Nowe screeny 52417 70

O temacie

Autor orcwarrior

Zaczęty 29.04.2011 roku

Wyświetleń 52417

Odpowiedzi 70

Plomba

Plomba

Użytkownicy
posty50
Propsy1
  • Użytkownicy
Jedno mogę powiedzieć zajebisty ten mieczyk i ten obóz wgl. God job panowie :D
 

Godefroy93

Godefroy93

Rzeka
posty289
Propsy196
NagrodyV
Profesjabrak
  • Rzeka

Godefroy93
Rzeka

Nowe screeny
#21 2011-05-01, 13:03(Ostatnia zmiana: 2011-05-01, 13:04)
Bardzo fajne screny, szczególnie mi się podoba screen, gdy bohater stoi, między dwoma szarymi ścianami;)
 
"Pierre is enjoying his new bicycle!"



Spoiler
1.Co to są ryry?

Ryrami płynie woda

2.Obrybiacie bonk?

Tak! Obrybiamy bonk.

To nie zgydne z prywem!

3.Pierre lubi swój nowy rower!

Bardzo mnie to cieszy, a co to za Pierre?

To taki chłopak z wioski.

4.Ładna kurtka!

My alpiniści nazywamy to wiatrochronem.

Niech jej Pan pod żadnym pozorem nie zdejmuje!

Allo!,allo!

ZubenPL

ZubenPL

Użytkownicy
posty35
Propsy1
  • Użytkownicy
Bardzo ładne  widzę że udało wam się wiele wycisnąć z tego przestarzałego silnika.
A i mam pytanie do kogoś kto się zna na silniku pierwsze Gothica . Ile rdzeni procesora jest w stanie wykorzystać pierwszy Gothic
 

Zysk

Zysk

Użytkownicy
posty606
Propsy451
  • Użytkownicy
1

Nie trzeba się znać na silniku. Wystarczy spojrzeć na wykorzystanie procesora na wielordzeniowej maszynie przy uruchomionej grze.
 

Marid

Marid

Użytkownicy
Filozofia "xD"
posty657
Propsy256
Profesjabrak
  • Zbanowany
  • Filozofia "xD"
Screeny ładne, czyste, przejrzyste. Widać, że przez te kilka lat pracy odpicowaliście przedstawione nań elementy na full bajer. Co do miecza - miał być taki jak na screnie dodanym przez Thoro i taki też właśnie jest. Życzę powodzenia w dalszych pracach i życzę także ,żebyście ukończyli moda na wakacje 2012 (choć to chyba nierealne, ale cóż obym się mylił :)  ). Pozdrawiam i jeszcze raz życzę ekipie wszystkiego najlepszego.
 
"Philosophia. Znaczy po Grecku "miłość do mądrości". Myślisz, że teraz jeździlibyśmy mercami i beemkami gdyby nie Grecy? Albo gapili się w płaskie ekrany telewizorków plazmowych?"

Libra

Libra

Użytkownicy
posty50
Propsy1
  • Użytkownicy
Mam jeszcze pytanko co do moda:

- czy CZ będzie miał większe wymagania sprzętowe od pierwszej części Gothica a jeśli tak to jakie? takie jak w Gothic 2 czy jeszcze większe?
- ile będzie ważył mod (tak na duże oko ;) )

Dodam jeszcze że podczas grania w CZ miło by było w głośnikach usłyszeć fajną klimatyczną muzykę (wiem że było ta na forum ale chciałbym tą sprawę podkreślić)  i nie jeden nie dwa utworki ale kilka bo im więcej tym lepiej, tym później się znudzą :) .
 

Faren

Faren

RaveN Studio
Farelka
posty1172
Propsy1496
Profesjabrak
  • RaveN Studio
  • Farelka
@Libra: [media]
https://www.youtube.com/watch?v=dyODmS1GTck
[/media]
 
makin' bacon

shergar

shergar

Moderator działu
Darth Revan
posty871
Propsy1297
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Darth Revan
Wymagania nie będą się drastycznie różnić, ork sporo śmieci wywalił, ale są nowe texy, drzewa, etc. W każdym razie kompy które ciągły gothica 1 spokojnie i z cz sobie poradzą a to przecież gra z tamtego tysiąclecia.

Muza jest nowa, więc o to nie musicie się bać. Tak btw właśnie znalazłem balladę, którą napisałem do CZ ze 2-3 lata temu, chyba ją jednak nagram może się znajdzie w modzie :D
 
Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku... Ale to nie cel podróży kształtuje ludzką duszę, tylko droga, która do niego zmierza...

Libra

Libra

Użytkownicy
posty50
Propsy1
  • Użytkownicy
shergar nie bój sie komp mi napewno uciągnie CZ, a co do wymagań to z ciekawości. Chociaż pamietam ze na moim nowym PC w Gothic 2 dokladnie w Khorinis musiało raz po raz szarpnac. Mam nadzieje ze w CZ optymalizacja kodu jest lepsza niż Gothicu 2 to byla tragedia,  :-D jeszcze pamietam jak na starszym kompie wywalalo mi blad podczas gry access violation.
 

ZubenPL

ZubenPL

Użytkownicy
posty35
Propsy1
  • Użytkownicy
shergar nie bój sie komp mi napewno uciągnie CZ, a co do wymagań to z ciekawości. Chociaż pamietam ze na moim nowym PC w Gothic 2 dokladnie w Khorinis musiało raz po raz szarpnac. Mam nadzieje ze w CZ optymalizacja kodu jest lepsza niż Gothicu 2 to byla tragedia,  :-D jeszcze pamietam jak na starszym kompie wywalalo mi blad podczas gry access violation.

Jeśli drugi gothic ci się zacinał to jakiego masz kompa?
 

Libra

Libra

Użytkownicy
posty50
Propsy1
  • Użytkownicy
A mam kompa drewnianego :D

AMD Phenom II X4 965 Black Edition

4gb ram

Radeon HD 4850

I jeszcze ten starszy to spróchniały...
 

Marid

Marid

Użytkownicy
Filozofia "xD"
posty657
Propsy256
Profesjabrak
  • Zbanowany
  • Filozofia "xD"

Marid

Nowe screeny
#31 2011-05-02, 08:53(Ostatnia zmiana: 2011-05-02, 08:56)
Ja mam właściwie tylko jedno pytanie(złożone) co do screenów. Na każdym screenie czy trailerze pokazujecie (chyba) tylko jedną jedyną postać. Czy jest to tzw wasza "postać testowa" bo "ładnie się komponuje"? Czy może będzie to główny bohater co za tym idzie - zrezygnowaliście z innowacji jaką jest "wybór twarzy"? Czy nadal macie zamiar wprowadzić ten właśnie "wybór twarzy" czy tą opcję zastąpić jakąś przydatniejszą w CZ ?


Ps : Libra - też mam phenoma, ale dałbym wszystko za twoją grafikę. Przy okazji (bardzo przepraszam Panów z tM, że robię niepotrzebny spam i offtop) nie uważasz, że dać za radeona 5870 410 zł to dosyć podejrzana cena zważywszy na to, że na głupim allegro kosztuje 800+ ?
 
"Philosophia. Znaczy po Grecku "miłość do mądrości". Myślisz, że teraz jeździlibyśmy mercami i beemkami gdyby nie Grecy? Albo gapili się w płaskie ekrany telewizorków plazmowych?"

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
To jest bohater i twarz jest ta sama co kiedyś z tą różnicą, że na starych screenach (2008r) nie miał włosów.
 

Kain

Kain

Użytkownicy
RAP-Fanatyk
posty311
Propsy100
  • Użytkownicy
  • RAP-Fanatyk
Ale opcja zmiany twarzy wciąż pozostaje tak?
 

shergar

shergar

Moderator działu
Darth Revan
posty871
Propsy1297
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Darth Revan
Zmiana twarzy? Z tego co pamiętam to fryzjer i tatoo tylko były w planach, o operacjach plastycznych chyba raczej nigdzie nie pisaliśmy.
 
Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku... Ale to nie cel podróży kształtuje ludzką duszę, tylko droga, która do niego zmierza...

Plomba

Plomba

Użytkownicy
posty50
Propsy1
  • Użytkownicy
Zmiana twarzy itp to tylko zbędny bajer nie do klimatu gothica :D
 

ZubenPL

ZubenPL

Użytkownicy
posty35
Propsy1
  • Użytkownicy

ZubenPL

Nowe screeny
#36 2011-05-02, 14:47(Ostatnia zmiana: 2011-05-02, 14:48)
Ja też sobie nie przypomina by ktoś z TM mówił coś o zmianie twarzy.
 

Baggio

Baggio

DreamVader
posty968
Propsy426
ProfesjaGracz
  • DreamVader
Tutaj macie tą waszą "zmianę twarzy"
https://www.youtube.com/watch?v=2yJBGyVbrwk

Aragorn wytłumaczył i pokazał, można ogolić postać, ściąć włosy, tatuaż dodać itp.
 

Plomba

Plomba

Użytkownicy
posty50
Propsy1
  • Użytkownicy
No dobra tatuaże mogą być i zmiana fryzury ale zmiana twarzy to przesada moim zdaniem :P
 

Kain

Kain

Użytkownicy
RAP-Fanatyk
posty311
Propsy100
  • Użytkownicy
  • RAP-Fanatyk
Przepraszam, po prostu błędnie to ująłem. Chodziło mi oczywiście o Zmiany fryzury i tatuaże. Jeszcze raz przepraszam.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry