Gothic: Banda Quentina - dyskusja ogólna 2623853 7398

O temacie

Autor

Zaczęty 16.09.2012 roku

Wyświetleń 2623853

Odpowiedzi 7398

VergilSparda

VergilSparda

Użytkownicy
posty239
Propsy50
Profesjabrak
  • Użytkownicy
2x up w grze są książki które opisują czego potrzeba, do kupienia np. u Riordiana.
Up Coś źle wpisujesz bo konsola normalnie działa.
 

kwaril

kwaril

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam mam problem ponieważ Shine z tej misji od Emmanuela jest martwy może ktoś podać na niego kod
Czy mógłby mi ktoś pomóc?
 

GaroK

GaroK

Użytkownicy
posty67
Propsy24
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Łuk siarcisty łognisty nie zadaje obrażeń. why

Malxik

Malxik

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
2x up w grze są książki które opisują czego potrzeba, do kupienia np. u Riordiana.
Up Coś źle wpisujesz bo konsola normalnie działa.

Witam. Czy istnieje sposób na włączenie konsoli do kodowania gry w edycji rozszerzonej klasyczne "b marvin b" nie działa. Czy jest ktos kto mógł by mi pomóc?

Konsola powinna działać nawet jak zrobisz tak b carvin b     głównie musi sie pojawić koncówka "arvin" a 1 litera nie ma znaczenia, testowane

Popróbuj rózne kombinacje badź do skutku próbuj, mi tez nie zawsze zadziałać chciała odrazu po 3/4 razie powinna sie pojawić

Post połączony: 2017-01-16, 18:02
 

GaroK

GaroK

Użytkownicy
posty67
Propsy24
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Poza tym po zabiciu młodego trolla u Gorna nie triggeruje się żaden dialog, łazi za mną.

Post połączony: 2017-01-17, 19:04
rip nikt nie wie

Wilkor

Wilkor

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dzięki za pomoc konsola działa ;) Trzeba sie czasem po prostu namęczyć włączyć wyłączyć ekwipunek (czemu nie wiem).

Ale mam tutaj kolejne pytanie czy istnieje jakas możliwosc na przywołanie Clawa mysliwego. Podczas misji dla niego aby załatwić mu lekarstwo zniknął mi i a czas na jego odnalezienie leci i nie moge go znaleźć ma ktos jakis pomysł?
 

kush0

kush0

Użytkownicy
posty3
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Mógłby mi ktoś powiedzieć co zawierała skrzynia z questa od Rufusa?
 

fangothica12

fangothica12

Użytkownicy
posty27
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dzięki za pomoc konsola działa ;) Trzeba sie czasem po prostu namęczyć włączyć wyłączyć ekwipunek (czemu nie wiem).

Ale mam tutaj kolejne pytanie czy istnieje jakas możliwosc na przywołanie Clawa mysliwego. Podczas misji dla niego aby załatwić mu lekarstwo zniknął mi i a czas na jego odnalezienie leci i nie moge go znaleźć ma ktos jakis pomysł?

A nie śpi przypadkiem pod płotem od strony Cavalorna? Sprawdź.
 

Wilkor

Wilkor

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak Spi a ja go nie widziałem i biegałem na kodzie K w tę i z powrotem sprawdzać czy on moze gdzies na drodze nie stoi to mnie zastrzelcie zaraz sprawdzam ;) Dzięki za pomoc z góry.


Edit: Tak był leżał jak można być tak ślepym dzięki wielkie.
 

fangothica12

fangothica12

Użytkownicy
posty27
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak Spi a ja go nie widziałem i biegałem na kodzie K w tę i z powrotem sprawdzać czy on moze gdzies na drodze nie stoi to mnie zastrzelcie zaraz sprawdzam ;) Dzięki za pomoc z góry.

śpi na łóżku pod płotem w obozie i zlewa się z otoczeniem :) mi tez sie wydawało, ze zniknął. Podejdź pod płot, w stronę chaty Cavalorna to go zobaczysz i pewnie podniesie dupe do góry ze szczęścia, że jesteś. No chyba że nie zdążyłeś na czas to wtedy umiera.
 

pawbuj

pawbuj

Użytkownicy
posty1623
Propsy135
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy

Cytuj
Myślę, że to ze skipowaniem to bug gry. Czasem też mi się pojawia przy pojedynczych kwestiach. Ze ścierwojadami również zdarzają się  jakieś bugi, ale przyzwyczaiłem się, że AI jest zjebane w tej grze.


Robię ala fix moda do G1 na ikariusie & lego. na razie tych błędów nie mam, ale nie mam aktywnych FF, więc tu jest pies pogrzebany. @Lehona mysli nad Semi - Lego g1/g2. To nie są bugi gry.
 

Nethius

Nethius

Użytkownicy
posty1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Nie wiem czy był już taki problem, jeśli tak to sorki. Wracając do meritum, mam problem z Bezim, który nie klęczy przed kapliczką Beliara co uniemożliwia jej oczyszczenie. Przy wcześniejszym przechodzeniu moda animacja była dostępna.
 

Lehona

Lehona

Użytkownicy
posty196
Propsy190
  • Użytkownicy

Cytuj
Myślę, że to ze skipowaniem to bug gry. Czasem też mi się pojawia przy pojedynczych kwestiach. Ze ścierwojadami również zdarzają się  jakieś bugi, ale przyzwyczaiłem się, że AI jest zjebane w tej grze.


Robię ala fix moda do G1 na ikariusie & lego. na razie tych błędów nie mam, ale nie mam aktywnych FF, więc tu jest pies pogrzebany. @Lehona mysli nad Semi - Lego g1/g2. To nie są bugi gry.

Google Translate is failing me on this one. Any question I should answer? You mentioned my name.
 
Unless specified otherwise, my posts are always about Gothic 2 Night of the Raven.

wareldin

wareldin

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Akt IV pomoc Quentinowi, mam oczyścić kopalnie. Co muszę zrobić aby mi tą pojebaną misję zaliczyło? Ze 30 razy ją robiłem(wczytywałem) i ani razu mi jej nie zalicza. Zabijam nekromantę mam z nim kwestię dialogową, a po jego zabiciu i wyjściu z kopalni wielka cisza nikt nie chce zemną gadać na temat tej misji.
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
A byłeś w kopalni już wcześniej?
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Malxik

Malxik

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam , mam problem, bunt zbieraczy robie wszystko jak należy pokolei wg wskazań Rufusa aczkolwiek jest 1 problem, zaatakuje lewusa bo tak w dzienniku pisze by go ubić to rzuca się na mnie reszta bandy a zbieracze nic nie robia... nie da sie zaliczyc bo ich jest 5 a ja sam
mam ponad 50 siły, ponad 60odp na miecze i nie daje rady ich pokonać, gothic1210 coś schrzanił?
Wersja 1.4.8
 

Lokson

Lokson

Użytkownicy
posty9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zauważyłem błąd w opisie broni ostrza myrtańskiego żołnierza. Zamiast opisu broń jednoręczna jest napis wymagana mana to tak miało być? :)
 

wareldin

wareldin

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
W opuszczonej kopalni jestem pierwszy raz.

Post połączony: 2017-01-22, 12:58
Może ktoś podać mi dokładną solucję tej misji(wspomóc Quentina), wówczas znajdę problem.
 

fangothica12

fangothica12

Użytkownicy
posty27
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Właśnie zakończyłem moda 1.4.8 i chciałbym podzielić się refleksjami na jego temat z twórcami :) To dobry mod, rzekłbym, że nawet bardzo dobry ale nie wszystko mi się fabularnie podobało. Grałem Bandytą i osobiście uważam że ta ścieżka jest mało ciekawa - niestety. Zadania typu "idź i zabij"  są na dłuższą metę nudne. Od strony technicznej nie mam zastrzeżeń (inaczej niż przy poprzednich wersjach). Gra wygląda super. Błędów jest bardzo mało i wynikają raczej z podstawki niż moda (vide nie działająca lodowa fala itp.) aczkolwiek od 5 rozdziału w obozie Bandytów siedzi DWÓCH Kerethów i trochę słabo to wygląda ;) Ponadto opcje zakupu pancerzy od Quentina powinny zniknąć z dialogów po pewnym czasie. Ciało Skeldena wciąż leży przy Quentinie aż do końca gry obojętnie gdzie się znajduje Quentin w danej chwili. Handel z Briamem powinien być rozbudowany. Ale to szczegóły. Ogólnie jest ok. Mi osobiście nie podoba się pomysł z obozem Łowców orków - zbędna ekipa na mapie. Za to absolutnie zajebiste jest to, że Uriziel może być 1H - props w chuj bo nie cierpię 2h. Kończąc grę miałem ok 35 poziomu (po ubiciu Kaloma) i 40pkt nie wykorzystanych - trochę żal, że kusza w drugim poziomie wciąż jest po staremu (40pkt) bo większość wydałem na 10/10 1H, siłę i zręczność. Fajny pomysł z Coristo i łączenie wątków z G2NK. Piraci na plus, opuszczona kopalnia taka sobie, myśliwi na plus, Garotnicy na minus, Nauka u Gor Hanisa na plus. Wyprowadzenie Willa i ziomków na górę to katastrofa (kto to wymyślił!?) milion zapisów i wczytań aby idioci nie pospadali po przyblokowaniu - dramat. Nowe bronie, pancerze i miejscówki na mapie (duchy) na plus. Aha i w tunelach pod wieżą mgieł jest załamanie grafiki (nie wiem jak to nazwać) wygląda jak tunel czasoprzestrzenny w przejściu za szkieletem magiem do wyjścia na morze. Można przejść ale uczucie przechodzenia przez rozciągnięty obraz jest dziwne. W sumie tak na szybko to chyba wszystko - generalnie widać włożona pracę i za to props. Pozdrawiam twórców moda.
 

wareldin

wareldin

Użytkownicy
posty8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Podziel się jak zrobiłeś misję z opuszczoną kopalnią, bo u nie zalicza kompletnie nic w tej misji.
 


0 użytkowników i 3 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry