Saints Row 2 1516 3

O temacie

Autor Kamo

Zaczęty 21.01.2010 roku

Wyświetleń 1516

Odpowiedzi 3

Kamo

Kamo

Użytkownicy
posty78
  • Użytkownicy
Graliście w SR2? Jak dla mnie jest to jedna z moich ulubionych gierek. Ciekawa fabuła, zajefajne cut-scenki, dużo możliwości - ubrania, nieruchomości, samochody, tuning (nie ma pojazdu którego nie stuningujesz :D ), modyfikacje gangu (tagi, styl itp.), wojny gangów... nie chce mi się więcej wymianiać. Jak dla mnie gierka świetna chociaż jeden wielki minus - gorzej zoptymalizowana na PC od GTA4 ... tak, tak...
Aha... zapomniałem dorzucić jeszcze możliwość stworzenia własnego bohatera (bohaterki... a nawet czegoś pośredniego xD), a jeśli w trakcie gry nam się znudzi, idziemy do chirurga plastycznego ;]

Wypowiadajcie się!
 

Kaaz

Kaaz

Użytkownicy
posty101
  • Użytkownicy

Kaaz

Saints Row 2
#1 2010-01-21, 14:52(Ostatnia zmiana: 2010-01-21, 14:53)
No jasne, że grałem. Ale na x-box 360 mam 1 i 2 i GTA4 i wszystkie 3 gry naprawdę świetne. Ale SR2 wymiata ! :)
Naprawdę polecam.
 
Life Is Brutal....


Vierzba

Vierzba

Użytkownicy
Seba
posty590
Propsy1408
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Seba
Znam każdy zakamarek Stilwater, grałem w 1 i 2na iksie. Gra wyjebitna, w której liczy się rozpierdol, przebieranie się za policjanta i rzucanie bombami w deskorolkowców, podpierdalanie dziwek innym alfonsom i pimpowanie im czy rzucanie się pod samochody i wybijanie się na kilometr w górę aby wyłudzić odszkodowanie. Zdrowo pierdolnięta produkcja, takie lubię. W obu mam 100% gry, wszystkie akcje, dywersje, wyścigi na złote medale. Prócz jednego, wkurwiającego, samolotem ze skrzydłami z chleba ulepionymi chyba. Pozdrawiam, polecam, czekam na 3. I na DLC dostępne na płycie.
 

ADOLF

ADOLF

Użytkownicy
posty51
Propsy1
  • Użytkownicy
Tak mam tom gre i powiem że jest spoko.Ma więcej możliwości niż seria gta.
 
CPU: AMD Phenom II X4 840 3.2 GHz

GPU: MSI Nvidia GeForce GTS OC 450 1GB

RAM: Elixir 4 GB 1600 MHz

Mobo: AsRock N68-GS3 UCC


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry