemyśl jeszcze raz czy faktycznie nie chcesz zrobić nowych broni xD
 

dezerter

dezerter

Użytkownicy
posty147
Propsy39
  • Użytkownicy
A czy ja komuś zabraniam komentować bluzgać/itp mojej pracy ??? nie.

Nawet jestem zadowolony że ktoś z tego forum interesuje się moją modyfikacją przyjmę każdą opinie czy będzie ona zła czy dobra to i tak przyjmę ją z zadowoleniem.

I powtórzę po raz tysięczny modeli broni nie zmienię  bo mi się one podobają i wielu innym miłośnikom gothica też,
możecie sobie krytykować do woli moje modele broni mi to nie przeszkadza, ale na 100% ich nie zmienię.
 


Żeby nie było to ja Lynx z GMP


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry