[G1] Ustawka 23451 32

O temacie

Autor Dracon

Zaczęty 5.04.2010 roku

Wyświetleń 23451

Odpowiedzi 32

Dracon

Dracon

Użytkownicy
posty1068
Propsy904
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Dracon

[G1] Ustawka
2010-04-05, 21:52(Ostatnia zmiana: 2018-07-22, 22:59)

Bardzo krótki mod, który tworzyłem razem z Rysą (2D). Opowiada, jak sama nazwa wskazuje, o ustawce dwóch grup kibiców fikcyjnych drużyn piłkarskich.

Recenzje
"Minimod roku 2010" - Rysa
"Fajny modzik obrazujący doskonale Polskie mecze oraz chęć do napierdalania!" - Kudlik
"Epickie" - Wowoz


Screeny


Screeny robione z G2 textures packiem theModdersów.

Trailer

Download (wersja 1.00)
https://mega.co.nz/#!QAxkzAJT!IUgTyyJq5RDYfrraIFdT6qTBWUo22OCOIXLITnoNZcQ
Instalacja: Po prostu wypakuj paczkę Winrarem do folderu z grą :) .

Życzę miłej gry
Dracon

PS: WOOJNAAA!!!
PS2: Proponuję dawać tutaj swoje najlepsze wyniki (screeny). :]
 
,,Dobry, to człowiek, który nie ukrywa siedzącego w nim zwierzęcia. A taki co usiłuje udawać dobrego, jest wręcz niebezpieczny. Najgroźniejsi są ci, którzy sami głęboko wierzą, że są dobrzy. Odrażający, ohydny przestępca może zamordować jednego człowieka, dziesięciu, stu, ale nigdy nie zabija milionów. Miliony mordują ci, którzy mają się za samą dobroć.''

Wiktor Suworow, Akwarium

turbocheat

turbocheat

Użytkownicy
posty243
Propsy31
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
fajny minimodzik ale dosyc trudny chyba za 50 razem go dopiero przeszedłem :roll:
 
✯✯✯"Specjalizuje się w zadawaniu ciosów w plecy."✯✯✯

heniu

heniu

Użytkownicy
posty143
Propsy1
  • Użytkownicy
Modzik fajny :roll:  Screenów nie pokaże bo się wstydzę.
 
gmpa.com.pl

feodaron.pl

Dracon

Dracon

Użytkownicy
posty1068
Propsy904
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Dracon

Ustawka
#3 2010-04-06, 21:42(Ostatnia zmiana: 2010-04-06, 23:25)
Mi się raz udało chyba 33 tys. nabić :lol2: .

//Edit: Ostatnio pograłem chwilę. Najlepszy screen: .

Tak sobie myślę, czy w wersji 1.01 nie dodać jakichś bajerów typu rozbite nosy i krew na teksturach :D .
 
,,Dobry, to człowiek, który nie ukrywa siedzącego w nim zwierzęcia. A taki co usiłuje udawać dobrego, jest wręcz niebezpieczny. Najgroźniejsi są ci, którzy sami głęboko wierzą, że są dobrzy. Odrażający, ohydny przestępca może zamordować jednego człowieka, dziesięciu, stu, ale nigdy nie zabija milionów. Miliony mordują ci, którzy mają się za samą dobroć.''

Wiktor Suworow, Akwarium

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
W końcu jakiś mod, który coś sobą reprezentuje (na miarę gry i możliwości). Gdybym miał gothica to bym nawet zainstalował.
 

V3Q

V3Q

Złote Wrota
Kiedy mogę, to pomogę.
posty1256
Propsy410
  • Złote Wrota
  • Kiedy mogę, to pomogę.
Ciekawe, przynajmniej coś nowego :lol2:  
Ale muszę napisać to samo co Thoro, może kiedyś.
 

MixX

MixX

Użytkownicy
posty48
  • Użytkownicy
Bardzo fajny mod chociaż jakaś odmiana :lol2:
 
W tartaku:

Opuszczona Kopalnia [GI]



Dracon

Dracon

Użytkownicy
posty1068
Propsy904
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cieszę się, że mod się podoba. Może zrobię kiedyś system rund, żeby nie kończyło się szybko na jednym "meczu". Zobaczy się w wersji 1.01, którą może zrobię :) .
 
,,Dobry, to człowiek, który nie ukrywa siedzącego w nim zwierzęcia. A taki co usiłuje udawać dobrego, jest wręcz niebezpieczny. Najgroźniejsi są ci, którzy sami głęboko wierzą, że są dobrzy. Odrażający, ohydny przestępca może zamordować jednego człowieka, dziesięciu, stu, ale nigdy nie zabija milionów. Miliony mordują ci, którzy mają się za samą dobroć.''

Wiktor Suworow, Akwarium

Vierzba

Vierzba

Użytkownicy
Seba
posty590
Propsy1408
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Seba
Dodaj też jakieś czarne rapsy przygrywające w tle. Np. Łysy - Cracovia pasuje tematycznie :P

Modzik :)
 

Dracon

Dracon

Użytkownicy
posty1068
Propsy904
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Dracon

Ustawka
#9 2010-04-07, 16:30(Ostatnia zmiana: 2010-04-07, 16:32)
Cytuj
Np. Łysy - Cracovia
Myślę, że lepiej nie. Jeszcze ktoś mi zarzuci stronnictwo (Cracovia), wywiąże się dyskusja na forum o to, która drużyna jest najlepsza etc. Wolę pozostać przy neutralnych krzykach (WOOJNAAA!!! KURWAAA!!! :) ) z ustawki i wymyślonych drużynach.
 
,,Dobry, to człowiek, który nie ukrywa siedzącego w nim zwierzęcia. A taki co usiłuje udawać dobrego, jest wręcz niebezpieczny. Najgroźniejsi są ci, którzy sami głęboko wierzą, że są dobrzy. Odrażający, ohydny przestępca może zamordować jednego człowieka, dziesięciu, stu, ale nigdy nie zabija milionów. Miliony mordują ci, którzy mają się za samą dobroć.''

Wiktor Suworow, Akwarium

V3Q

V3Q

Złote Wrota
Kiedy mogę, to pomogę.
posty1256
Propsy410
  • Złote Wrota
  • Kiedy mogę, to pomogę.
Na wstępnie duży plus za graficzną oprawę, naprawdę nieźle.

Co do samego moda, to zauważyłem, że kastet jest lepszy od bejsbola, poza tym system punktowania średnio mi się widzi, dałbym jeszcze coś bardziej dotyczące gracza.  Chociaż może to zbędne.
 

DzikiBen

DzikiBen

Użytkownicy
Niewielki Mistrz Gothica
posty638
Propsy602
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Niewielki Mistrz Gothica
pogram jak zainstaluje xp, zapowiada sie nawet fajnie. ^^
 

Dracon

Dracon

Użytkownicy
posty1068
Propsy904
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cytuj
Na wstępnie duży plus za graficzną oprawę, naprawdę nieźle.
No, za grafikę to Rysie się należą brawa. IMO zrobił naprawdę zajebisty interface (tekstury robiłem ja, dlatego są nieco denne ^^  ).

Cytuj
system punktowania średnio mi się widzi
200 pkt za każdego pobitego + 1000 pkt za zwycięstwo + (suma HP * suma pobitych przeciwników).
 
,,Dobry, to człowiek, który nie ukrywa siedzącego w nim zwierzęcia. A taki co usiłuje udawać dobrego, jest wręcz niebezpieczny. Najgroźniejsi są ci, którzy sami głęboko wierzą, że są dobrzy. Odrażający, ohydny przestępca może zamordować jednego człowieka, dziesięciu, stu, ale nigdy nie zabija milionów. Miliony mordują ci, którzy mają się za samą dobroć.''

Wiktor Suworow, Akwarium

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Cytuj
IMO zrobił naprawdę zajebisty interface

screena daj
 

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
jedynie co mi sie nie podobalo w interface to napis Ustawka. Gdyby nie był taki rozmazany był by idealny ^_^
 

PexPawlo

PexPawlo

Użytkownicy
posty81
Propsy16
  • Użytkownicy
Niezłe są te plamy krwi na ekranie jak cię obalą bardzo fajny pomysł   ^_^

Dracon

Dracon

Użytkownicy
posty1068
Propsy904
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Dracon

Ustawka
#16 2010-04-08, 21:51(Ostatnia zmiana: 2010-04-08, 22:04)
Cytat: Thoro\'
screena daj
LINK
Łap. Trochę rozciągnięte, ale to wina ekranu.


Cytat: PexPawlo\'
Niezłe są te plamy krwi na ekranie jak cię obalą bardzo fajny pomysł
Przyznam, że wyszły nie tak jak bym chciał, ale nie znam sposobu na wyświetlenie całego obrazu bez unieruchamiania postaci (tak jak introducechapter, albo Doc_SetPage). W obecnym efekcie zastosowałem nową czcionkę i printscreen.




//EDIT: http://ifotos.pl/img/Bez-nazwy_nnaqpa.jpg Ale fart ^_^
 
,,Dobry, to człowiek, który nie ukrywa siedzącego w nim zwierzęcia. A taki co usiłuje udawać dobrego, jest wręcz niebezpieczny. Najgroźniejsi są ci, którzy sami głęboko wierzą, że są dobrzy. Odrażający, ohydny przestępca może zamordować jednego człowieka, dziesięciu, stu, ale nigdy nie zabija milionów. Miliony mordują ci, którzy mają się za samą dobroć.''

Wiktor Suworow, Akwarium

Pietrek

Pietrek

Użytkownicy
posty98
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie ma dóali. :<
 

Dracon

Dracon

Użytkownicy
posty1068
Propsy904
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Dracon

Ustawka
#18 2010-04-10, 10:11(Ostatnia zmiana: 2010-04-10, 10:12)
Szczerze mówiąc, to wcześniej były podwójne kastety. :lol2:
 
,,Dobry, to człowiek, który nie ukrywa siedzącego w nim zwierzęcia. A taki co usiłuje udawać dobrego, jest wręcz niebezpieczny. Najgroźniejsi są ci, którzy sami głęboko wierzą, że są dobrzy. Odrażający, ohydny przestępca może zamordować jednego człowieka, dziesięciu, stu, ale nigdy nie zabija milionów. Miliony mordują ci, którzy mają się za samą dobroć.''

Wiktor Suworow, Akwarium

biszkoptex

biszkoptex

Użytkownicy
posty81
Propsy4
  • Użytkownicy
Najlepsze jest jak pada ostatni kibol i wszyscy go dobijają.  :(  
I to kijami Baseballowymi.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry