[G1] Przetrwanie 58744 50

O temacie

Autor Maybe

Zaczęty 21.05.2008 roku

Wyświetleń 58744

Odpowiedzi 50

Maybe

Maybe

Użytkownicy
Ноопепт
posty305
Propsy449
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Ноопепт
Sharky powinien przybyc do obozu na Klifie tam obok budynku z beczkami powinien stac.
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Cytat: Szkodnik\'
Dzięki pomogło ale mam kolejny problem. Poinformowałem Me Lihosa o warunkach magów, Lee zaproponował mi wymianę handlową za pomocą Sharkyego. Powiedział, że go wyśle ale nic czekam kilka dni a ani Me Lihos, Cronos ani Lee nie mają żadnej opcji dialogowej. Aha znalazłem tych 2 kopaczy, są w karczmie no i co dalej. Z góry dzięki.
W sumie to już koniec głównego wątku. Masz tylko znaleźć tych kopaczy i tyle. Nie ma żadnych opcji dialogowych, aby powiedzieć o tym komukolwiek. Jeśli masz ukończone (5 lub 6 questów - jeden quest jest dostępny, gdy przyłączy się do obozu Bractwa) to w sumie ukończyłeś moda. Jedynie w 4 rozdziale będzie jeszcze tylko parę linijek dialogu na temat wydarzeń, które nastąpiły w grze. A i jednego NPC-a(Kowal Marcus) nie ma w tym nowym obozie na klifie. Jest on po prostu gdzieś ukryty poza tym obozem i daje 1 zadanko.

Szkodnik
  • Gość
Maybe ale go nie ma koło tych beczek właśnie zauważyłem taki kram, gdzie powinien stać kupiec.
 

karus

karus

Użytkownicy
posty122
  • Użytkownicy
Cytuj
-juz znalazlem tych 2 kopaczy do NO i co dalej? z zadna wazniejsza osoba nie ma opcji dialogowej

eee w karczmie to jest tylko senyan i kret. Ale oni nie chca isc ;f tj nie ma opcji dialogowych
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Cytuj
eee w karczmie to jest tylko senyan i kret. Ale oni nie chca isc ;f tj nie ma opcji dialogowych
Do karczmy to mają iść dwaj kopacze, którzy są koło SO.

karus

karus

Użytkownicy
posty122
  • Użytkownicy
Cytat: Adanos link=topic=1832.msg17950#msg17950 date=Jun 14 2008, 08:51\'
Do karczmy to mają iść dwaj kopacze, którzy są koło SO.

K*rwa tego sie spodziewałem. No cóż, ja ich zabiłem na początku gry -,-. Da sie ich jakos przywrocic kodami?
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Pewnie tak. Podaję instance NPC-ów: VLK_534_Buddler, a potem VLK_520_Buddler.

karus

karus

Użytkownicy
posty122
  • Użytkownicy
Cytat: Adanos link=topic=1832.msg17954#msg17954 date=Jun 14 2008, 09:11\'
Pewnie tak. Podaję instance NPC-ów: VLK_534_Buddler, a potem VLK_520_Buddler.

Z konsoli w grze to nie działa
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Powinno działać. Dokładnie wpisujesz insert VLK_534_Buddler, a potem insert VLK_520_Buddler.

karus

karus

Użytkownicy
posty122
  • Użytkownicy
Bez kitu jest coś nie tak. Wpisuje w konsolce Insert (pojawia się), dalej VLK i tutaj zgrzyt - nie działa _. A gdzie indziej owszem działa np w notatniku ;| Ocb?
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Cytuj
Bez kitu jest coś nie tak. Wpisuje w konsolce Insert (pojawia się), dalej VLK i tutaj zgrzyt - nie działa _. A gdzie indziej owszem działa np w notatniku ;| Ocb?
W G1 występuje niemiecka klawiatura. Aby użyć '_' należy wcisnąć klawisz Shift i klawisz '/' (znajduje się koło drugiego Shifta).

karus

karus

Użytkownicy
posty122
  • Użytkownicy
Cytat: Adanos link=topic=1832.msg17959#msg17959 date=Jun 14 2008, 09:33\'
W G1 występuje niemiecka klawiatura. Aby użyć #msgote author=Adanos link=topic=1832.msg17959#msg17959 date=Jun 14 2008, 09:33\']W G1 występuje niemiecka klawiatura. Aby użyć _#msgote author=Adanos link=topic=1832.msg17959#msg17959 date=Jun 14 2008, 09:33\']W G1 występuje niemiecka klawiatura. Aby użyć  należy wcisnąć klawisz Shift i klawisz #msgote author=Adanos link=topic=1832.msg17959#msg17959 date=Jun 14 2008, 09:33\']W G1 występuje niemiecka klawiatura. Aby użyć /#msgote author=Adanos link=topic=1832.msg17959#msg17959 date=Jun 14 2008, 09:33\']W G1 występuje niemiecka klawiatura. Aby użyć  (znajduje się koło drugiego Shifta).

dzięki bracie, piwo dla ciebie :D  :P    :P  działa :)
 

Garret

Garret

Użytkownicy
posty143
Propsy32
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanie. Dubbing już wyszedł?
 

Szkodnik
  • Gość
Cały czas robią.....
 

Retsked

Retsked

Użytkownicy
Jam jest 444
posty1533
Propsy61
  • Użytkownicy
  • Jam jest 444
Jesteś w stanie pojąć tą wiadomość, że gdyby dubbing wyszedł, to by było napisane w Downloadzie i w tym temacie? Wiem, że jest to niesamowicie ciężkie do przyjęcia, ale taka jest niestety smutna i trudna prawda...
 

bROXmor

bROXmor

Użytkownicy
Bo jest gazowana.
posty179
Propsy12
  • Użytkownicy
  • Bo jest gazowana.

bROXmor

Przetrwanie [G1]
#35 2008-07-07, 13:27(Ostatnia zmiana: 2008-07-07, 13:29)
Jeśli pytasz, bo chcesz sobie pograć, spytaj np. na GG. A jeszcze lepiej - czekaj cierpliwie.
Jeśli pytasz, bo masz jakieś plany w stosunku do moda (np. reklama) to podaj powód.
Jeśli robisz to specjalnie, żeby wkur**ć autorów moda, odpuść sobie.

Spójrz na tematy o dubbingu o Mrocznych Tajemnic. Treść niektórych tamtejszych postów jest zbliżona do twojego. Uświadom to sobie i nie grzesz więcej.
</dydaktyczny ton rodem z MENu off>

/miesiąc później/ XXX says: No ale kiedy ten dubbing?/!!!111oneoneone /nooby na Madagaskar/
 
כל עוד בלבב פנימה

נפש יהודי הומיה,

ולפאתי מזרח קדימה,

עין לציון צופיה,



עוד לא אבדה תקוותנו,

התקווה בת שנות אלפים,

להיות עם חופשי בארצנו,

ארץ ציון וירושלים.




Garret

Garret

Użytkownicy
posty143
Propsy32
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Tyle, ze dubbing do tak krótkiego moda nie powinien trwac tyle co do MT. Pozatym ja tez głos podkładałem i na razie w moda nie grałem, bo czekam na dubbing.
 

Baster

Baster

Użytkownicy
Root Oszust
posty184
Propsy11
  • Użytkownicy
  • Root Oszust
Cytat: Garret link=topic=1832.msg21958#msg21958 date=Jul 8 2008, 00:27\'
Tyle, ze dubbing do tak krótkiego moda nie powinien trwac tyle co do MT. Pozatym ja tez głos podkładałem i na razie w moda nie grałem, bo czekam na dubbing.
Nie będe ci wrzucał i spamował, żeby nie zawieść DzikiegoBena :P  powiem tylko, że ostatnio(dość dłuższy czas) znikneła osoba odpowiedzialna za dubbing (LMVIII) , więc nie dziw się, że jeszcze nie wyszedł :)
 

Adrian
  • Gość
A mi wszystko dziala tylko miety nie moglem znalezc ;p . Meczylem sie dlugo ale jakos sie udalo heh
 

toptik

toptik

Użytkownicy
posty146
Propsy14
  • Użytkownicy

toptik

Przetrwanie [G1]
#39 2009-06-11, 08:54(Ostatnia zmiana: 2009-06-11, 08:54)
Diego mówi że obóz jest na klifie...ja go szukam nie mogę znależć i się okazuje,że jest w drodze do sekty  :D
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry