Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Duke Nukem

Strony: [1]
1
W Gomanie z g2 wyciągnąłem wszystkie paski interfejsu i zamieniłem je z paskami z g1.
Jednak gdy jestem w grze to nie działa, wczytuje starą teksturę. Nie wiem nawet jak to jest możliwe.Za pomoc płacę w albańskich rublach.

2
Gry / Gry PB - Risen
« dnia: 2017-07-23, 12:14 »
Uuuu, faktycznie naprawdę tragedia, bo walka to podstawa w rpg, co nie? Co z tego że f4 ma milion innych wad i osiagnal sukces przez sama serie  :facepalm:

Z takiej logiki można powiedzieć, że Duke Nukem Forever powinien uzyskać sukces przez samą serię, a jak widać chuj z tego jest, ale ok, bo przecież to nie RPG xD. Zaraz napiszesz, halo robili go 13 lat, a ja powiem i co z tego jak osiągnął sukces przez samą serię  :F.

No sorry, ale bez walki nie ma gameplay'u Macieju. No chyba, że dla ciebie RPG idealny to ten gdzie chodzisz i tylko wykonujesz dobre questy.

3
Jako iż Simen chce aby w tematach z offtopu nie robić zbyt dużego offtopu robię oddzielny temat, a nie piszę posta w OTO POLSKA.

1. Wypowiedź Janusza o którą mi chodzi :
Spoiler
https://www.youtube.com/watch?v=DNs_nn_qBIQ

Zakładam temat, ponieważ chciałbym spytać się czy według was kobiety są czy nie są mniej inteligentniejsze od mężczyzn czy nie. Prosiłbym o argumenty, doświadczenia z życia, szczególnie to drugie. Można dawać argumenty z dedukcją jak i bez pokrycia dowodami.

2. Kilka dni później Janusz w sejmie spotkał Joannę Scheuring-Wielgus z partii Ryszarda Petru N. :
Spoiler
https://www.youtube.com/watch?v=HIARfKnX5SA

Teraz pytanie do tego materiału : Czy wypowiedzi tej posłanki potwierdziły tezę Korwina czy nie ? Zwróciłbym uwagę na żart o biuście którego nie umiała pojąć.

3. Znowu kilka dni później przyszedł do sejmu RP i wręczył kwiaty tej samej posłance z którą się kłócił :
Spoiler
https://www.youtube.com/watch?v=AAeCuZ-pAKM

Wszyscy mawiają, że Janusz gardzi kobietami, a jednak podarował jej kwiaty. Czy można Pana Korwina uznać za Dżentelmena związku z tym prezentem jak i pocałowaniem w dłoń Pani poseł.

4. W związku z tą aferą został zaproszony do Skandalistów :
Spoiler
https://www.youtube.com/watch?v=740YgdAk8s8

Pytanie takie same : Czy według was teza Janusza potwierdza się tak jak i w przypadku numer 2 ? Był nawet coś o Adolfie jak i Janusz pokazywał swoje wykresy.

Na koniec dodam inne fakty. W między czasie feministki stworzyły petycje w którą napierdalały z prędkością światła dzięki czemu Pan Korwin został ukarany : http://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/janusz-korwin-mikke-ukarany-za-obrazliwe-slowa-o-kobietach,723513.html :antyprops:.

Dowody, że są : http://wolnosc24.pl/2017/03/05/kobiece-iq-vs-meskie-iq-czy-jkm-mial-racje-sprawdz/[/spoiler] szkoda, że tylko to znalazłem :(. Radio ZET też zamieściło coś, ale strona mi nie działa http://zdrowie.radiozet.pl/Psychologia/Choroby-cywilizacyjne/Czy-Korwin-Mikke-mial-racje-Ktora-plec-jest-inteligentniejsza-00001485.


Strony: [1]
Do góry