Metro 2033 8298 33

O temacie

Autor Adanos

Zaczęty 6.03.2010 roku

Wyświetleń 8298

Odpowiedzi 33

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja

Adanos
Administrator

Metro 2033
2010-03-06, 21:01(Ostatnia zmiana: 2010-03-06, 21:03)
Cytuj
Gra osadzona na zgliszczach zmiecionej atomową apokalipsą Moskwy. Metro 2033 to gwałtowna i przerażająca historia walki o przetrwanie gatunku ludzkiego, który stanął na krawędzi zagłady, a jego los spoczywa w Twoich rękach.

W 2013 roku świat został kompletnie zniszczony. Większość ludzkości wyparowała w serii oślepiających błysków, a Ziemia zamieniła się w skażoną, śmiertelnie niebezpieczną pustynię. Nieliczni, którzy przetrwali, schronili się pod powierzchnią, szukając ratunku w tunelach moskiewskiego metra. Pozostałości ludzkiej cywilizacji wkroczyły w nową erę mroku.

Jest rok 2033. Całe pokolenie narodziło się i wychowało pod ziemią. W nowym świecie ciągle trwa walka. Miasta-Stacje walczą między sobą o przestrzeń życiową, jednocześnie odpierając ataki zmutowanych bestii, nadchodzących z powierzchni.

Wcielasz się w Artema, urodzonego jeszcze przed dniami ognia, ale wychowanego pod ziemią. Nigdy nie opuszczałeś swojej rodzimej stacji, aż do momentu, gdy pewnej pamiętnej nocy zostajesz obarczony misją, która zabierze cię do serca podziemnego kompleksu metra. Twoim zadaniem będzie ostrzec ludzi przed nadchodzącym, śmiertelnym zagrożeniem. W trakcie podróży odwiedzisz wiele niesamowitych miejsc, od podziemnych katakumb po spalone kataklizmem miasto. Los ludzkości spoczywa w Twoich rękach...

Cechy produktu:
  • Metro 2033 to mroczny, klimatyczny shooter z grafiką najnowszej generacji. W pełni wspiera technologię DX 10 i NVIDIA PhysX dostarczając oszałamiających wrażeń wizualnych.
  •      Doświadcz trudów życia w społeczeństwie obdartym z wyższych wartości i szarpanym szponami strachu
  •      Przemierzaj mroczne tunele, w których zabić mogą cię nie tylko zdeformowane bestie, ale też przerażające, niewyjaśnione siły
  •      Odkryj spustoszony świat na powierzchni. Przed wyjściem sprawdź filtry w masce i zapas amunicji, bo będzie to Twoja jedyna ochrona.
  •      Zbierz w sobie całą odwagę jaką posiadasz, gdyż grozy jaka Cię czeka nie sposób opisać słowami...

Metro 2033 : The Last Refuge - Official trailer [HD]
Gameplay
Najnowszy trailer








Minimalne wymagania sprzętowe:
  • Procesor: dwurdzeniowy (jakikolwiek Core 2 Duo lub lepszy);
  • Karta graficzna: kompatybilna z DX9, Shader Model 3 (GeForce 8800, GT220 lub lepsza);
  • RAM: 1 GB
Rekomendowane wymagania sprzętowe:
  • Procesor: jakikolwiek czterordzeniowy lub dwurdzeniowy taktowany zegarem 3,0+ GHz;
  • Karta graficzna: kompatybilna z DX10 (GeForce GTX 260 lub lepsza);
  • RAM: 2 GB
Maksymalne wymagania sprzętowe:
  •  Procesor: Core i7;
  •  Karta graficzna: kompatybilna z DX11 (GeForce GTX 480 lub 470;
  •  RAM: tak dużo, jak to tylko możliwe, nawet ponad 8 GB;
  • Dysk twardy: szybkie HDD lub SSD
Aktywacja 3D Vision - wymagania sprzętowe:
  • Karta graficzna: GeForce 275 lub lepsza;
  •  Monitor: z odświeżaniem 120 Hz (lub lepszy);
  •  Okulary 3D Vision;
  •  System operacyjny: Windows Vista lub Windows 7

Przypisy:
Strona o Metro 2033
Zapowiedź na GOL
Wymagania - cdaction

Gruppenfuehrer Kereth

Gruppenfuehrer Kereth

Użytkownicy
New World Order, bitchez!
posty669
Propsy484
  • Zbanowany
  • New World Order, bitchez!

