Gothic 2 Returning+Rebalance [Auto-PL DONE] 1973131 3617

O temacie

Autor majaczek

Zaczęty 19.02.2010 roku

Wyświetleń 1973131

Odpowiedzi 3617

fifka

fifka

DreamVader
posty563
Propsy50
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader
hej mam problem ze świątynią śpiocha.jak tam wejść byłem u Xardasa i z tego co gadał nic nie rozumiem
 
Naprawdę dokopałeś się do postów typa nieaktywnego na forum od 10 lat? Weź wyjdź z domu.

Proxinslaw

Proxinslaw

Użytkownicy
posty45
Propsy8
  • Użytkownicy
Dobra dzięki za wszystko, tłumaczenie cudne a lepiej wygląda po ciężkiej pracy xD. Udało mi się zainstalować w wersji mod za 56 razem z tymi nowymi plikami i śmiga :)  A gra jest faktycznie troszkę trudniejsza, ale co tam wybrałem najcięższy poziom. Fajna jest przepaska nowicjusza na start gry od Lestera :]
 

maarekxd

maarekxd

Użytkownicy
posty111
Propsy1
  • Użytkownicy
Wykonaliście kawał świetnej roboty:) Spolszczenie działa mi świetnie a gra się w Returninga naprawdę przyjemnie :)
Mam pytanie, wie ktoś jak mam wziąć strój farmera z Farmy Lobarta? Bo jak otwieram skrzynie to Hilda zaczyna mnie atakować. Potrzebuje stroju aby wykonać zadanie Grega.
 

Proxinslaw

Proxinslaw

Użytkownicy
posty45
Propsy8
  • Użytkownicy
Kup od niego, sam ci da po zapłaceniu :)
 

maarekxd

maarekxd

Użytkownicy
posty111
Propsy1
  • Użytkownicy
A no tak, nie zauważyłem że on sam mi dał strój. :D  To dlatego że w G2 samemu trzeba było sobie wziąć. Wielkie dzięki:)
 

jendrzejs

jendrzejs

Użytkownicy
posty586
Propsy31
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ja już jestem w 2 rozdziale(mi już dawno spolszczenie działało),ale nie mam czasu za bardzo grać.I mam trochę słabą postać (przecież wszystko jest drogie !  :D  )
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
to trzeba było poprosić o tysiaka od Xardasa na początku xd
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



fifka

fifka

DreamVader
posty563
Propsy50
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader
hej mam problem ze świątynią śpiocha.jak tam wejść byłem u Xardasa i z tego co gadał nic nie rozumiem


a wie ktoś jak to załatwić
 
Naprawdę dokopałeś się do postów typa nieaktywnego na forum od 10 lat? Weź wyjdź z domu.

Touch

Touch

Użytkownicy
posty3
  • Użytkownicy
Czy to już jest ostateczne spolszczenie ?
 

fifka

fifka

DreamVader
posty563
Propsy50
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader
 
Naprawdę dokopałeś się do postów typa nieaktywnego na forum od 10 lat? Weź wyjdź z domu.

Proxinslaw

Proxinslaw

Użytkownicy
posty45
Propsy8
  • Użytkownicy
Na pewno nie toż przecież pisze, że beta.
 

fifka

fifka

DreamVader
posty563
Propsy50
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader
pewnie BETA3 będzie testem z testerami gdyż będą już powarzniejsz poprawki np.

- pozbędziemy się angielskich and ruskich pozostałości,
- poprawione zostaną  oginalne teksty oraz trochę błędów ortograficznych itp.

ale nie na pewno
 
Naprawdę dokopałeś się do postów typa nieaktywnego na forum od 10 lat? Weź wyjdź z domu.

majaczek

majaczek

Moderator działu
The Dreamer
posty404
Propsy191
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • The Dreamer

majaczek
Moderator działu

Gothic 2 Returning+Rebalance [Auto-PL DONE]
#172 2010-03-01, 19:30(Ostatnia zmiana: 2010-03-02, 16:38)
beta3 miała być w zamierzeniu uaktualnieniem do nowszej wersji returning/rebalance ale teraz widzę że wersja jest dość świeża
muszę się wypytać Dimmela o plany odnośnie ruskiej wersji modu... jeśli okaże się że jesteśmy wystarczająco świeżymi to od razu przeskoczymy do fazy beta4 czy tzw gamma1 w której zabierzemy się za poprawę jakości (jeśli będziemy pracować fazami to będzie beta 4, a jak ułożymy całe od razu to będzie gamma1 czyli early-release)

jak widać beta 2 działa sprawnie pomijając fakt że niektóre teksty translator przetłumaczył fatalnie

tu publikuje słowniczek po błędach translatora

badyl/łodyga - skradanie się
niewinny/innocent - Innos
cebula-łuk

po krótkim testowaniu nie zobaczyłem innych nietrywialnych błędów
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Zauważyłem we wcześniejszej wersji (tej najnowszej jeszcze nie ściągałem), że tłumaczyliście teksty, które były w oryginalnym Gothicu. Nie dało by się ich po prostu podmienić? Np. Daedelusem?

fifka

fifka

DreamVader
posty563
Propsy50
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader
w następnej wersji
 
Naprawdę dokopałeś się do postów typa nieaktywnego na forum od 10 lat? Weź wyjdź z domu.

Bobr

Bobr

Użytkownicy
posty4
  • Użytkownicy
Hej Majaczek, jestem tu nowy i od razu kieruje do Ciebie prośbe, lub do innego z moderatorów.

Otóż wielokrotnie próbowałem uruchomić G2 Returning korzystając z plików i informacji zawartych na tym forum. Lecz niestety za każdym razem coś musiałem robić zle poniewaz raz pojawiały się różne błędy podczas uruchamiania gry etc, nie udało mi się również odpowiednio uruchomić spolszczenia, za każdym razem miałem napisy rosyjskie, a korzystałem z Beta 1 oraz Beta 2.

Stąd moja prośba do Ciebie, czy mógłbyś napisać krok po kroku co mam robić, mam wszystkie pliki potrzebne do wgrania spolszczenia (chyba - wnioskuje z forum). Wiem, że to było wielokrotnie powtarzane na tym forum jednak przestrzegając owych wskazówek nie udalo mi sie tego uruchomić, będę wdzięczny i czekam na odpowiedź :lol2:  Pozdro :) )

EDIT: Chodzi mi głównie o wersję exe, ale mod tez moze być, byleby tylko gra dzialała...
 

maarekxd

maarekxd

Użytkownicy
posty111
Propsy1
  • Użytkownicy
A ja mam pytanie, czy zna ktoś kod który dodaje złoto? Bo jest jego w grze naprawdę mało. Próbowałem insert Gold ale nie podziałało  :lol2:
 

Regynild

Regynild

Moderator działu
posty101
Propsy50
  • Moderator działu
Przywołaj sobie jakiś przedmiot i sprzedaj go...
 

fifka

fifka

DreamVader
posty563
Propsy50
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader
haha kody w Returning są teraz wszystkie rukie po za chg,itp, i pc_rockefeler etc.
 
Naprawdę dokopałeś się do postów typa nieaktywnego na forum od 10 lat? Weź wyjdź z domu.

Eragon

Eragon

Użytkownicy
posty4
  • Użytkownicy
Zainstalowałem wszystko jak podane w 1 poście i ok ... menu po polsku ... i klikam nowa gra ... ładuje się do połowy i wyskakuje jakiś błąd ... D:zMorphMesh  MMS not found  WINDRAD.MMS ... Co to znaczy ten błąd ?? Jak włączyć te grę ???


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry