Gothic: Banda Quentina - dyskusja ogólna 2623925 7398

O temacie

Autor

Zaczęty 16.09.2012 roku

Wyświetleń 2623925

Odpowiedzi 7398

Token

Token

Użytkownicy
posty125
Propsy9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak to w końcu jest z tym ulepszaniem miecza rozpaczy? raz udało mi się go ulepszyć... w łóżku...
 

zydkiewka

zydkiewka

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z zadaniem "Odnaleźć Przyjaciół" znalazłem Draxa ale gdzie jest Doyle ?
 

19861218
  • Gość
Czy palujecie wydac jeszcze jeden patch ???
czy ten jest juz ostatni/
 

gothic1210
  • Gość
nie ma w planach już patcha
 

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Ktoś się w ogóle zgłosił do jego zrobienia?
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

gothic1210
  • Gość
Nope. W ogóle ośmieszyłem się z tą prośbą. nikt nie będzie chciał tego ruszyć. zresztą nie dziwie się skoro nawet ja sam nie chcę  xd na razie mam wszystko w chmurze, bo do gothiczka dalej nie podchodzę. udostępniłem też skrypty nefario. jak chcesz to ciebie też mogę poczęstować i ewentualnie pomóc szukać rozwiązania buga z kopalnią, gdybyś chciał coś z tym robić. ale nie wiem czy jest sens jak połowie ludzi crashuje.
 

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Mogę pomóc w naprawianiu błędów, ale nie obiecuję, że będę mógł się temu mocno poświęcić, bo muszę w końcu Czas Zapłaty skończyć, a tu jeszcze szkoła. Jakby ktoś mógł podesłać log zSpy po scrashowaniu się moda, to by bardzo pomogło.
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

K@T

K@T

Użytkownicy
posty152
Propsy22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gothic - spróbujcie. Może uda się Wam to poprawić. Szkoda że nie masz już tego zapału co kiedyś ...
 

Psimgoth

Psimgoth

Użytkownicy
posty200
Propsy49
ProfesjaTester
  • Zbanowany
Splash, Ty to się weź wpierw za czas zapłaty bo jak na razie od kilku lat chuja zrobiłeś. Masz słomiany zapał. Wtykasz nos do wszystkiego a tak na prawdę nie ma żadnych efektów Twojej pracy
 

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Chuja zrobiłem? Zrobiłem tyle, że twój pusty cymbał okazałby zbyt mały by to pojąć. Że niby ja wtykam nos? A kto wpierdalał się z buta wszędzie i rozkładał mody na czynniki pierwsze i każdy grzecznie prosił abyś wypierdalał, bo jesteś jak wrzód na dupie? Jak jesteś taki mądry, to wyślę ci wszystkie materiały do moda i zrobisz wszystko za mnie. Zobaczymy po jakim czasie zbrzydnie ci choćby otworzenie folderu z plikami. Możesz też chodzić za mnie do szkoły i starać się mieć jak najlepsze oceny na koniec roku. 
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Splash, Ty to się weź wpierw za czas zapłaty bo jak na razie od kilku lat chuja zrobiłeś.
Nie no, po prostu padam  :lol2:  Widzę że masz dar wróżenia skoro wiesz lepiej co Splash poprawił w CZ, i masz dostęp do wszystkich jego plików na kompie  :lol2:  :lol2:
 

Psimgoth

Psimgoth

Użytkownicy
posty200
Propsy49
ProfesjaTester
  • Zbanowany
od patcha 1.5 minęły dwa lata, albo rok..  i z tego co wiem jak na razie nic się nie zmieniło :) bynajmniej żadnego patcha mini nie wyszło.

Post połączony: 2016-05-09, 15:49
czy to tak kurwa trudno usunąc efekt po wypaleniu ziela tak żeby można było potem grać spokojnie nie patrząc na migający ekran? powiedz mi splash czy to tak trudno wydać ta łatkę w jeden dzień? Bo ja czegoś tutaj nie rozumiem... ok  kilku lat nie wyszła ładka dotycząca tego zielska.
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
czy to tak kurwa trudno usunąc efekt po wypaleniu ziela tak żeby można było potem grać spokojnie nie patrząc na migający ekran? powiedz mi splash czy to tak trudno wydać ta łatkę w jeden dzień? Bo ja czegoś tutaj nie rozumiem... ok  kilku lat nie wyszła ładka dotycząca tego zielska.
To po prostu nie pal tego ziela? Ja pierdziele  :lol2:  Splash robił inne poprawki, a wydawanie codziennie patcha jest bezsensu skoro tylko będzie kilka pierdółek poprawiać? A czy chociaż pisałeś że jest problem z zielem?
 

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator

Splash
Moderator

Gothic: Banda Quentina - dyskusja ogólna
#4793 2016-05-09, 16:04(Ostatnia zmiana: 2016-05-09, 16:10)
Cytuj
od patcha 1.5 minęły dwa lata, albo rok..  i z tego co wiem jak na razie nic się nie zmieniło :) bynajmniej żadnego patcha mini nie wyszło.
Nie dość, że polski u ciebie kuleje, to jeszcze matma.
Cytuj
czy to tak kurwa trudno usunąc efekt po wypaleniu ziela tak żeby można było potem grać spokojnie nie patrząc na migający ekran? powiedz mi splash czy to tak trudno wydać ta łatkę w jeden dzień? Bo ja czegoś tutaj nie rozumiem... ok  kilku lat nie wyszła ładka dotycząca tego zielska.
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE makarena!
Spoiler
Wypierdalaj.

Dobrze, że od dłuższego nie używam GitHuba, bo jeszcze by mi pokazywał co i gdzie poprawiać xD

Edit:
Chociaż nie. Jak jesteś taki uzdolniony, to ogarnij za mnie pochwy na miecze. Na początek powinno wystarczyć. Proszę, tu jest skrypt:
http://pastebin.com/eUccyvVW
Miłej pracy.
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

gothic1210
  • Gość
Dlatego mi się nie chce wracać xDDDD
 

Kuken

Kuken

Użytkownicy
posty391
Propsy97
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy można zdobyć lepszy łuk niż wilcze kły (44zr 56dmg) w pierwszym rozdziale? Jeśli tak to gdzie? ew. od kogo?
ten kupiłem u któregoś bandyty.
 

Greg91kato

Greg91kato

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hej, gdzie można znaleźć Rączkę i Klina w zadaniu "Poszukiwanie Rączki"?
 

KarolskyDamiansky

KarolskyDamiansky

Użytkownicy
Strażnik Strażników
posty78
Propsy4
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Strażnik Strażników
Jeśli klin poszedł już do rączki, to są za wyjściem z NO, idź ścieżką w górę
 
"Smoki mają jakiegoś władcę, ale nie chcą o nim nic mówić. Oczywiście poza tekstami typu „Nasz pan przyjdzie i zniszczy świat” i takie tam" - Z pamiętnika Bezimiennego, ???r

Foytaz

Foytaz

Użytkownicy
posty55
Propsy1
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Nie wiem czy to kwestia jakiegoś buga ale wczoraj wbiłem na Cmentarzysko Orków i po przeteleportowaniu się za ścianę wpadłem na dwa orkowe szkielety. Jeden dostał w papę na dzień dobry a drugi stał i nic nie robił. Dopiero jak dostał pierwszego hita to zaczął tak napier#alać jakby wszystkie mikstury przyśpieszenia obalił i poszło mu w fechtunek. Wyglądało to komicznie. Po odpaleniu save już go nie atakowałem ale musiałem otworzyć ścianę dla Baala Lukora. Wtedy zaczął się bal ;) gdyby nie zestaw burz ognistych to pewnie napierda#ali by się z godzinę.
 

Greg91kato

Greg91kato

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jeśli klin poszedł już do rączki, to są za wyjściem z NO, idź ścieżką w górę
Dzięki, ostatnie miejsce gdzie ich nie szukałem xD


Kolejne pytanie - praktycznie cały czas wyskakiwał mi błąd "someone has reference to illegal npc gothic" i chyba w końcu wiem o kogo chodzi bo nigdzie nie mogę znaleźć Riordiana. Próbowałem użyć komendy "insert Kdw_605_riordian" ale wyskoczyło że nie ma takiej postaci. Reinstalacja coś pomoże?
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry