Gothic: Banda Quentina - dyskusja ogólna 2624048 7398

O temacie

Autor

Zaczęty 16.09.2012 roku

Wyświetleń 2624048

Odpowiedzi 7398

Razakel

Razakel

Quest Pack Team
Dużo gada, mało robi
posty304
Propsy58
ProfesjaTester
  • Quest Pack Team
  • Dużo gada, mało robi
@ExedusHQ koło starej kopalni jest jaskinia z zębaczami, tam leży :D
 

Zły_Warg

Zły_Warg

Użytkownicy
posty51
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Szybkie pytanie. Czy można się wyuczyć wszystkich umiejętności oraz górnictwa, bez zostawania kretem/kopaczem tj. nie mając gildii?
 

mathsicist

mathsicist

Użytkownicy
posty209
Propsy269
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Chyba można. Górnictwa uczy ten najstarszy kopacz w Starej Kopalni, a do niej można wejść będąc niegildyjnym. Jednak nie jestem pewien, czy dialog nauki górnictwa pojawia się dopiero po zostaniu Kopaczem
 

ZarzaPL

ZarzaPL

Użytkownicy
Nie.
posty445
Propsy83
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Nie.
Nie, pytanie o górnictwo można Grimesowi zadać nawet nie posiadając gildii.


Moja sprawa:

Widziałem kilka stron temu pytanie jak "ulepszyć" alkohol dla tego nowicjusza, by zaczął handlować z bandytami, jednak zostało ono olane.
To teraz ja je ponowię. Czyżby w tym zadaniu była konieczność wyuczenia się alchemii, czy po prostu jest gdzieś przepis?
 

Apokalypter

Apokalypter

Użytkownicy
posty17
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@ZarzaPL Podejdź do stołu alchemicznego jeśli będziesz miał opcje ,,Dodaj cukier do alkoholu bandytów'' - czy coś w tym rodzaju to nic nie musisz robić, a jeśli nie będzie tej opcji, to musisz się wyuczyć alchemii :D

Edit:A teraz ja mam pytanie. Może ktoś mi powiedzieć czy wciąż jest misja od Quentina z opuszczoną kopalnią, jeśli tak to kiedy się aktywuję? Przyprowadziłem Doyla do obozu znalazłem Draxa, ale wciąż nie ma żadnej misji :C. A teraz pytanie nr2. Mógłby ktoś powiedzieć jaka jest najlepsza zbroja (Oprócz oczywiście pancerza z płytek i tego z rudy) oraz najlepsza dwuręczna broń, nie licząć uriziela?
 

pawi534

pawi534

Użytkownicy
posty10
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie rozumiem tego zadania Przesyłka dla magów nie wiem co mam tam zrobić z kim gadać w obozie
 

Zły_Warg

Zły_Warg

Użytkownicy
posty51
Propsy7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A jak sprawa wygląda z filmikami w grze? Bez zmian czy coś dodali? Gdyż w gothicu, żaden mi się nie wyświetla. Aczkolwiek nie ma to nic wspólnego z modem. Chyba.

W ogóle gra ciemna się zrobiła, przez te "nowe" tekstury. Nawet w porównaniu do wersji 1.2 Z kontrastem mam tu małe problemy. Oczy bardzo szybko się na tej wersji męczą.

Z namierzaniem przeciwników w trakcie walki, ale przede wszystkim w modach Outlandera jest pewien bug, którego nie było w innych modach oraz w podstawce. Postać mi się blokuje w trybie ataku, pomimo puszczonego ppm! Drugie przyciśnięcie ppm potrzebne jest, aby wyjść z trybu atakowania! Dziwne bardzo. Uciążliwe również.

To sobie pograłem... Przychodzę do Starego obozu, gadam z Diego a tu komentarz, ze nie może mi pomóc, gdyż wybrałem Gamala? Przecież olałem Gamala, wysłuchałem i olałem. No co jest? Bug?

Fajnie natomiast Outlander, ze kowalstwo jednak zostawiłeś. Choć tę namiastkę tej przepięknej sztuki z Gothiców. Ale skasowałeś zbyt dużo kodu dotyczącego Huno. Teraz handlować z nim się nie da.
Póki co, nie za bardzo da się w to grać. Czekam na patcha chłopaki.
 

Mark56

Mark56

Moderator
som veľký magič
posty1632
Propsy1846
ProfesjaAnimator
  • Moderator
  • som veľký magič
 :D :D  :ok:
Spoiler
 


CybeR0990

CybeR0990

Użytkownicy
posty45
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
mam misje od mil'a zeby pojsc do kosy zeby sie wiecej dowiedziec o bliznie ale kosy nie ma ani w NO ani w tym obozowisku kolo placu wymian. Wie ktoś gdzie on moze byc ?
 

kioskarz

kioskarz

Użytkownicy
posty48
Propsy12
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Sprawdź czy się nie zablokował przed bramą NO. Bo mi tam stoi cały czas.
 

ExedusHQ

ExedusHQ

Użytkownicy
posty191
Propsy39
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Razakel nie było tam śladu po szkodniku. ;p
No i dalej problemy. ;d...
1.Zna ktoś położenie Białego Wilka którego zabicie zlecił nam Mill?
2.Przy misji od Silasa gdzie miałem pilnować karczmy.Po kilku dniach znalazłem tam Rączke ale z Silasem dalej nie mam dialogów, co dalej?
3.No i w końcu... gdzie jest ten ostatnio szkodnik co okradł Cronos'a?
 

Baggio

Baggio

DreamVader
posty968
Propsy426
ProfesjaGracz
  • DreamVader
Outlander - są jakieś plany zwiększenia trudności w nowym patchu? Nie grałem jeszcze w moda (gram teraz w Dark Sagę), ale widzę po niektórych komentarzach, że jest dość łatwo. Nie jest to żaden pojazd na ciebie czy coś, po prostu chciałbym aby gra nie znudziła się po paru godzinach kiedy żaden przeciwnik nie będzie sprawiał problemów, fabuła jest ważna, ale gameplay też...
 

The Witcher67

The Witcher67

Użytkownicy
posty6
Propsy3
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Komu działa ten system pack ? Za chiny ludowe nie dzIała mi on.Instaluje się ale przy uruchamianiu wywala błąd ,,Nie znaleziono punktu wejścia proceduryT..(nie pamiętam nazwy) i na końcu było DDRAW.dll kto też tak ma i ma rozwiązanie niech poda!!!
 

gothic1210
  • Gość
Outlander - są jakieś plany zwiększenia trudności w nowym patchu? Nie grałem jeszcze w moda (gram teraz w Dark Sagę), ale widzę po niektórych komentarzach, że jest dość łatwo. Nie jest to żaden pojazd na ciebie czy coś, po prostu chciałbym aby gra nie znudziła się po paru godzinach kiedy żaden przeciwnik nie będzie sprawiał problemów, fabuła jest ważna, ale gameplay też...
Niestety nie. Powoli staramy się gromadzić skrypterów, którzy pomogą przy kolejnym patchu. Łatka #1 będzie poprawiać tylko ścieżkę Kreta i trochę konsekwencje.
 

DużyTroll

DużyTroll

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Odnalazłem dość poważny problem.
Jako bandyta wykonywałem zadanie w obozie na bagnie, związane z odebraniem skrzynki rudy za zaopatrzenie. Dotarłszy na miejsce, zaczepił mnie Lester, uruchamiając tym samym rozdział 2 (nie mam pojęcia, czy było to zamierzone, w każdym wypadku możliwe, że jest to przyczyna problemu). Zakończyłem zadanie, powróciłem do bazy i ku mojemu zaskoczeniu wszyscy bandyci zaczęli atakować mnie, i to ze skutkiem śmiertelnym. Podsyłam plik z zapisem, żeby łatwiej dało się sprawdzić, o co chodzi. Mam nadzieję, że będzie dało się to naprawić. Poświęciłem na grę już kilka godzin i szkoda byłoby je stracić.
http://speedy.sh/A2RJ7/Zapisy.rar
 

ZarzaPL

ZarzaPL

Użytkownicy
Nie.
posty445
Propsy83
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Nie.
Musisz mieć wcześniejszy zapis. Przyczyna problemu jest prosta. Po prostu podczas gry musiała ci się zminimalizować gra. Coś Outlander porobił, że jak ci się gra zminimalizuje, to cię bandyci atakują. Jednak jeśli nie masz wcześniejszego zapisu.....
To będzie dobra nauka na przyszłość :)
 

CybeR0990

CybeR0990

Użytkownicy
posty45
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
@Razakel nie było tam śladu po szkodniku. ;p
No i dalej problemy. ;d...
1.Zna ktoś położenie Białego Wilka którego zabicie zlecił nam Mill?
2.Przy misji od Silasa gdzie miałem pilnować karczmy.Po kilku dniach znalazłem tam Rączke ale z Silasem dalej nie mam dialogów, co dalej?
3.No i w końcu... gdzie jest ten ostatnio szkodnik co okradł Cronos'a?

bialy wilk jest na wzgórzu gdzie w g2 stoi hosh pack.
ten ostatni szkodnik jest pod wodospadem po drodze z NO do starej kopalni
 

gothic1210
  • Gość
Czuję się osaczony. Gothic się buguje, a ludzie myślą, że zrobiłem te bugi specjalnie żeby ich strollować :( Smuteczek. Nie modujcie Gothic! Szkoda życia. :( :( :(
Nie wiem co z tym modem zrobić. AI nie ruszane to czemu co chwila się komuś jebie. Jak żyć? xD

@Razakel Dobra, nie bede  :lol2:
 

Razakel

Razakel

Quest Pack Team
Dużo gada, mało robi
posty304
Propsy58
ProfesjaTester
  • Quest Pack Team
  • Dużo gada, mało robi
@Outlander nie płakaj, bo ja tysz bede płokał D:
 

dinozaur7

dinozaur7

Użytkownicy
posty246
Propsy56
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Outlander nie zapomnij o bugu z Diegiem który nie chce siły uczyć jak się z Gamalem pójdzie :) - Jestem cieniem i mam 14 siły :)
 


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry