Problem ze startem w moddingu 4001 2

O temacie

Autor jamokiolE

Zaczęty 17.07.2010 roku

Wyświetleń 4001

Odpowiedzi 2

jamokiolE

jamokiolE

Użytkownicy
posty164
Propsy3
  • Użytkownicy
Witam, mam problem. Otóż robię wszystko z tutka (TEGO)  na forum. Lecz pod koniec gdy już odpalam plik Build_module to nie pojawia mi się to co jest pokazane w tutku tylko takie coś:


Co mam robić?? Wydaje mi się że zrobiłem wszystko tak jak w tutorialu :[
 

Krystian2222

Krystian2222

Użytkownicy
posty175
Propsy26
  • Użytkownicy
1.2 Wymagania do korzystania z Module Systemu
System składa się ze skryptów Pythona, a więc musisz mieć na swoim komputerze zainstalowany Python. Możesz ściągnąć go stąd:
http://www.python.org/download/
Zalecana jest najnowsza wersja pod Windows.

Gdy już to zrobisz, musisz dodać ścieżkę Pythona do zmiennych środowiskowych. To ważne, więc staraj się być dokładny.

W przypadku systemów Windows 9x, możesz edytować plik autoexec.bat i dodać do niego ścieżkę do folderu z zainstalowanym Pythonem. Na przykład, jeśli zainstalowałeś go w folderze C:\Python24, powinieneś dodać następującą linię:
set PATH=C:\Python24;%PATH%


Jeśli posiadasz Windows XP, operacja jest nieco inna: kliknij prawym przyciskiem myszy na Mój Komputer, wybierz "Właściwości", wejdź w zakładkę "Zaawansowane". U dołu znajdziesz przycisk "Zmienne środowiskowe". Kliknij go i w okienku, które się pojawi, dodaj ścieżkę Pythona do "Zmiennych systemowych" (np. ";C:\Python24")

Odpowiedzi tu jest możliwe że już to rozwiązałeś ale podam dla innych, chyba zapomniałeś wskazać gdzie ma być mod :P
 

Leinnan

Leinnan

Administrator
torsonic polarity syndrome
posty2671
Propsy3600
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • torsonic polarity syndrome
Jak chcesz się dowiedzieć tego lepiej to masz tu mój tutek na ten temat:Konfiguracja MS
 
Mit der Dummheit kämpfen die Götter selbst vergebens

steam | slavic castles |  last.fm | moddb.com | Stary, najlepszy lider Sclavinii


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry