1Witam Ostatnio przy "modyfikowaniu" Szponu Beliara Natrafiłem na wers "damagetype" Widziałem w Tutkach że ktoś miał tam wpisane "DAM_BARRIER || DAM_FIRE;" Więc też tak wpisałem by broń uderzała na 2 sposoby jednak Niestety Szponek Wali tylko piorunami i DAM_BARRIER. Podpalanie nie działa wie ktoś czy wogule 2 damage type i Efect można używać w jednej broni? Prosiłbym o Odp (sry jeżelu taki temat już jest)
2.Drógi problem zaistniał przy tworzeniu Armora mianowicie Stworzylem Teksture i wrzuciłem ją do Gry/Gothic2/work/data/Textures/Npc/Armor a w Skryptach napisałem ""Zbroja Beliara.tga";. Model 3ds skopiowalem z Zbroji Magnata. Przy zakładaniu Zbroji wywala z gry i Pisze że bład "MDL:zModel(zCModelProto ::Load3DSMAXAsc): not faund:ZBROJA BELIARA.ASC......<ZModelProto.cpp3081> Ogulnie textura jest zapisana w tga Cały skrypt wygłada tak
// ******************************************************
INSTANCE ITAR_DiablosArmor (C_Item)
{
name = "DiablosArmor";
mainflag = ITEM_KAT_ARMOR;
flags = 0;
protection [PROT_EDGE] = 666;
protection [PROT_BLUNT] = 666;
protection [PROT_POINT] = 666;
protection [PROT_FIRE] = 3;
protection [PROT_MAGIC] = 3;
value = VALUE_ITAR_DiablosArmor;
wear = WEAR_TORSO;
visual = "ItAr_CHAOS_ADDON.3ds";
visual_change = "Zbroja Beliara.tga";
visual_skin = 0;
material = MAT_LEATHER;
description = name;
TEXT[1] = NAME_Prot_Edge;
COUNT[1] = protection [PROT_EDGE];
TEXT[2] = NAME_Prot_Point;
COUNT[2] = protection [PROT_POINT];
TEXT[3] = NAME_Prot_Fire;
COUNT[3] = protection [PROT_FIRE];
TEXT[4] = NAME_Prot_Magic;
COUNT[4] = protection [PROT_MAGIC];
TEXT[5] = NAME_Value;
COUNT[5] = value;
};
// ******************************************************
Prośiłbym o pomoc...
Oj sry tam miało pisać Tga. To w takim razie tekstura nazywa się Zbroja Beliara.tga a model 3ds ItAr_CHAOS_ADDON.3ds ktos ma pomysl dlaczego wywala?