OTO POLSKA 1181788 5881

O temacie

Autor Thoro

Zaczęty 19.09.2010 roku

Wyświetleń 1181788

Odpowiedzi 5881

Fareus

Fareus

Labirynt
posty428
Propsy646
Profesjabrak
  • Labirynt
Jasna statystyka jest taka, że ludzie nie patrzą się na człowieka na którego głosują, tylko na partię. Mogę się założyć, że znaczna część ludzi, która oddała na nią głosy nawet nie wiem kim jest. Część społeczeństwa, która ma jakąkolwiek wiedzę na temat osób, które działają w polityce, raczej nie jest fanem/fanką tejże persony.
 
Jebać homo i lewaków, bóg, honor, ojczyzna ~ Jezus Chrystus 27r. n.e. Jerozolima, marsz antyrzymski

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Pisowcy, powcy i reszta bagna w pierwszym czytaniu odrzucili wniosek o zrównanie kwoty wolnej od podatku do kwoty jaką mają posłowie. Projekt Kukiz'15. Trzeba o tym pamiętać przy następnych wyborach, jednocześnie też pamiętając, że PO miała na to 8 lat i TEŻ TEGO nie zrobili (mówie to tylko po to, bo wiele osób doznaje amnezji i zagłosują za PO dlatego, bo PiS tego nie zrobił. PO tego też nie zrobiło, nie robi i nie zrobi).
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Ale bym przeprowadził zamach... taki terrorystyczny...
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
 

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem
Pewnie był rzetelnym narodowcem, imię Karol do czegoś zobowiązuje :F.
 
 

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A ja tam wole być obsługiwany przez uśmiechniętych Ukraincow niż przez wrednych Polaków :)
 

Fareus

Fareus

Labirynt
posty428
Propsy646
Profesjabrak
  • Labirynt
Jak polaczki jadą do Anglii i po angielsku ani be, ani me, ani kukuryku to jest spoko, jak to samo jest Ukraińcami to już niedobrze. Podwójne standardy.
Jeśli chodzi o mnie - mamy wolny rynek, nie ma nigdzie żadnych zastrzeżeń, że pracownik sklepu musi mówić po polsku (i prawidłowo), jeśli się nie podoba można nie chodzić do danego sklepu i tyle, w dzisiejszych czasach mamy od zajebania różnych marketów.
 
Jebać homo i lewaków, bóg, honor, ojczyzna ~ Jezus Chrystus 27r. n.e. Jerozolima, marsz antyrzymski

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
A ja tam wole być obsługiwany przez uśmiechniętych Ukraincow niż przez wrednych Polaków :)
                                                                                       Twoja wola,  ja chciałbym żeby ktoś kto robi na obsłudze znał język kraju w jakim się znajduje  i nie kwitowal każdego pytania uśmieszkiem rodem że szkół dla chorych umysłowo(żeby nie było nie mam nic przeciwko osobom chorym ale zdrowym takie zachowanie nie przystoi)

Post połączony: 2017-09-29, 16:15
Jak polaczki jadą do Anglii i po angielsku ani be, ani me, ani kukuryku to jest spoko, jak to samo jest Ukraińcami to już niedobrze. Podwójne standardy.
Jeśli chodzi o mnie - mamy wolny rynek, nie ma nigdzie żadnych zastrzeżeń, że pracownik sklepu musi mówić po polsku (i prawidłowo), jeśli się nie podoba można nie chodzić do danego sklepu i tyle, w dzisiejszych czasach mamy od zajebania różnych marketów.
                                                                                   Przyjacielu ale ja nigdzie nie powiedziałem że debil który nie zna języka powinien być tolerowany choć  zakazywanie używania ojczystego języka w rozmowach towarzyskich uważam za skurwysynstwo
 

Kelten

Kelten

Gry (themodders@telegram)
posty640
Propsy514
ProfesjaKompozytor
  • Gry (themodders@telegram)

Kelten
Gry (themodders@telegram)

OTO POLSKA
Jak polaczki jadą do Anglii i po angielsku ani be, ani me, ani kukuryku to jest spoko, jak to samo jest Ukraińcami to już niedobrze. Podwójne standardy.
Jeśli chodzi o mnie - mamy wolny rynek, nie ma nigdzie żadnych zastrzeżeń, że pracownik sklepu musi mówić po polsku (i prawidłowo), jeśli się nie podoba można nie chodzić do danego sklepu i tyle, w dzisiejszych czasach mamy od zajebania różnych marketów.
Powodzenia ze znalezieniem pracy w Anglii bez znajomości języka!
No chyba ,że masz na myśli produkcję ,nikt nie zatrudni kasjerki która ani be ani me po Angielsku nie umie.

 

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Fareus źle to wytłumaczył ale z doświadczenia wiem jak taka praca polaczków wygląda w innych krajach europejskich.

Nieznajomość języków obcych jest chyba w ich przypadku najmniejszym problemem. :lol2:
 

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy
Fuszerka owszem się zdarza ale Ukraińcy zrobili ją swoją wizytówką i przez to lecą ze stoczni powolutku chociaż ma szczęście zaczęli wyjeżdżać na Zachód        Tak jestem przeciwnikiem migracji ze wschodu bo zanizają stawki a i stosunek przyjezdnych do nas różni się zależnie od kraju pochodzenia, Białorusini mają stosunek przyjazny albo obojętny a "bracia" Ukraińcy często nas nienawidzą i robią burdel np. Ostatnio jeden zamordował Polaka w Kurowie a gdzie indziej Polak dostał wpierdol bo zwrócił im uwagę
 

Fareus

Fareus

Labirynt
posty428
Propsy646
Profesjabrak
  • Labirynt

Oczywiście, że można znaleźć pracę w Anglii bez języka, sam znam parę osób, które tak pracowały/pracują potrafiąc sie tylko przedstawić "I'm am", zazwyczaj to są osoby, które żyją w polskich gettach i racja, może i na kasie trudno jest takiej osobie znaleźć pracę (zresztą w wielu większych sklepach są samoobsługowe), a znajdują jakieś zawody raczej nie wymagające języka, ale jednak istnieje problem z Polakami w Anglii i to dość spory. W końcu to właśnie Polacy byli czarą goryczy, która przelała wyjścię UK z Unii.


Z Ukraińcami jeśli chodzi o to, jest dużo mniejszy problem, ci ludzie uczą się języka, asymilują się i nie robią buntów, chcą pracować i zarabiać, nie płaczą, że ktoś ich dyskryminuje, a myślę, że mają z tym dużo gorzej niż Polacy w UK, którzy co chwila na coś narzekają. Szanują nasz kraj, bo widzą w nim nadzieję na przyszłość i cieszą się, że daliśmy im szansę. Tak, dla mnie to są podwójne standardy, gdzie mnóstwo takich gejzerów siedzi sobie w UK i płacze jakie lewaki tam, a samemu robiąc to samo co Ukraińcy robią w Polsce jeśli chodzi o rynek pracy i jeszcze dodatkowo robiąc tam chlew. Dlatego mnie śmieszy takie pierdolenie, naprawdę gejzer, wypierdalaj na swoje Prawicowe Internety i inne gówna i tam się miziaj ze swoim kolegami końcówkami penisów, tam wszyscy znacie prawdę odnośnie lewaków z Unii, plagi homoseksualizmu i banderowców z Ukrainy, którzy chcą zabijać Polaków i pić ich krew.
I nikt nie chce z tobą dyskutować, bo rzeczy które ty wypisujesz, są bzdurą dla każdej osoby, której IQ przekracza jednocyfrowy wynik.
 
Jebać homo i lewaków, bóg, honor, ojczyzna ~ Jezus Chrystus 27r. n.e. Jerozolima, marsz antyrzymski

CzlowiekGejzer

CzlowiekGejzer

Użytkownicy
Wszyscy skończymy w Choroszczy
posty266
Propsy123
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Wszyscy skończymy w Choroszczy

Oczywiście, że można znaleźć pracę w Anglii bez języka, sam znam parę osób, które tak pracowały/pracują potrafiąc sie tylko przedstawić "I'm am", zazwyczaj to są osoby, które żyją w polskich gettach i racja, może i na kasie trudno jest takiej osobie znaleźć pracę (zresztą w wielu większych sklepach są samoobsługowe), a znajdują jakieś zawody raczej nie wymagające języka, ale jednak istnieje problem z Polakami w Anglii i to dość spory. W końcu to właśnie Polacy byli czarą goryczy, która przelała wyjścię UK z Unii.


Z Ukraińcami jeśli chodzi o to, jest dużo mniejszy problem, ci ludzie uczą się języka, asymilują się i nie robią buntów, chcą pracować i zarabiać, nie płaczą, że ktoś ich dyskryminuje, a myślę, że mają z tym dużo gorzej niż Polacy w UK, którzy co chwila na coś narzekają. Szanują nasz kraj, bo widzą w nim nadzieję na przyszłość i cieszą się, że daliśmy im szansę. Tak, dla mnie to są podwójne standardy, gdzie mnóstwo takich gejzerów siedzi sobie w UK i płacze jakie lewaki tam, a samemu robiąc to samo co Ukraińcy robią w Polsce jeśli chodzi o rynek pracy i jeszcze dodatkowo robiąc tam chlew. Dlatego mnie śmieszy takie pierdolenie, naprawdę gejzer, wypierdalaj na swoje Prawicowe Internety i inne gówna i tam się miziaj ze swoim kolegami końcówkami penisów, tam wszyscy znacie prawdę odnośnie lewaków z Unii, plagi homoseksualizmu i banderowców z Ukrainy, którzy chcą zabijać Polaków i pić ich krew.
I nikt nie chce z tobą dyskutować, bo rzeczy które ty wypisujesz, są bzdurą dla każdej osoby, której IQ przekracza jednocyfrowy wynik.
https://www.asta24.pl/2017/09/25/ukraincy-wywiezli-chodziezanina-lasu-pobili/
http://www.lublin112.pl/brutalne-zabojstwo-kurowie-ukrainiec-zabil-pilkarza-klotni-barze/
Zeszłoroczny gwałt na czternastolatce w Gdańsku także mógłbym zalinkować
Koło chuja mi lata czy ktoś jebie się w dupę w piwnicy ale jeśli afiszuje się z tym i każe mi nazywać to normalnością to coś tu jest nie tak
Jak już powiedziałem sram na to co dzieje się w Anglii bo po tym co dzieje się w Luton to wszystko można tam nazwać normalnym
Zaraz szanują nasz kraj?
https://www.wprost.pl/euro-2016/10012114/Flaga-UPA-z-portretem-Bandery-na-meczu-Ukraina-Polska-Co-na-to-UEFA.html
http://wolnosc24.pl/2017/04/03/ukrainski-burmistrz-z-banderowska-flaga-chcial-wjechac-do-polski/
http://www.nowiny24.pl/wiadomosci/przemysl/art/5787481,studenci-pozowali-w-przemyslu-z-flaga-upa-nowe-fakty,id,t.html
Mógłbym przytoczyć atak na Polaków na granicy polsko-ukraińskiej czy przywitanie Dudiasza flagami UPA
 

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Naprawde zaczynasz już chyba Wszystkich irytować.
 

WinterKing Kereth

WinterKing Kereth

Gry (themodders@telegram)
posty501
Propsy795
Profesjabrak
  • Gry (themodders@telegram)
Muszę się zgodzić z ShadowAsssassin, to się naprawdę robi IRYTUJĄCE
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Nie.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Zucklov

Zucklov

Quest Pack Team
Sztywniutko
posty1220
Propsy1241
ProfesjaSkrypter
  • Quest Pack Team
  • Sztywniutko
Pierdol się Worek, nie zepsujesz.
 
Lieb Vaterland magst ruhig sein

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Ależ już to zrobiłem, nie ma ciągu nie ma zabawy xD
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Fareus

Fareus

Labirynt
posty428
Propsy646
Profesjabrak
  • Labirynt
Szacunek na rok mów 2011 rok mówi o 493 podejrzanych o przestępstwa Ukraińców z 2242 przestępstw popełnionych przez ogół cudzoziemców, co stanowiło 0.42% udziału wśród wszystkich przestępstw popełnionych w Polsce. Na tamten rok w Polsce było 51 tysięcy Ukraińców, z czego 28 tys. zadeklarowało narodowość ukraińską jako jedyną. Liczba ludność w Polsce ogółem wynosiła 38,5 mln osób.

Ukraińcy wynosili stanowili zatem 0.13% ludności ogółem, a popełnione przez nich przestępstwa wynosiły 22% przestępstw wśród obcokrajowców, czyli około 0.1% przestępstw dokonanych ogółem.
Nie chce mi się liczyć stosunku do dokonanych przestępstw dokonanych przez Polaków, ale jak widać przeciętny Ukrainiec popełnia mniej przestępstw niż przeciętny Polak.
Warto się liczyć oczywiście z tym że liczba ludności ukraińskiej mogła być zaniżona, bo zazwyczaj tak bywa w spisach ludności.

Idź i nie ośmieszaj się więcej

źródła:
1. Narodowy Spis Powszechny 2011
2. http://www.statystyka.policja.pl/st/wybrane-statystyki/przestepczosc-cudzozie/50867,Cudzoziemcy-przestepczosc.html
3. https://www.academia.edu/11706332/Przest%C4%99pczo%C5%9B%C4%87_w%C5%9Br%C3%B3d_cudzoziemc%C3%B3w_w_Polsce
 
Jebać homo i lewaków, bóg, honor, ojczyzna ~ Jezus Chrystus 27r. n.e. Jerozolima, marsz antyrzymski

Kelten

Kelten

Gry (themodders@telegram)
posty640
Propsy514
ProfesjaKompozytor
  • Gry (themodders@telegram)

Kelten
Gry (themodders@telegram)

OTO POLSKA

Z Ukraińcami jeśli chodzi o to, jest dużo mniejszy problem, ci ludzie uczą się języka, asymilują się i nie robią buntów, chcą pracować i zarabiać, nie płaczą, że ktoś ich dyskryminuje, a myślę, że mają z tym dużo gorzej niż Polacy w UK, którzy co chwila na coś narzekają.
Za dużo czytasz onetów ,powiedz lepiej z iloma Ukraińcami masz do czynienia na co dzień ?
Ja znam takich 4 i tylko jeden z nich jest właśnie takim egzemplarzem o którym mówisz.
Reszta po roku pracy dalej pozostaje przy języku migowym(mimo ,że rozwożą meble ludziom z całej polski).

Po pracy najczęściej można spotkać ich w barze albo w ich kanciapie.
Co do pracy, nie mnie oceniać ,szef ich nie wywalił także powiedzmy ,że dają radę chociaż pół roku temu był jeszcze jeden który rozwalił ciężarówkę i spierdolił na następny dzień do Ukrainy.

Dymów nie robią bo jeszcze są tu świerzakami ,obawiam się ,że gdy zjedzie się ich tu więcej zaczną walczyć o "społeczną przestrzeń".

Gejzer przesadza ale ma też wiele racji, trzeba się im bacznie przyglądać i reagować w razie czego.

 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry