Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - LordSmarkula

Strony: [1]
1
Offtopic / Komixxy
« dnia: 2010-05-26, 15:37 »
Ostatnio znalazłem jeden komixx i jestem ciekawy, czy wstawił go ktoś z naszych.  :D  
Przyznać się!

2
Gry / Nethack
« dnia: 2010-03-24, 20:41 »
Ostatnio natknąłem się jakoś na tę grę i jestem ciekawy, czy ktoś w to grał, słyszał. Jak sobie radzieł w wogóle to wszystko. Dla mnie jest to ciekawa gra dla odmianę, lub gdy masz trochę czasu, a nie wiesz co robić. Jak się przyzwyczai do gry to może być naprawdę ciekawa xD
Nethack

Swoją drogą można na to spojrzeć jak na onanistyczną (jedno z najpopularniejszych słów tego forum) grę dla tych którzy mówią, że "grafika się nie liczy". Ale gra potrafi być ciekawa, choćby z powodu poziomu trudności, braku możliwości zapisu (zapisuje się tylko podczas wyłączania i to automatycznie.)

3
Offtopic / Modele dające się przecinać
« dnia: 2010-03-14, 20:37 »
Przypomniało mi się ostatnio jedna rzecz która mnie ciekawiła w Wii i znalazłem to na YouTube, otóż jak są stworzone modele w tej grze.

http://www.youtube.com/watch?v=oUFqxIEiDS8

Chodzi mi o to, że rozcina się je ładnie jak leci, więc na zdrowy rozów musi to być skupisko MNÓSTWA małych modeli, która przy odpowiednim ruchu się rozpadają na dwie części, ale takie rozwiązanie musi nieźle wyciskać Wii, więc się pytam, może ktoś wie jak to jest zrobione, albo wpadł na jakiś inny pomysł.

4
Sprzęt, oprogramowanie / Problem z sptd.sys
« dnia: 2010-03-05, 23:10 »
Otóż ostatnio komputer nie chciał mi się włączyć, okazało się, że problem powodował plik sptd.sys (jest on związany z emulowaniem wirtualnych dysków). Usunąłem go i odinstalowałem Daemon Toolsa, komputer działa, jednak nie mogę zainstalować Daemona ani Alcohola (naczy mogę zainstalować, ale problem wraca i komp się ciągle resetuje podczas łądowania tego pliku). Niestety korzystanie z Daemona jest dla mnie konieczne i wydaje mi się, że będzie potrzebny reinstal Windy. Jednak nie wiem co spowodowało ten problem, ponieważ wcześniej korzystałem z Daemona i nie miałem najmniejszych problemów, potem miałem trochę przerwy i gdy użyłem go spowrotem to wystąpił ten problem. Przed wystąpieniem problemu instalowałem Perla (wątpię, by to miało jakikolwiek związek) i pirackie Nero z jakim miałem problem. Potem ściągnąłem Trial Ashampo burning Studio.  Używałem przywracanie poprzednich ustawień systemu i Burning studio jest usunięte, ale problem cały czas jest (nieważne czy zainstaluję Alcohol, czy Daemon).  Nie wiem czy ktoś może mi pomóc, ale myślałem, że się zapytam, może ktoś pomoże mi rozwiązać ten problem, jak nie to czeka mnie reinstal.

Ps. Wiem, że na forum nie powinno się szerzyć piractwa, ale ja nic nie szerzę, tylko opisuję mój problem.

5
MDS i animacje / HUMANS.MDS
« dnia: 2009-12-29, 23:51 »
Witam, mam "mały problem", w GI nigdzie nie mogę znaleźć humans.mds. Szukałem w anims.vdf i w innych miejscach, ale nigdzie nie ma (w anims.vdf było dużo mds, ale humans nie było, były tylko takie w stylu humans_1hst1.mds), znalazłem tylko HUMANS.MDH. Czy ktoś mógłby mi napisać, gdzie mogę znaleźć HUMANS.MDS? Dodam, że w G2NK HUMANS.MDS jest w zainstalowanej grze od razu, nawet bez GMDK, niestety, gdy przekopiuję HUMANS.MDS z G2 do G1 nie działa (ostatni czyn rozpaczy przed założeniem tego tematu).

Strony: [1]
Do góry