Gothic 2 Returning+Rebalance [Auto-PL DONE] 1973280 3617

O temacie

Autor majaczek

Zaczęty 19.02.2010 roku

Wyświetleń 1973280

Odpowiedzi 3617

Regynild

Regynild

Moderator działu
posty101
Propsy50
  • Moderator działu
Adanos, jesteś wielki! Wreszcie działa!
 

maarekxd

maarekxd

Użytkownicy
posty111
Propsy1
  • Użytkownicy
Ja jeszcze mam problem, otóż: zrobiłem tak jak radził Adanos uruchamiam wszystko GS jednak menu mam nieprzetłumaczone i dialogi. Help!
 

jendrzejs

jendrzejs

Użytkownicy
posty586
Propsy31
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A mi już dawno, i teraz sobie pogram w Pirazistories  ;p
 

fifka

fifka

DreamVader
posty563
Propsy50
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader
to chociaż powiec krok po kroku jak to zrobiłeś
 
Naprawdę dokopałeś się do postów typa nieaktywnego na forum od 10 lat? Weź wyjdź z domu.

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja

Adanos
Administrator

Gothic 2 Returning+Rebalance [Auto-PL DONE]
#24 2010-02-19, 20:11(Ostatnia zmiana: 2010-02-19, 20:12)
Regynild, napisz co masz zainstalowane. Może pomożesz innym. I co zrobiłeś? Zainstalowałeś to moje czy bawiłeś się GothicVDFS?

Cytuj
Ja jeszcze mam problem, otóż: zrobiłem tak jak radził Adanos uruchamiam wszystko GS jednak menu mam nieprzetłumaczone i dialogi. Help!
Napisz co masz zainstalowane.

maarekxd

maarekxd

Użytkownicy
posty111
Propsy1
  • Użytkownicy
G2MDK czy jakoś tak i patch do niego.
Returning 1.0, 1.1, Unofficial Patch
Gothic Starter
te pliki co wstawiłeś oraz w katalogu Data mam ten plik majaczka co dał wczoraj.
 

Regynild

Regynild

Moderator działu
posty101
Propsy50
  • Moderator działu
Zainstalowałem to co podał Adanos i... tyle, nic więcej. Ale jednak nie dam rady grać na tym spolszczeniu, bo to co tam widzę, to jest straszne, ciągle te znaki zapytania, dialog Xardasa przesunięty o jedną linijkę... Koniecznie trzeba to poprawić.
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Regynild, a co masz zainstalowane? I jaką wersję mod czy exe?

Regynild

Regynild

Moderator działu
posty101
Propsy50
  • Moderator działu
Mam zainstalowaną wersję exe (znaczy wybrałem podczas instalacji LOL, więc to chyba to) oprócz tego patch 1.1, rebalance, GMDK oraz patch do GMDK, Gothic Starter i to co tu wstawiłeś.

Ale w sumie, to nie wiem jak to działa, wcześniej przerabiałem plik GothicGame.ini, robiłem kopie itd., a nie działało, a teraz... cud.
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Cytuj
Ale w sumie, to nie wiem jak to działa, wcześniej przerabiałem plik GothicGame.ini, robiłem kopie itd., a nie działało, a teraz... cud.
Ja w zasadzie też  :lol2:  i dlatego chce dojść do tego dlaczego niektórym działa, a innym nie :D

Regynild

Regynild

Moderator działu
posty101
Propsy50
  • Moderator działu
Może coś wspólnego z tym ma wybór podczas instalacji rebalance?? Zaznaczyłem wszystkie opcje poza zdaje się trzecią... Usunąłem też całą zawartość modvdf, ale to nie może mieć żadnego znaczenia.
 

joldog

joldog

Użytkownicy
posty28
Propsy1
  • Użytkownicy
haha :D  Adanosie, czy mógłbyś napisać troszkę jaśniej o co chodzi z tym gothic vdfs co konkretnie trzeba zrobić krok po kroku ;>, może to jest kluczem do rozwiązania tego wszystkiego :>

hmm ja myślałem że niewolno wywalać zawartości modvdf :lol2:
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
http://themodders.org/index.php?showtopic=1670 Sekcja Viewer. Wypakuj to spolszczenie, a później spakuj. Tylko wcześniej to co wypakujesz daj do jakiegoś folderu np. mod i przy ponownym spakowaniu zaznacz, że ma to być z folderu mod.

fifka

fifka

DreamVader
posty563
Propsy50
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader

fifka
DreamVader

Gothic 2 Returning+Rebalance [Auto-PL DONE]
#33 2010-02-19, 20:45(Ostatnia zmiana: 2010-02-19, 20:59)
Adanos zainstalowałem twoje ale menu, i podpisy u góry nadal są pa ruski

inne wyjście.?
 
Naprawdę dokopałeś się do postów typa nieaktywnego na forum od 10 lat? Weź wyjdź z domu.

relikan

relikan

Użytkownicy
posty51
Propsy54
  • Użytkownicy
za 20 minut wreszcie mi się ściągnie patch 1.1 zainstaluję wszystko a spolszczenie wgram w sposób klasyczny :lol2:  zobaczymy czy pójdzie :D  jak nie będę za jakieś 50 minut na themodders to znaczy że działa sposób klasyczny:)
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
ja se tak myśle, że można by było spolszczyć wersje instalacyjną returninga to jest by wszyscy nie mieli problemów z instalacją
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



fifka

fifka

DreamVader
posty563
Propsy50
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader

fifka
DreamVader

Gothic 2 Returning+Rebalance [Auto-PL DONE]
#36 2010-02-19, 21:30(Ostatnia zmiana: 2010-05-23, 14:07)
to będzie w ostatecznej wersji będę dyskutował z  T&G Mod Team czy dali byśmy radę to zrobić



ale na razię będzie trzeba naprawić wszystko w pierwszej becie

inny pomysł?


najlepiej majaczek zrób inną instalkę która wypakuje do właściwych katalogów (instalka tylko do exe)
 
Naprawdę dokopałeś się do postów typa nieaktywnego na forum od 10 lat? Weź wyjdź z domu.

majaczek

majaczek

Moderator działu
The Dreamer
posty404
Propsy191
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • The Dreamer

majaczek
Moderator działu

Gothic 2 Returning+Rebalance [Auto-PL DONE]
#37 2010-02-19, 21:54(Ostatnia zmiana: 2010-02-19, 22:09)
w poprzednim temacie były dwa pliki, w tym jeden
ten skreślony z poprzedniego tematu NIE DZIAŁA, za to działa ten drugi nieskreślony
ten sam jest tutaj na początku tematu (działający)

jeśli chodzi o wersje exe/mod to konieczne jest zainstalowanie wszystkich trzech kawałków returninga w tej samej wersji (tylko exe lub tylko mod), co oznacza że jeśli returning 1.1 zainstalowaliście w wersji mod a rebalance w wersji exe to oczywiście nie działa

dla niekumatych którzy mają plik zangielszczenia informacja że powinni go usunąć, przed instalacją rebalance

dla tych którzy poprawnie zainstalowali wersję exe i spolszczenie im nie działa - sprawdzić plik vdfs.cfg w głównym katalogu gothica - ten plik się często psuje gdy gothic się wysypuje
powino być
Cytuj
[VDFS]
Data\*.vdf
Data\*.mod
[END]

taki układ tego pliku jest konieczny aby spolszczenie zadziałało prawidłowo (w wersji exe) - taki jest po instalacji returninga

jeśli to nie to i ściągneliście prawidłową wersję spolszczenia to nie wiem co nie działa :lol2:

mi działa poprawnie (z wyjątkiem polskich znaków i kilka tekstów jest nie na swoim miejscu ale to naprawimy w drugiej becie)

pozdrawiam,
majaczek

EDIT zamieściłem plik VDFS.cfg dla leniwych którzy nie chcą edytować ręcznie tego pliku
 

Pawciow

Pawciow

Użytkownicy
posty533
Propsy70
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
szukając odpowiedzi na mój temat trafiłem przez przypadek na http://wiki-rt.worldofgothic.ru/start  :lol2:  ; zastanawiam się czy instalować moda Returning(jak i beta spolszczenie)-dużo większe ma wymagania w stosunku do zwykłego gothica?

fifka

fifka

DreamVader
posty563
Propsy50
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader

fifka
DreamVader

Gothic 2 Returning+Rebalance [Auto-PL DONE]
#39 2010-02-19, 22:01(Ostatnia zmiana: 2010-02-19, 22:03)
majaczek no mówimy NIE DZIAŁA

plik był wpożo

powinieneś zrobić jak napisałem

najlepiej majaczek zrób inną instalkę która wypakuje do właściwych katalogów (instalka tylko do exe)
 
Naprawdę dokopałeś się do postów typa nieaktywnego na forum od 10 lat? Weź wyjdź z domu.


0 użytkowników i 3 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry