Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - RiseOne

Strony: [1]
1
Pytania i problemy / Myszka dziwnie działa
« dnia: 2020-12-02, 00:54 »
Nie wiem, czy to wina Gothica 2, czy System Packa, bo pierwsze nie chce działać bez drugiego, ale gra nie wykrywa mi wolnych ruchów myszką, na domyślnej czułości praktycznie w ogóle nie chce się kamera ruszyć, na 800% już jakoś w miarę (zmieniłem w pliku mouse sensitivity z 0.5 na 8), ale ruchy wyglądają bardzo dziwnie - sztywno, brak im płynności jakiejkolwiek. System to Windows 7, ale od razu mówię, że przez lata na siódemce grałem i wcześniej tak nie miałem. Mam zainstalowanego fixa 2.6 i Player Kita. A, i testowałem dwie wersje System Packa: 1.7 i 1.8 - brak różnicy. Wersja świeżo po instalacji. I proszę sobie darować komentarze, żebym grał bez myszki. Wolę z nią i tyle.

2
Pytania i problemy / Jak zmienić model zbroi
« dnia: 2016-12-11, 22:47 »
Znalazłem dość ciekawą teksturę zbroi Bloodwyna, ale jest ona stworzona pod model ciężkiej zbroi strażnika. Jak mogę zmienić model pierwszej na drugiej?

3
Wgrałem sobie nową teksturę ciężkiej zbroi strażnika http://www.worldofgothic.de/?go=moddb&action=view&fileID=1203&cat=22&page=2&order=0 Gomanem, a gdy wszedłem do gry, żeby zobaczyć jak się zbroja prezentuje, to napotkałem jakiś dziwny skutek mojej zmiany, ponieważ sporo tekstur zrobiło się białe. Jak prawidłowo wgrać tę teksturę? Dodam, że po wejściu w Rockefellera i nałożeniu zbroi, miała ona wciąż taki sam wygląd.
Edit. wiem o co chodzi z białymi teksturami, Goman nie może być włączony podczas gdy włączony jest Gothic. Jednak nadal nie wiem, czemu nadal mam starą teksturę zamiast nowej.

4
Pytania i problemy / Gothic 2 NK słabe tekstury
« dnia: 2016-11-30, 20:16 »
Mimo że mam niby jakieś mody polepszające rozdzielczość tekstur, to i tak mogę znaleźć wiele w słabej jakości np. twarze, pancerze. Jakaś rada?

5
Znalazłem w internetach 4 mody graficzne do G2 http://forum.gothic.phx.pl/showthread.php?t=33266 4. mod z listy (postal to nazwa pliku) natomiast powoduje przesunięcie obrazu jak przedstawia to ten piękny obrazek
Mam Gothika z Player Kitem, Fixem 2.6, System Packiem i 3 pozostałymi modami.
Jakieś rozwiązanie?

Strony: [1]
Do góry