Gruppenfuehrer Kereth

Metro 2033
#1 2010-03-06, 22:03(Ostatnia zmiana: 2010-03-06, 22:04)
Nie wydaje mi się żeby był to następca Stalkera, bo to tylko parę osób-uciekinierów z GSC stworzyło coś na podobieństwo gry w Czarnobylu. No, ale coś z tego wyjdzie - kto wie. Po screenach i artach muszę przyznać - jedzie klimatem, o tak.
 
Комиссар RBT

Siekacz

Siekacz

Użytkownicy
posty139
Propsy273
  • Użytkownicy
Za kolorowe.
Jakby nie w bloku sowieckim tylko w Hollywoodzie.
 

Zysk

Zysk

Użytkownicy
posty606
Propsy451
  • Użytkownicy
Maksymalne wymagania sprzętowe:
rozumiem, że na szybszych maszynach nie działa? ;)
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską

Thoro
The Modders

Metro 2033
#4 2010-03-06, 22:19(Ostatnia zmiana: 2010-03-06, 22:20)
I chuj że kolorowe, jest dobra gra świateł i kontrast. Podobno gra na żywo prezentuje się zajebiście i można ją porównywać do Crysisa. Jedyne co mi się nie podoba to amerykański design niektórych rzeczy jak np. pojazd na powyższych screenach czy durne mutanty typu latająca chimera.
Wiadomo, że gra rozpierdoli: old team stalkera za konsoletą i dobra fabuła na podstawie książki, czyli coś czego ludzie z GSC nigdy nie potrafili dobrze pociągnąć. Martwi jedynie, że to będzie krótkie, liniowe i jakieś trochę zbyt amerykańskie - zbyt intensywny marketing i trochę tanich zagrywek na poziomie jakiegoś kurwa, silient hill.
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Cytuj
rozumiem, że na szybszych maszynach nie działa? biggrin.gif
Tak.  ;)  :lol2:  ;p    

Ale ja tylko skopiowałem ze strony cdaction ;)

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
nie rozumiem co w tym dziwnego. chodzi najwyraźniej o sprzęt jaki gra jest w stanie wykorzystać z maksymalnym potencjałem.
 

Siekacz

Siekacz

Użytkownicy
posty139
Propsy273
  • Użytkownicy
kwestia gustu.
Dla mnie takie prze kolorowanie nie prezentuje się realistycznie. Choć setki razy szwendałem się po różnych zadupiach, nigdy nie widziałem tak intensywnych kolorów. Wygląda mi to na pro amerykańskie produkcje od których mi już niedobrze.
Co do pojazdu na screenie to masakra.
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Większość gry dzieje się w starym metrze więc nie można oczekiwać, że wszystko będzie szare i jednostajne bo by wyszła z tego monotonna i nieczytelna kupa a robienie jakichś motywów typu "ja mam latarkę i wszędzie jest ciemno" szybko staje się męczące. Gra ocieka gównem i plastikiem bo raz że robią to z myślą o konsoli a dwa jest kierowane do ogólnego odbiorcy co by wyjaśniało tak dużą promocje. W każdym razie i tak wygląda 100 razy lepiej niż ten nowy, szmaciarski Fallout czy Afterfall, który miał być klasowo na miarę Stalkera a wyszło z tego jakieś gówniane fallout-wannabie.
 

Klark Cent

Klark Cent

Użytkownicy
posty706
Propsy654
  • Użytkownicy
Bedzie gud pis of szit. Fajne arty
 

Triple

Triple

The Modders
posty98
Propsy1
  • The Modders
Cytuj
gwałtowna i przerażająca historia walki o przetrwanie gatunku ludzkiego, który stanął na krawędzi zagłady, a jego los spoczywa w Twoich rękach.

znowu.

tylko tyle przeczytałem i nie zagram, choćby nie wiem jak wypasioną grafikę to miało. Gra musiałaby mi to zdanie niesamowicie dopracowaną i wciągającą fabułą wynagrodzić, a łatwe to nie będzie.
 

Ojciec redaktor

Ojciec redaktor

Użytkownicy
posty33
Propsy9
  • Użytkownicy
znowu.

tylko tyle przeczytałem i nie zagram, choćby nie wiem jak wypasioną grafikę to miało. Gra musiałaby mi to zdanie niesamowicie dopracowaną i wciągającą fabułą wynagrodzić, a łatwe to nie będzie.
Ojeju  :D  Do Painkillera też potrzebna Ci fabuła?

Triple

Triple

The Modders
posty98
Propsy1
  • The Modders

Triple
The Modders

Metro 2033
#12 2010-03-07, 01:25(Ostatnia zmiana: 2010-03-07, 01:29)
Nie grałem w painkillera. Nie mam za dużo czasu na gry, więc wolę wybrać takie, z których będę naprawdę zadowolony, a nie tracić czas na syf, którego nie ukończę, bo mnie zanudzi. I tak dostatecznie wiele razy się pomyliłem, kierując się opiniami tych, którzy nie mają życia poza graniem. Takie gtaIV mimo opowiedzianej średnio ciekawej historii miało powtarzalne misje, które polegały wyłącznie na wyeliminowaniu celu. Wcześniejsze części pod tym względem były bardziej zróżnicowane. A wciąż słyszę, że "czfurka jezd zajebizda".
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
ale metro przynajmniej czymś rokuje, choćby z tego względu że robią to ludzie odpowiedzialni za stalkera.
 

Triple

Triple

The Modders
posty98
Propsy1
  • The Modders
Większość gier przed premierą "dobrze rokuje". A sprawdzi się to jak zwykle - po premierze.
 

Althar

Althar

Użytkownicy
posty307
Propsy44
  • Użytkownicy
Wygląda ciekawie. Najlepsza jest edycja kolekcjonerska :D  - Maska gazowa i torba 50l.
Cytuj
W pudełku z Edycją Kolekcjonerską oprócz gry Metro 2033 i instrukcji do gry gracz znajdzie najważniejsze elementy potrzebne do przetrwania nadchodzącej apokalipsy. W wytrzymałym wojskowym plecaku zmieści rzeczy pierwszej potrzeby, które powinien mieć zawsze pod ręką. Maska gazowa uchroni go przed pyłem i trującymi oparami. Nielicznym szczęśliwcom da to wystarczająco dużo czasu na odnalezienie bezpiecznego schronienia.
Na najgorsze należy zacząć przygotowywać się już teraz! Dlatego w zestawie znalazła się również książka "Metro 2033" Dymitrija Głuhowskiego - to prawie 600 stron niesamowicie wciągającej lektury, w której w przejmująco realistyczny sposób autor zawarł swoją wizję świata po zagładzie atomowej. Bez niej nie sposób przygotować się na najgorsze.

http://www.gram.pl/sk3_9QnkG,2_Metro_2033_...kcjonerska.html
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Taka maska gazowa wraz z torbą, przybornikiem i filtrem nowa na allegro kosztuje od 5 zł. Kombinezon chemiczny (taki jak na obrazku na gram.pl) kupiłem swego czasu za 10zł a zasobnik LWP to koszt 23zł.
 

Althar

Althar

Użytkownicy
posty307
Propsy44
  • Użytkownicy
Czyli 90% ceny to gra jak zwykle.
 

Tomek

Tomek

Użytkownicy
Kapitan Rob
posty2181
Propsy2189
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Kapitan Rob
Może dlatego, że to grę kupujesz?
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Pomysł na EK zacny i liczyłem, że już zrobią takie coś w przypadku stalkera czego się nie doczekałem. Kupowanie jednak tej EK nie ma sensu, gdyż jeśli nam zależy to możemy mieć to samo za niespełna 40 zł, podczas kiedy taka EK kosztuje nie wiem, 200zł?
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry