Gothic: Banda Quentina - dyskusja ogólna 2623806 7398

O temacie

Autor

Zaczęty 16.09.2012 roku

Wyświetleń 2623806

Odpowiedzi 7398

Necro59

Necro59

Użytkownicy
Nekromanta
posty1002
Propsy98
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Nekromanta
Gościu, który podkładał głos Duke Nuken to za każde wymówione słowo brał 1 dolara. Szkoda, że nasi aktorzy tak nie robią :D
 
"Jestem NAJLEPSZYM Nekromantą na świecie, jedynym władcą podziemi, ożywieńców, i demonów... Dziwko!"

PC, na którym siedzę:

Karta Graficzna: GeForce GTX 550Ti
Procesor: Intel(R) Core(TM) Quad CPU Q9300 @ 2.50GHz
Pamięć: 3,00GB pamięci RAM (użyteczne 3,00 GB)
System Operacyjny: Windows 7 Ultimate.

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Jesteś nienormalny czy co? Jedno słowo za jednego dolara? Wiesz ile by to było kasy, żeby zapłacić komuś za gadanie?
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Mark56

Mark56

Moderator
som veľký magič
posty1632
Propsy1846
ProfesjaAnimator
  • Moderator
  • som veľký magič
Gościu, który podkładał głos Duke Nuken to za każde wymówione słowo brał 1 dolara. Szkoda, że nasi aktorzy tak nie robią :D
Akurat DUke Nuken tego nie mówi wiele co nie ?
 


Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem
Była taka strona http://tatatataa.cn/ tam można było użyć mojego głosu, ale padła ;( https://web.archive.org/web/*/http://tatatataa.cn/
 
 

Token

Token

Użytkownicy
posty125
Propsy9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam. Od razu przepraszam, bo pewnie to, o co chce zapytać jest napisane gdzieś tutaj, ale nie mogłem od razu znaleźć, a na grubsze szukanie niestety czasu brak. Otóż - czy w najbliższym czasie jest planowany jakiś patch do moda? Jeśli tak to na kiedy i jak wiele będzie zmieniał? Warto czekać ma niego czy lepiej zacząć już grać? I jeszcze jedno - czy da się zostać magnatem albo choć zostać do końca po stronie SO?
 

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem
Witam. Od razu przepraszam, bo pewnie to, o co chce zapytać jest napisane gdzieś tutaj, ale nie mogłem od razu znaleźć, a na grubsze szukanie niestety czasu brak. Otóż - czy w najbliższym czasie jest planowany jakiś patch do moda? Jeśli tak to na kiedy i jak wiele będzie zmieniał? Warto czekać ma niego czy lepiej zacząć już grać? I jeszcze jedno - czy da się zostać magnatem albo choć zostać do końca po stronie SO?

Jak byś wrócił się o 5 stron wcześniej było by napisane, że planowany jest ogromny patch zmieniający i dodający wiele rzeczy.Magnatem nie można zostać ani walczyć po stronie SO. @Token
 
 

gothic1210
  • Gość
Szukam testerów. 
 

Bal-Sagoth

Bal-Sagoth

Użytkownicy
Kosmicyzm
posty89
Propsy24
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Kosmicyzm
 
J. R. R. Tolkien
C. S. Lewis
Owen Barfield
Robert E. Howard

gothic1210
  • Gość
Załóż tu konto i napisz w tym temacie, że chcesz testować to dostaniesz dostęp do moda. http://gothic-edycjamod.bplaced.net/showthread.php?tid=118
 

karasiu

karasiu

Użytkownicy
posty39
Propsy14
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam chciałem pograć w Gothica1 i natknąłem się na tego moda. Opłaca się w ogóle w niego grać?
 

Mark56

Mark56

Moderator
som veľký magič
posty1632
Propsy1846
ProfesjaAnimator
  • Moderator
  • som veľký magič
Tak jasne za granie w moda Out płaci 5 złotych na godzinę. :pokerface: 
 


Sawik

Sawik

Moderator działu
Rebel
posty4772
Propsy3197
ProfesjaNierób
  • Moderator działu
  • Rebel
Największa (polska) modyfikacja rozszerzająca do Gothic, sam zdecyduj czy warto. 
 
Życzę wam seksu analnego po stronie biernej.
Dropbox +500 mb na start
LowPoly
Wykonanie modelu niskopoligonowego to sztuka kompromisu. Nie jest to jedynie uproszczenie modelu wysokopoligonowego, ale głęboka modyfikacja oraz podejmowanie decyzji często zmieniających wygląd pierwotny obiektu, tak by przy najmniejszej ilości trójkątów uzyskać jak najwierniej odwzorowany kształt oryginału. Nie można też zapomnieć o tym iż musi nadal wyglądać przekonywająco i tak balansować by uzyskać efekt optymalny.

Podstawowym założeniem jest, że model nie powinien mieć zbędnych, niewidocznych dla gracza detali włączonych w geometrie. Większość obiektów jakie znajdują się w grze powinna prezentować się najlepiej z odległości około 3-5 metrów. Wszelkie detale, które zanikają, wydają się płaskie lub zlewają się z bryłą modelu należy uznać za zbędne i pozostawić je na normal mapie.

Fakt, iż gracz będzie w stanie podejść bliżej do obiektu i zobaczyć go z mniejszej niż 3m odległości nie powinno stanowić większego problemu, gdyż większą rolę odgrywają wtedy tekstury oraz dodatkowy detal zależny od materiału obiektu. To właśnie kompromis między wydajnością, a szczegółowością otoczenia.

Detal, którego nie widać z 3-5 metrów nie powinnien istnieć w geometrii modelu.
Krawędzie znajdujące się blisko siebie, które zlewają się z większej odległości należy uprościć do wspólnej płaszczyzny

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
Największa modyfikacja? Pierwsze słyszę, Mroczne Tajemnice to chyba większy projekt, moim osobistym zdaniem nie warto grać w obecną wersje, myślę, że lepiej Ci zagrać w Mroczne Tajemnice, także dodatek do Gothic 1, który w moim odczuciu jest milion razy lepszy, ale to jest tylko i wyłącznie moja opinia, poczekaj na wersję 1.4.5 i wtedy możesz zagrać. Niestety ER nie oferuję nowego wątku głównego, a w MT już tak.
 

Bal-Sagoth

Bal-Sagoth

Użytkownicy
Kosmicyzm
posty89
Propsy24
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Kosmicyzm
Niestety ER nie oferuję nowego wątku głównego, a w MT już tak.

Właśnie w tym ER góruje nad niższym chowem jakim są MT. Edycja Rozszerzona jest najbardziej utrzymana w klimacie klasycznego Gothica ze wszystkich dotychczasowych rozszerzeń do tej gry. Outlander i jego ekpia zrobili Gothica takiego o jakim zapewne marzyli jego twórcy.
 
J. R. R. Tolkien
C. S. Lewis
Owen Barfield
Robert E. Howard

karasiu

karasiu

Użytkownicy
posty39
Propsy14
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Trochę czasu spędziłem na czytaniu o tym modu itp. W 1.4.0 i 1.4.1 dowiedziałem się że jest wiele bugów, tak wiele że nawet nie można ukończyć gry, w 1.4.2 natomiast podobno jest zrypany system punktów nauki że wszystko kosztuje o wiele za dużo, w mrocznych tajemnicach natomiast poczytałem że dubbing jest na poziomie 5 latków drżących się do mikrofonu.
 

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
Z tym, że Mroczne tajemnice powstały w roku 2008? I Według mnie nadal są lepsze, skoro ekipa ER chce zrobić gothica o jakim marzyli jego twórcy, to gdzie jest miasto orków, który jest w plikach gry, a nie zostało wykorzystane, masę rzeczy jest które PB nie zrobiło i również nie ma tego w ER.
 

Draquer

Draquer

Użytkownicy
Problematyk :F
posty360
Propsy23
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Problematyk :F
Skąd wiesz że nie będzie, zresztą Outlander i ludzie z którymi pracuje nad ER odwalają kawał dobrej roboty, a wam dalej mało. Oby dwa mody są warte ogrania, najlepiej jest samemu przekonać się co oferują.
 
Spoiler
#include<iostream>
using namespace std;

int main()
{
      cout << "Hello theModders" <<endl;
      return 0;
}

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
A ja mysle, ze to chec "zemsty" za hejty pod jego adresem, ze kradnie modele :P
 

Draks

Draks

Użytkownicy
Gothic 2 Nowy porządek
posty1714
Propsy766
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Gothic 2 Nowy porządek
Szanuję decyzję autora modyfikacji ER ale dla osób, które nie lubią za szybko kończyć gry i nie chcą w 1 rozdziale mieć postaci z 30 lvl to bardziej polecam MT, uważam, że ten mod miałby potencjał, ale niestety za dużo tutaj brakuje, powodzenia w dalszych pracach, mam nadzieję, że 1.4.5 będzie to czego oczekiwałem od samego początku.
 

K@T

K@T

Użytkownicy
posty152
Propsy22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Grałem w MT, ale nie powaliły mnie, dlatego czekam na ER. Jeśli coś jest dobre, to nie trzeba tego bardzo rozbudować, a jedynie poprawić. Z resztą nie jestem chyba jedyny, który nie potrzebuje nowego wątku.
 


0 użytkowników i 4 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry