[G1] Free Mine Defend 20587 32

O temacie

Autor Pragasek

Zaczęty 11.04.2010 roku

Wyświetleń 20587

Odpowiedzi 32

Pragasek

Pragasek

Użytkownicy
posty334
Propsy39
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy

Pragasek

[G1] Free Mine Defend
2010-04-11, 19:38(Ostatnia zmiana: 2018-07-22, 19:01)
Gothic : Free Mine Defend
¤ ¤¤ ¤¤¤ ¤¤ ¤
Dzisiaj chciałbym wam przedstawić krótkiego modzika do Gothic 1. Szczerze pracowałem nad nim około dwa dni i według mnie jest na prawdę fajny i bardzo wciągający.
¤ ¤¤ ¤¤¤ ¤¤ ¤
  • Modyfikacja do Gothic I
  • Polska nazwa moda to - Gothic: Obrona Wolnej Kopalni
  • Fabularnie gra powinna zająć około 10 min. gry ale jest tak wciągająca (według mnie), że można w nią grać godzinami.
  • Króciutka fabuła połączona z główną fabułą z G1. Oczywiście została zmieniona.
  • Dwie grupki żołnierzy których mamy poprowadzić do zwycięstwa czyli "Wojownicy & Kusznicy" (Oraz jeden Zwiadowca)
  • Jedno zadanie na początku gry.
  • Jeden nowy model pancerza z G2.
  • W walce występuje Bezimienny (niestety po stronie wroga)
  • Na pewno modyfikacja będzie z czasem ulepszana!
  • Gramy nowym bohaterem (Najemnikiem) który jest dowódcą grupki atakującej. Imię to Cris.
  • Dosyć trudna walka z wrogiem!
  • Możliwy dubbing na przyszłość.
  • System krwi zmieniony na maasakryczny ;]
¤ ¤¤ ¤¤¤ ¤¤ ¤
Fabuła gry:
- Z każdym dniem stosunki pomiędzy Nowym a Starym obozem pogarszały się. Pewnego dnia w Starej Kopalni nie wytrzymały podpory i kopalnia zawaliła się w parę sekund. Magowie Ognia doszli do wniosku, że trzeba w końcu zjednoczyć się z Nowym Obozem. Niestety Gomezowi nie podobał się ich plan i wraz z jego najlepszymi strażnikami wymordował magów. Gomez doszedł do wniosku, że bez kopalni jego autorytet runie w parę dni. Postanowił zaatakować Wolną Kopalnie Nowego obozu. Strażnicy znali tajemną ścieżka prowadzącą prosto do Wolnej Kopalni, lecz jeden z ludzi nowego obozu zdołał się uratować i powiadomić nowy obóz o ataku. Tym człowiekiem był Mordrag. Magowie, Lee oraz dowódca kopalni Okyl postanowili obronić kopalnie i wyznaczyli dwie grupki żołnierzy oraz dowódcę. Dowódcom grupki żołnierzy został niejaki Cris, silny najemnik, który zawszę bronił bramy do Kopalni. Grupka ustawiła się przed wejściem do kotła kopalni, chwilę później Cris wybrał jednego z najemników na zwiadowcę który miał się ukrywać niedaleko straży i podsłuchiwać ich zamiary. Jeszcze chwilę później przybyli straznicy. Czy zdołasz obronić kopalnię przed strażnikami gomeza? Zagraj :D
¤ ¤¤ ¤¤¤ ¤¤ ¤
download (v1.0): http://www.sendspace.com/file/y4xrkp
¤ ¤¤ ¤¤¤ ¤¤ ¤
Komentarze i informacje na temat błędów proszę zgłaszać w tym temacie.
Pytania na temat rozgrywki można zadawać również w tym temacie!

Pozdrawiam i zapraszam do gry!!!
Pragasek

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
Biorę nową gre niby wszystko dobrze, ładuje się itd. ale gdy dochodzi (progress) do końca ładowania wywala na pulpit
 

Pragasek

Pragasek

Użytkownicy
posty334
Propsy39
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Dobrze wypakowałeś ??

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
Raczej z tym problemów nie miałem :D  Co za sztuka wkleić pliki do odpowiednich folderów. Wszystko mam tak jak być powinno.
 

Pragasek

Pragasek

Użytkownicy
posty334
Propsy39
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Hmm, a czy masz GMDK? xD

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny

Wowoz

Gothic: Free Mine Defend
#5 2010-04-11, 19:48(Ostatnia zmiana: 2010-04-11, 19:52)
A czy GMDK jest wymagane aby modyfikacja działała?

Edit: to straszna lipa :D  nie chce mi sie dodatkowo sciagac GMDK.
 

Pragasek

Pragasek

Użytkownicy
posty334
Propsy39
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy

Pragasek

Gothic: Free Mine Defend
#6 2010-04-11, 19:50(Ostatnia zmiana: 2010-04-11, 19:50)
Właśnie nie wiem, jeżeli ktoś inny bedzie miał taki problem a nie bedzie miał GMDK to chyba raczej wymagany.

Spróbuj z GMDK.

nouwak

nouwak

Użytkownicy
Darth Novak
posty62
Propsy182
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Darth Novak
Przy twoim poprzednim modzie też mi nie działało poprawnie bez GMDK. Nie mam pojęcia dlaczego, do tej pory żaden inny mod tego nie wymagał.

Żeby nie było niedomówień. Tego jeszcze nie instalowałem i nie wiem, czy działa, ale w poprzednim bez GMDK pojawiały się błędy.
 
"Never trust a bartender with bad grammar." - Kyle Katarn

PexPawlo

PexPawlo

Użytkownicy
posty81
Propsy16
  • Użytkownicy
z GMDK działa ale nie ma dialogów tylko wpisy do dziennika i coś się spaprało ze zbrojami
Cytuj
Czy zdołasz obronić kopalnię przed strażnikami gomeza?
Niestety nie  :D

Pragasek

Pragasek

Użytkownicy
posty334
Propsy39
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Yyy jaki ja jestem [CENZURA]. Nie spakowałem OU xD dlatego nie ma dialogów. zaraz bedzie poprawiony link.

Pragasek

Pragasek

Użytkownicy
posty334
Propsy39
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
XXXX

Okej oto nowy link do downloadu (link również został dodany w pierwszym poście)

http://www.sendspace.com/file/y4xrkp

Pozdro i przepraszam za mój błąd xd

Sergio

Sergio

Użytkownicy
Główny scenarzysta, skrypter i założyciel teamu
posty449
Propsy12
  • Użytkownicy
  • Główny scenarzysta, skrypter i założyciel teamu

Sergio

Gothic: Free Mine Defend
#11 2010-04-13, 17:12(Ostatnia zmiana: 2010-04-13, 17:15)
Coś mi tu nie pasuje,

"Dwie grupki żołnierzy których mamy poprowadzić do zwycięstwa czyli "Wojownicy & Kusznicy" "

Od kiedy najemnicy używają kusz a nie łuków?


A następne:

"Gramy nowym bohaterem (Najemnikiem) który jest dowódcą grupki atakującej. Imię to Cris."

Grupki atakującej? Myślałem że się bronimy.


No i jeszcze co bezimienny robi w tym ataku starego obozu? Wydaje mi się że on był wtedy z Xardasem (czy tam szukał kamieni ogniskujących) a nie pomagał tym którzy go wygnają z obozu (bo w tej sytuacji to niby za co? Za to że pomógł im zdobyć kopalnie?)


A po za tym to jesteś
pragasek zdrajca, kłamca, podła szumowina i nekrofil. Tyle mam ci do powiedzenia.
 



Zachęcam do oglądania mojego kanału na youtube, może nie jestem teraz jakimś mistrzem ale rozkręcam się. Hit na ten moment: http://www.youtube.com/watch?v=vzOXV0Nb658 Dla wszystkich tych którzy nie mają nic przeciw porcji śmiechu w oparciu o gothic.

jendrzejs

jendrzejs

Użytkownicy
posty586
Propsy31
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Łatwa ta walka.
 

Pragasek

Pragasek

Użytkownicy
posty334
Propsy39
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Coś mi tu nie pasuje,

"Dwie grupki żołnierzy których mamy poprowadzić do zwycięstwa czyli "Wojownicy & Kusznicy" "

Od kiedy najemnicy używają kusz a nie łuków?


A następne:

"Gramy nowym bohaterem (Najemnikiem) który jest dowódcą grupki atakującej. Imię to Cris."

Grupki atakującej? Myślałem że się bronimy.


No i jeszcze co bezimienny robi w tym ataku starego obozu? Wydaje mi się że on był wtedy z Xardasem (czy tam szukał kamieni ogniskujących) a nie pomagał tym którzy go wygnają z obozu (bo w tej sytuacji to niby za co? Za to że pomógł im zdobyć kopalnie?)


A po za tym to jesteś
pragasek zdrajca, kłamca, podła szumowina i nekrofil. Tyle mam ci do powiedzenia.


1. Czytaj uważnie! Fabuła została zmieniona!
2. Co to za różnica? Też nie miałeś sie czego doczepić...
3. FABUŁA ZOSTAŁA ZMIENIONA! Bezimienny wtedy nie pomagał w NO!!!
4. Nie czepiaj sie innych prac bo twoje są nie lepsze a na dodatek "Dzień sądu" na stówę nie wyjdzie.

To tyle co mam ci do powiedzenia!

LordSmarkula

LordSmarkula

Użytkownicy
posty141
Propsy1
  • Użytkownicy
Cytuj
a na dodatek "Dzień sądu" na stówę nie wyjdzie.
No to pojechałeś stary  ^^
 
Ludzie zamienili religię na telewizję. Teraz telewizja daje lepsze efekty w manipulowaniu ludźmi.



Znakiem bogatej młodzieży nie wiedzącej co zrobić z pieniędzmi nie powinien być banan, a nadgryzione jabłuszko.

Sergio

Sergio

Użytkownicy
Główny scenarzysta, skrypter i założyciel teamu
posty449
Propsy12
  • Użytkownicy
  • Główny scenarzysta, skrypter i założyciel teamu

Sergio

Gothic: Free Mine Defend
#15 2010-04-14, 06:37(Ostatnia zmiana: 2010-04-14, 06:37)
na dodatek "Dzień sądu" na stówę nie wyjdzie.

Już od dawna wiadomo że nie wyjdzie bo został przecież połączony z innymi i teraz wszystko jest jako World of War.  Gratuluje ci spostrzegawczości.
 



Zachęcam do oglądania mojego kanału na youtube, może nie jestem teraz jakimś mistrzem ale rozkręcam się. Hit na ten moment: http://www.youtube.com/watch?v=vzOXV0Nb658 Dla wszystkich tych którzy nie mają nic przeciw porcji śmiechu w oparciu o gothic.

Gamer

Gamer

Użytkownicy
posty245
Propsy20
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Uspokójcie się chłopaki  x)
 
89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu!

Niebieskooki

Niebieskooki

Użytkownicy
posty276
Propsy30
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam to bez GMDK nie oplaca sie nawet sciagac tego moda ? :>
 

Sergio

Sergio

Użytkownicy
Główny scenarzysta, skrypter i założyciel teamu
posty449
Propsy12
  • Użytkownicy
  • Główny scenarzysta, skrypter i założyciel teamu
Cytat: Niebieskooki link=topic=9672.msg92148#msg92148 date=Apr 14 2010, 07:29 AM\'
Witam to bez GMDK nie oplaca sie nawet sciagac tego moda ? :>

Spróbować zawsze można, chyba dużo nie waży
 



Zachęcam do oglądania mojego kanału na youtube, może nie jestem teraz jakimś mistrzem ale rozkręcam się. Hit na ten moment: http://www.youtube.com/watch?v=vzOXV0Nb658 Dla wszystkich tych którzy nie mają nic przeciw porcji śmiechu w oparciu o gothic.

Pragasek

Pragasek

Użytkownicy
posty334
Propsy39
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Przepraszam, ale przestańcie spamować w tym temacie. Tu rozmawiamy o G1: FMD!
A nie o jakimś .... World Of War...

A ty Smarkulo przestań nabijać licznik zbędnych postów, bo to jest na prawdę nie potrzebne, nie dość, że nie piszesz o modzie to spamujesz o głupotach...


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry