Gothic 2 Returning+Rebalance [Auto-PL DONE] 1973014 3617

O temacie

Autor majaczek

Zaczęty 19.02.2010 roku

Wyświetleń 1973014

Odpowiedzi 3617

kazzam

kazzam

Użytkownicy
Tester GWW
posty212
  • Użytkownicy
  • Tester GWW
Cytat: Eragon link=topic=8984.msg84981#msg84981 date=Mar 2 2010, 02:16 AM\'
Zainstalowałem wszystko jak podane w 1 poście i ok ... menu po polsku ... i klikam nowa gra ... ładuje się do połowy i wyskakuje jakiś błąd ... D:zMorphMesh  MMS not found  WINDRAD.MMS ... Co to znaczy ten błąd ?? Jak włączyć te grę ???

wczoraj koło 22:00 dopiero zainstalowałem gre bo tak nie miałem czasu.instaluje 1.0 jako exe-dziala,1.1-dziala-rebalance-błąd  vdfs czycoś takiego jeden,komunikat tak czy siak jest.dodaje spolszczenie,uruchamiam gre manu polskki jest no to już się ucieszyłem a tu przy ładowaniu to samo co post wyżej MMS not found  WINDRAD.MMS .dzisiaj zobacze jeszcze przez mod choć tego nie lubie bo usunąłem gothica a instalka g2mdk to z 40 min w plechy  :lol2:
 

Proxinslaw

Proxinslaw

Użytkownicy
posty45
Propsy8
  • Użytkownicy
Majaczek piszesz, że nie zauważyłeś innych błędów to pobaw się eq xD. Np. zamioast pochodnia latarka albo w queście dla kogoś było przynieść zamiast czegoś to pisało przynieść cebule xD Ale fajnie się gra :lol2:  Staram się o bycie sekciarzem.
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
insert gold to kod na złoto chyba
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



fifka

fifka

DreamVader
posty563
Propsy50
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader
gothic starter w temacie o ver. ANG jest link do niego link
 
Naprawdę dokopałeś się do postów typa nieaktywnego na forum od 10 lat? Weź wyjdź z domu.

Dzikus

Dzikus

Użytkownicy
posty55
Propsy6
  • Użytkownicy
Mam ten sam bład co kolega kazzam ;/
 

Bobr

Bobr

Użytkownicy
posty4
  • Użytkownicy
Gram w wersji mod, przy ładowaniu gry wyskakuje error (brakuje jakiegos pliku), daje ok i gra chodzi ale w oknie i nie da sie go powiekszyc na full monitor, probowalem alt + enter etc ale nic. Wie ktos jak to rozwiazac?
 

majaczek

majaczek

Moderator działu
The Dreamer
posty404
Propsy191
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • The Dreamer

majaczek
Moderator działu

Gothic 2 Returning+Rebalance [Auto-PL DONE]
#186 2010-03-02, 16:36(Ostatnia zmiana: 2010-03-02, 17:19)
Zauważyłem we wcześniejszej wersji (tej najnowszej jeszcze nie ściągałem), że tłumaczyliście teksty, które były w oryginalnym Gothicu. Nie dało by się ich po prostu podmienić? Np. Daedelusem?

w tym przypadku trzeba by zrobić polską  bazę daedalus translatorem (łatwe) i zsynchronizować z ruską bazą (trudne, wymagające dużo ręcznej roboty) przy czym trzeba uważać by nie podmienić na oryginalny polski podobnego tekstu po rusku tyle że zmienionego w stosunku do oryginału ruskiego

...

w sumie dałoby się zrobić to nawet inteligentnie ale do tego konieczny jest oryginalne rosyjskie skrypty z g2nk (a potem przerobić na pary ru-pl) ale mogłoby prowadzić do błędów tam gdzie kolejność tekstów jest inna w pl niż ru

PS: daedalus jest to nazwa języka skryptów w gothicu (stąd litera d w rozszerzeniu plików skryptu) a narzędzie którego używam to "daedelus translator" czyli w wolnym tłumaczeniu "program do tłumaczenia skryptów w daedalusie"
 

kazzam

kazzam

Użytkownicy
Tester GWW
posty212
  • Użytkownicy
  • Tester GWW
zainstalowałem jako "mod" i nie ma problemów,śmiga elegancko choc nie latwo zrozumiec ta lamana polszczyzne a gry xardas mowi 1 a jest napisane co innego tez dziwnie wyglada,ale co tam xD

tylko mam problem z opcjami nie zapisuje mi ustawien,nie moge zmienic rozdzielczosci ani nie nic... jakas rada?
 

Bobr

Bobr

Użytkownicy
posty4
  • Użytkownicy
Mam ten sam problem co Kazzam, nie moge zmienic zadnych ustawien. Mozna cos z tym zrobic? (wersja mod)
 

fifka

fifka

DreamVader
posty563
Propsy50
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader

fifka
DreamVader

Gothic 2 Returning+Rebalance [Auto-PL DONE]
#189 2010-03-02, 19:33(Ostatnia zmiana: 2010-03-02, 20:35)
haha ja mam exe wersje i nie mam rebalance a mam PL

@majaczek wyślij mi na PW daedalusa a ja pogadam z Dimmellem o ruskie (o ile się dziś zaloguje)
 
Naprawdę dokopałeś się do postów typa nieaktywnego na forum od 10 lat? Weź wyjdź z domu.

Bobr

Bobr

Użytkownicy
posty4
  • Użytkownicy
Rośnie wam Hp co poziom? Mam 3 poziom i ciagle 75 hp :D
 

fifka

fifka

DreamVader
posty563
Propsy50
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader
nie rośnie mam 8 LVL i mam 75
 
Naprawdę dokopałeś się do postów typa nieaktywnego na forum od 10 lat? Weź wyjdź z domu.

Dzikus

Dzikus

Użytkownicy
posty55
Propsy6
  • Użytkownicy
A mi rosnie hp ^_^  juz mam 85 hp jak avansowalem o jeden poziom,strasznie trudny ten modzik.A co do spolszczenia to nie moge sie skapnać niektórych słów ale ogólnie nie jest tak źle więc wielkie dzieki za spolszczonko.Juz dawno chciałem pograć w tego moda
 

fifka

fifka

DreamVader
posty563
Propsy50
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader
ja to chyba mam przez to że nie mam ReBalance
 
Naprawdę dokopałeś się do postów typa nieaktywnego na forum od 10 lat? Weź wyjdź z domu.

Proxinslaw

Proxinslaw

Użytkownicy
posty45
Propsy8
  • Użytkownicy
Zabawne jest wykupywanie 25 czy 35hp więcej za 1000g i p 5lp. W zasadzie opłaca się. I dziś się pobawiłem kodami xD. Tak więc tworzę nowe konto chce zrobić koksa i pierwsze co widzę to że większość kodów nie działa. Skorzystałem z buga i jednak skoksiłem postać do 200str itp. I poszedłem wbić lvl na sekcie. Ale się zdziwiłem jak mnie ubili czarami na cheat goodzie xD. Ale normalną postacią lekko zjebałem bo dołączyłem do straży i już nie mam sposobności dołączenia do sekty. W gruncie rzeczy gra nie jest taka ciężka. Lvl idą szybciej, tylko trzeba dbać o siłę ciosu na potworki itp., fajne kowalstwo np. ulepszanie pancerzy:D I wiele innych. Tylko nie wyrabiam grać kiedy jestem zmęczony bo translator ma za wysoki lvl na mnie a ja za mało hp xD
 

maarekxd

maarekxd

Użytkownicy
posty111
Propsy1
  • Użytkownicy
Do jakiej gildii polecacie się przyłączyć? Zastanawiam się nad Bractwem albo Magami Wody ^_^
I czy to prawda że w 7 rozdziale Khorinis zostanie podbite przez orków? Szperałem w plikach gry i natknąłem się na filmik jak Khorinis płonie  i wszyscy walczą z orkami. Nie wiem o co chodzi dokładnie bo jestem dopiero w 1 rozdziale.
 

fifka

fifka

DreamVader
posty563
Propsy50
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader
bractwo jest fajne ale ja tam zostanę nekromantą mam innocent -8 a beliar 14  hehe
 
Naprawdę dokopałeś się do postów typa nieaktywnego na forum od 10 lat? Weź wyjdź z domu.

Eragon

Eragon

Użytkownicy
posty4
  • Użytkownicy
Nadal mam problemy z tą instalacją rebelance ...ciągle wyskakuje ten błąd vdfs ... instalowałem na exe ... instalowałem na mod ... na mod załadowało się niemal do końca i wyskoczył błąd ... nie wiem co z tym rebelance że mi błąd wyskakuje ... pomoże ktoś ????

fifka

fifka

DreamVader
posty563
Propsy50
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader
po co instalujecie rebalance.ja nie mam tego i mi działa spolszczenie
 
Naprawdę dokopałeś się do postów typa nieaktywnego na forum od 10 lat? Weź wyjdź z domu.

Regynild

Regynild

Moderator działu
posty101
Propsy50
  • Moderator działu
Jeśli chodzi o rozdział 7:
Spoiler
Khorinis (miasto) jest podbite przez orków, tak samo zamek w GD, trzyma się klasztor i farma Onara, paladyni są w swoim forcie.

Ktoś pisał, że kazano mu szukać cebuli, otóż oświadczam, że cebula to łuk.

A jeśli chodzi o trenowanie hp, to gdzie można to zrobić? No i jak dołączyć do Magów Wody, udało się komuś?
 


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry