Robienie moda do G1... 3744 8

O temacie

Autor Uber Cyrus The Virus

Zaczęty 4.04.2011 roku

Wyświetleń 3744

Odpowiedzi 8

Uber Cyrus The Virus

Uber Cyrus The Virus

Użytkownicy
posty118
Propsy25
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
Witam Mistrzowie.

Nie jestem długo na tym forum... Ale miałem czas, aby dzięki Wam i Waszym wskazówką, wyuczyć się podstaw modowania, dlatego mianowałem Was Mistrzami :ok: . Miałem też czas na zapoznanie się z twórczością innych użytkowników... Wiele modów jest wspaniałych, na wiele czekam, w wiele grałem... Sam próbuje swych sił, w stworzeniu własnego moda... Jestem przy jego tworzeniu sam(nie wiem, czy ktokolwiek, by się ze mną w tej sprawię dogadał)... Nie umiem tworzyć nowych animacji, nie potrafię w pełni posługiwać się skryptami, nie mam umiejętności, aby zrobić nowe tekstury... Wykorzystuje tylko to, co oferuje mi Gothic... Prościej mówiąc, niczym bym nie zaciekawił graczy... Taki mod zapewne nie ma, najmniejszych szans, aby dorównać innym pracą reszty forumowiczów... Ale jednak... Modowanie sprawia mi przyjemność, jest moim hobby i wkładam w to dużo pracy i serca... Lecz mam obawę, że moja praca nie ma najmniejszego sensu, a chciałbym w przyszłości podzielić się mym dziełem, być za coś chwalonym i kojarzonym... Więc odpowiecie mi Moi Mistrzowie? Czy jest sens?

Dziękuje i dobranoc.

Ps. nie wiem czy wybrałem na to dobry dział... Jednak pomyliłem tabelki(Twórczość moderska) Jeżeli można to proszę o przeniesienie i przepraszam
 

eto

eto

Użytkownicy
-Banany pod pokładem? -SĄĄĄĄĄĄ
posty1741
Propsy1793
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
  • -Banany pod pokładem? -SĄĄĄĄĄĄ
A jak ty chcesz. Możesz robić sam lvl design i skrypty, lecz wiedz że na innym, nowszym i opanowanym narzędziu*, mógłbyś zrobić dużo więcej, ale to blebleble...

Tak btw to temat stary tak że o córka rybaka i jest tylko jedna odpowiedź:
RÓB CO ZA SŁUSZNE UWAŻASZ, A NA PEWNO ZADOWOLONY BĘDZIESZ, MŁODY JEDI.


Mistrz eto


*weź pod uwagę, że "nowsze narzędzia" to w zasadzie wiele złożonych w kupę edytorów, itp. :lol:
 
Niespełniony Level Designer z ambicjami, zmęczeniem i brakiem czasu...

Cedric

Cedric

Użytkownicy
posty782
Propsy1084
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Może mistrzem nie jestem ale napiszę Ci tak :Patrz na inne gry i mody do nich .
Do nich pojejdziesz ze 2 razy i do kosza lecą .
A Gothic i bardziej rozbudowane modyfikacje przyciągają gracza.
Ja po raz chyba 35 gram w Gothica 1.
I chociaż znam fabułę ,do tej pory mi się nie znudził .
A modyfikacje do niego tylko dodają smaczku  :naughty:  
Więc moim zdaniem ma to sens .
 

Faren

Faren

RaveN Studio
Farelka
posty1172
Propsy1496
Profesjabrak
  • RaveN Studio
  • Farelka
Well, raczej nie. Jeżeli masz mocny komputer, weź się za Wiedźmaka czy Obliviona - one też mają dużą scenę modderską, a zrobić można tam rzeczy, które się gothicowi nie śniły. Jeżeli jednak masz komputer taki jak ja, to lepiej przekierować swoje umiejętności na drugą cześć, która oferuje Ci o wiele więcej, choćby w sferze tworzenia świata, które IMO wcale aż tak trudne nie jest i mógłbyś się tego bez problemu nauczyć.
 
makin' bacon

Leinnan

Leinnan

Administrator
torsonic polarity syndrome
posty2671
Propsy3600
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • torsonic polarity syndrome
NA moim komputerze chodził i Wiedźmin i Fallout 3 (wiec oblivbion też by działał bo ten sam silnik) a domolochów on nei należy:
procek 1.6 jednordzeniowy
grafika 256 mb
RAM 1 GB

BTW Jakie są różnice pomiedzy moddingiem jednyki a dwójki?
 
Mit der Dummheit kämpfen die Götter selbst vergebens

steam | slavic castles |  last.fm | moddb.com | Stary, najlepszy lider Sclavinii

Kain

Kain

Użytkownicy
RAP-Fanatyk
posty311
Propsy100
  • Użytkownicy
  • RAP-Fanatyk
Różnice między jedynka a dwójką są naprawdę małe, no ale jednak jakieś tam są.
 

EdekSumo

EdekSumo

Wyspa Khorinis
posty1739
Propsy924
ProfesjaLvl designer
  • Wyspa Khorinis
w systemie skryptów są pewne różnice (a tym bardziej w ikarusie) i różne ograniczenia co do grafiki
 

Kain

Kain

Użytkownicy
RAP-Fanatyk
posty311
Propsy100
  • Użytkownicy
  • RAP-Fanatyk
No jak mówiłem różnice są naprawie nikłe
 

Dragomir

Dragomir

Użytkownicy
Daj proposa :C
posty206
Propsy100
  • Użytkownicy
  • Daj proposa :C
Według mnie modowanie dziesięcioletniej gry nie ma już większego sensu. Większość graczy woli teraz M&B czy Morrowinda lub Obliviona.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry