Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Dronek

Strony: [1]
1
Zapowiedzi modyfikacji / [G2NK] Historia Neka
« dnia: 2023-02-07, 10:05 »
GOTHIC II: HISTORIA NEKA

Historia Neka to darmowa modyfikacja do gry Gothic 2 Noc Kruka. Tworzona jest przez amatorski, lecz bardzo ambitny zespół Silver Ore Team. Akcja rozpoczyna się dwa lata przed wrzuceniem Beziminnego do Kolonii Karnej. Taki czas daje nam możliwość do wprowadzenia wielu zmian odnośnie mapy oraz dodanie dużej ilości nowych tekstur, które nie będą odbiegać od klimatu Gothica. W samej grze wcielamy się w postać tytułowego Neka, który nie do końca zgadza się z metodami, jakie są stosowane w Starym Obozie.


Modyfikacja oferuje:

▫ nowe tekstury pancerzy
▫ texturepack roślinności
▫ dojrzała fabuła
▫ nowy soundtrack
▫ wprowadzenie dużych zmian na mapie
▫ dubbing
▫ zadania poboczne
▫ podział gry na trzy, obszerne rozdziały
▫ podejmowanie decyzji mających wpływ na rozgrywkę
▫ wiele innych o których dowiecie się śledząc nasz projekt!


Chcemy podkręcić klimat jaki powinien panować w tak szarym i ponurym miejscu jakim jest Kolonia Karna. Między innymi dlatego pojawi się z naszej strony autorski texturepack, który stonuje trochę tą zieleń i uczyni to miejsce bardziej urokliwym.

Jeśli chodzi o premierę modyfikacji to minie trochę czasu, ponieważ jesteśmy na etapie wczesnych prac. Wciąż poszukujemy osób, którzy są w stanie przyspieszyć i pomóc przy tym projekcie.

Zapowiedź w formie wideo:
https://www.youtube.com/watch?v=UwWWOQJwYs0&t

SCREENY:
Spoiler
2
Odrodzenie Khorinis Role Play

Ekipa Odrodzenia pragnie gorąco wszystkich zaprosić do wspólnej zabawy!

Mamy za sobą już trzy edycje naszego serwera, a zbliża się kolejna - czwarta odsłona, która przeniesie nas na wyspę Tirith w klimacie jesiennym.

Od początku istnienia projektu trzymamy się fabuły gry Gothic tak, aby zachować jak największą spójność wydarzeń. Naszą mocną stroną zawsze była możliwość pisania podań na postacie fabularne - czyli postacie, które występują w uniwersum gry Gothic. Po napisaniu takiej karty postaci i jej zaakceptowaniu możecie grać na naszym serwerze takim typem postaci. Podania są oczywiście sprawdzane przez wykwalifikowanego moderatora, który ma duże doświadczenie w sprawdzaniu kart postaci oraz podań na projekty.

Oferujemy:

:ok: dobrą zabawę
 :ok: rzetelne podejście do tematu przez członków ekipy
 :ok: miłą atmosferę
 :ok: rozbudowany system craftingów
 :ok: możliwość posiadania własnego domu
 :ok: zaawansowany system prac oraz frakcji
 :ok: możliwość handlu z NPC'tami oraz innymi graczami
 :ok: spójność fabularną zarówno z lore Gothica, jak i naszymi wcześniejszymi edycjami
 :ok: zaangażowanie ze strony administracji tak, aby zapewnić innym rozgrywkę
 :ok: zróżnicowane eventy personalne, jak i globalne
 :ok: wiele innych rzeczy, które poznacie grając u nas na serwerze!

Serwer wystartuje już w listopadzie tego roku, a dokładna data zostanie ogłoszona w najbliższą niedziele na naszym discordzie na którego serdecznie was zapraszamy!

Dołącz do nas!

Jeżeli post łamie w jakikolwiek sposób regulamin to proszę o usunięcie.

3
Dyskusje i problemy / Poszukiwany modder G1
« dnia: 2022-10-22, 16:00 »
Na discordzie odezwie się koordynator projektu i wyjaśni wszystkie kwestie.

Dodatkowo jak są jeszcze jacyś chętni to zapraszamy do współpracy - im więcej tym lepiej :D

4
Dyskusje i problemy / Poszukiwany modder G1
« dnia: 2022-10-22, 12:39 »
Witam!

Jak w temacie  - poszukujemy razem z ekipą osób, którym nie straszne jest modowanie Gothica 1. Chcielibyśmy bowiem zrekrutować takie osoby do naszego projektu, który jest we wczesnej fazie rozwoju. Projekt jest robiony od fanów dla fanów i nie będziemy czerpać żadnych korzyści materialnych. Jeżeli ktoś z was ma jakieś malutkie doświadczenie lub po prostu ogarnia pliki Gothica 1 to zostawcie po sobie jakiś ślad, ewentualnie w odpowiedzi zostawcie waszego discorda.

Pozdrawiamy!

5
Witam,
Jeżeli post umieszczam w złym dziale to przepraszam, ale jestem tu nowy i dla mnie jest tutaj istny labirynt :D

Od dłuższego czasu próbuję zrobić swojego moda do Gothic 2 Noc Kruka, ale za każdym wychodzi jakiś problem, który mnie stopuje.

Mam problem między innymi z:
a) przygotowaniem środowiska pracy - uważam, że robię to wszystko na dziko bo tylko zmieniam gotowe rzeczy w Gothicu 2 i nie wiem jak oczyścić całego Gothica z tych wszystkich NPC'tów i innych rzeczy żebym miał czysto w katalogu i żebym mógł wejść do Gothica bez żadnych błędów oraz sprawdzać moje postacie i inne rzeczy.
b) z przygotowaniem końcowej paczki moda, jak to wszystko zapakować w całość (szukałem jakiegoś poradnika który opowiada o tym za co są poszczególne foldery, skrypty odpowiedzialne. np chciałbym zmienić menu, ekrany ładowania itd)

I tych problemów zapewne jest więcej, ale dobrze będzie mi zacząć to wszystko robić jeżeli ktoś byłby w stanie podesłać mi aktualne poradniki od czego powinienem zacząć żeby to wszystko zrozumieć. Sprawdzałem na tym forum i niektóre wątki są już usunięte (np. ten ze stworzeniem własnej gildii).

Ewentualnie, żeby nie robić tu spamu jeżeli ktoś byłby w stanie poświęcić mi trochę swojego prywatnego czasu i dać kilka wskazówek to prosiłbym o zostawienie swojego discorda - odezwę się.

Z góry dziękuję za pomoc i przepraszam jeszcze raz jeśli post został umieszczony w złym miejscu. Mam naprawdę wielkie ambicje żeby zrobić fajnego moda, ale muszę jeszcze sporo się nauczyć.

Strony: [1]
Do góry