Pomoc w zadaniach i w rozgrywce 756327 2477

O temacie

Autor Krystian2222

Zaczęty 11.03.2012 roku

Wyświetleń 756327

Odpowiedzi 2477

Bajceps

Bajceps

Użytkownicy
posty15
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Zadanie " Nekromanta " podczas teleportacji do jego siedziby nie mam z nim żadnego dialogu przez co zadanie z mieczem runicznym nie może pójść do przodu jakieś pomysły lub coś  ?
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Jeśli dostałeś od nekromanty runę do jego siedziby, to po teleportacji powinien do ciebie zagadać.

Bajceps

Bajceps

Użytkownicy
posty15
ProfesjaAktor głosowy
  • Użytkownicy
Właśnie oto chodzi że dostałem i po teleportacji nic się nie dzieje , on się do mnie nie odzywa a jesli ja dam interakcję z nim to mam tylko " koniec "
 

dybert

dybert

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam. Mam problem z dodatkiem. Otóż problem polega na tym że nie moge zdobyć zaufania u rebeliantów. Zrobiłem wszystkie zadania tylko mam niepowodzenie z zadaniem "Zmiana warty". Potwory mi sie nie pokazały i nie wykonałem go. Teraz nie mogę wrócić do tego zadania. Cavalorn cały czas mi mówi że jestem już blisko celu a nie mam żadnych questów do wykonania tylko "Hrabia" "Magowie wody" "Zaufanie Rebeliantów".
 

Szakal56

Szakal56

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problemy Cavalorn nie daje mi zadania Sojusznicy wykonałem wcześniejsze wszystkie zadania jestem po wyjściu z głębi .. dodam ze czekałem 10 dni i nic to nie dało
 

Bugger Psimek

Bugger Psimek

Użytkownicy
posty2
ProfesjaTester
  • Zbanowany
Mam problemy Cavalorn nie daje mi zadania Sojusznicy wykonałem wcześniejsze wszystkie zadania jestem po wyjściu z głębi .. dodam ze czekałem 10 dni i nic to nie dało

Spróbuj pogadać z Abelem przy wejściu do OR (obozu rebeliantów)  Może wtedy skrypt dalej się uruchomi
 

Frizbick
  • Gość
Nie mogę zrobić zadania Kamienie Ogniskujące, mam 7 kawałków mapy, oglądałem je wszystkie a i tak nie mogę ich oddać. Zadanie Rebelia w Nowym Obozie mam rozumieć da się ukończyć dopiero po skończeniu wątki z Mieczem Runicznym? Obecnie zawiesiło się na Lee sam chce sprawdzić...
Przy okazji gdzie można znaleźć dodatkowe płytki pełzacza? Te pełzacze z Wolnej Kopalni się respawnują może?
 

Bleksu

Bleksu

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam.  co trzeba kilknac lub jaka kombinacje klawiszy wykonac? aby wsadzic rune do miecza runicznego.  dodatkowo po wczytaniu gry mimo iz mam 60% z 1h jak i z 2h to walcze jak na samym poczatku   jak to naprawic?
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
W opcjach gry ustaw klawisz odpowiedzialny za włożenie runy do miecza.

kobraosg

kobraosg

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z zadaniem Inwigilacja.
 
Mam na sobie pancerz strażnika SO i mam ten alkohol od Piwosza dla strażnika, w dzienniku piszę że trzeba iść do strażnika i sprawdzić czy plan podziała lecz wspomniany strażnik nie ma dialogu piszę tylko ende.
Z tego co czytam w poradniku fabuła nie ruszy bez pogadania ze strażnikiem bramy :/

Mimo tego że wychodząc z głębi zamiast znaleźć się w wodze ląduje w zamku na dziedzińcu na kracie a do obozu można wejść tą mniejszą bramą wystarczy że jak nam włączy się sprint wbiegnąć w bramę i przechodzimy :D
Kiedyś też pod dużą bramą przeszedłem w formie chrząszcza ale to było w zwykłym Gothicu :P
 


kobraosg

kobraosg

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie ma innej opcji skoro ta wersja jest możliwa do pobrania i tak jest wystarczająco zbugowana po co miał bym grać na poprzedniej ? :D

Chcesz mój zapis by zobaczyć to na własne oczy ? :P
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Możesz wysłać. Wydaje mi się, że ktoś też miał taki problem, ale nie pamiętam rozwiązania. :D

Mekash

Mekash

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam problem z wykonaniem zadania dołączenia do Rebeliantów na 100%.
Kiedy gadam z Cavalornem mówi mi że przekonałem do siebie: świstaka, Ratforda, Drax, Aidana, Rączke, Tonego, Vama, Foxa, Snafa, Fiska i ze Hanis jest znowu z nami. Mam tez jego poparcie za ukończenie misji z rekrutami, ale caly czas mi mówi ze jak przekonam do siebie wszystkich to będzie bonus. Teraz pytanie... kto został pominięty? czy cos się zbugowalo?

@edit

Widzę że Cavalorn nie mówi nic o Quentinie mimo, że zadanie "Wojownik" mam wykonane. Rozumiem że w takim razie po prostu się zbugowalo to zadanie?
 

UberHype

UberHype

Użytkownicy
posty60
Propsy6
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam, mam problem z zadaniem "Perlisty Podmuch" gdzie mam szukać tego Paula?
Z góry dzięki

#Edit: Znalazłem go przy Południowej bramie OR
 

EscPL

EscPL

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cześć, ja mam problem z zadaniem "Długi", zabrałem już rudę wszystkim z wyjątkiem Aidana, który wysłał mnie na poszukiwania recepty. Miała ona znajdować się w ekwipunku martwego Skrzeka, leżącego gdzieś obok Starej Cytadeli, jednak nie ma go nigdzie w mojej grze. Znalazłem listę kodów na wszystkie przedmioty, ale gdybym wiedział na co dokładnie jest ta recepta, znalazłbym odpowiedni kod szybciej. Ktoś coś?
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Instancja: Recept_ItMw_1H_Sword_Long_02

DiscoJockey12

DiscoJockey12

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Robie misję Banicja i chyba musze pogdać z Ratfordem ale szukam go po całym obozie i go nie moge znaleźć nwm czy może gdzieś poszedł czy jakiś błąd? Help!
 

Simiacz

Simiacz

Użytkownicy
posty1
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Witam ja mam problem odnośnie misji Gomez atakuje mianowicie nie załadowała mi się kwestia dialogowa z Ratfordem (gram na wersji 1.0) i moje pytanie brzmi następująca czy to jest efekt buga czy coś źle zrobiłem ponieważ w obozie nikt dla mnie questa nie ma dla najemników też porobiłem all questy wdzięczny bym był za ewentualną pomoc :)
 

RybaC18

RybaC18

Użytkownicy
posty25
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam serdecznie mam pewien mały problem, w zadaniu w którym muszę przynosić statuetki do jednego z magów, zrobiłem straszny błąd, a przynajmniej tak mi się wydaje, na plaży przy statku omyłkowo zabiłem kościeja czy jak on się tam zwał, po czym zacząłem szukać tejże statuetki, być może się mylę, ale wydaje mi się, że ten cały kościej jest niezbędny do wykonania zadania, jeżeli ktoś mógłby podrzucić na niego kod byłbym wdzięczny. Pozdrawiam
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry