Dubbing do intro Złotych Wrót 2147 6

O temacie

Autor Sentarion

Zaczęty 2.04.2012 roku

Wyświetleń 2147

Odpowiedzi 6

Sentarion

Sentarion

Złote Wrota
Szef zespołu
posty813
Propsy1155
NagrodyV
Profesjabrak
  • Złote Wrota
  • Szef zespołu
Rysa powiedział, że mogę założyć tu taki temat, chodzi o nagranie kilku kwestii do intro Złotych Wrót, w zasadzie potrzebne są 3 głosy: wieśniaka i dwóch poszukiwaczy.

Potrzebne kwestie:
Argos:
- „Nie mogę już tego znieść, ten sen mnie wykończy...”
- „Muszę się w końcu przekonać co tam jest. Rosi mnie zabije gdy odkryje, że mnie nie ma, ale muszę tam iść, tam coś musi być.”
- „Tak to musi być to. Teraz szybko się stąd wynoszę.”
Poszukiwacz1
- „On ma to czego szukamy. Rozwalmy go i wracamy.”
Poszukiwacz2
- „Poczekaj chwilę!”
- „Dobra, teraz.”

O co ogólnie chodzi w intro?
Ogólnie intro ma nawiązywać do tego fragmentu fabuły, która jak się okaże jest bardzo istotny: „Sytuacja jest tym bardziej zagadkowa, gdyż plaga istot Beliara zaczęła napływać, gdy jeden z okolicznych wieśniaków odnalazł tabliczkę z pradawnymi inskrypcjami. Zbadana przez jednego z Magów Wody okazała się bezcennym reliktem opowiadającym o ukrytej krypcie pełnej skarbów i bogactw. Ta krypta nosiła nazwę Złote Wrota.”

Akcja zaczyna się gdzieś w środku nocy, gdy dręczony koszmarami wieśniak (Argos) wychodzi ze swojej chaty (mieszka z żoną w chacie obok obozu paladynów czy tam gdzie w G2 byli Magowie Wody) i udaje się w stronę bagien. Po drodze mruczy:
- „Nie mogę już tego znieść, ten sen mnie wykończy...”
- „Muszę się w końcu przekonać co tam jest. Rosi mnie zabije gdy odkryje, że mnie nie ma, ale muszę tam iść, tam coś musi być.”
Dochodzi do bagien (kawałek w praw od obozu bandytów, potem podam waypoint) i widzi jak na ziemie coś się świeci, podchodzi i znajduje jakąś tabliczką otoczoną magiczną aurą.
- „Tak to musi być to” - mówi do siebie i podnosi przedmiot. Teraz szybko się stąd wynoszę.”
Powoli zaczyna wracać, wtedy kamerka pokazuje w pobliżu dwóch poszukiwaczy, którzy obserwują Argosa i mówią do siebie:
- „On ma to czego szukamy. Rozwalmy go i wracamy.”
- „Poczekaj chwilę” - mówi drugi
(mija chwila, Argos zbliża się do swojej chaty)
- „Dobra, teraz” - jeden z poszukiwaczy rzuca w niego czarem, czar prawie trafia, ale nagle pojawia się jakby magiczna ochrona i zaklęcie nie dochodzi do Argosa. Kamerka kieruje się na maga, który to spowodował, okazuje się że to Xardas. Jednocześnie Xardas zabija dwóch poszukiwaczy jakimś czarem, Argos bezpiecznie wraca do chaty, filmik się kończy.


Będę bardzo wdzięczny za nagrania, dubbingerzy oczywiście będą w napisach końcowych;)

nouwak

nouwak

Użytkownicy
Darth Novak
posty62
Propsy182
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Darth Novak
Ja tam zawsze jestem chętny do dubbingu. Nie jestem pewien, do której roli (jeśli w ogóle do jakiejś) pasowałby mój głos, więc podane kwestie nagrałem dość różnorodnie, by pełniły funkcję próbki głosu. Dajcie znać, jeśli się nadam.

http://speedy.sh/DQE3B/zw.rar
 
"Never trust a bartender with bad grammar." - Kyle Katarn

Sentarion

Sentarion

Złote Wrota
Szef zespołu
posty813
Propsy1155
NagrodyV
Profesjabrak
  • Złote Wrota
  • Szef zespołu
Przepraszam, że piszę dopiero teraz, ale ten dubbing średnio pasuje.

Chilly

Chilly

Użytkownicy
posty27
Propsy48
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Może spodoba ci się mój dubb

Głos wieśniaka bez rewelacji ale poszukiwacze wyszli dość przyzwoicie

http://www.speedyshare.com/wFQHf/ZW-intro.rar
 

Pawciow

Pawciow

Użytkownicy
posty533
Propsy70
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
ja tak na próbę, nie ma fajerwerków no ale...
introzw

Rysa

Rysa

White&Red
...
posty14
Propsy591
Profesjabrak
  • White&Red
  • ...
Nie chcę tu nikogo broń boże wprowadzać w błąd, ale temat chyba już jest nieaktualny.
 

Pawciow

Pawciow

Użytkownicy
posty533
Propsy70
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
nie wiem no, Sentarion mógłby napisać
w takim razie, że już nie ma co :P


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry