edycja menu statystyk - umiejętności dodatkowe 2218 6

O temacie

Autor pawbuj

Zaczęty 4.09.2009 roku

Wyświetleń 2218

Odpowiedzi 6

pawbuj

pawbuj

Użytkownicy
posty1623
Propsy135
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
widziałem w GWW dodatkowe umiejętności w specjalnych takie jak kowalstwo etc., w jaki sposób można to zrobić?
 

Zkirtaem

Zkirtaem

Moderator
Mięso
posty2171
Propsy1689
ProfesjaGracz
  • Moderator
  • Mięso
Zmienna + nowy monolog, popatrz w tutki i pomyśl trochę, a na pewno się uda. A jeśli chodzi o wpisanie nowego skilla w ramkę umiejętności, to masz dwa wolne miejsca, można je było zapełnić, edytując w jakimś - nie pamiętam, jakim - pliku, w którym byly napisane jakoś po niemiecku jako "Regeneracja" i "Mistrz Ognia".
 

Gamer

Gamer

Użytkownicy
posty245
Propsy20
Profesjabrak
  • Użytkownicy
w pliku text .d tylko trzeba dopisać jak jest pod mage czy coś i na dole pisze regenerate to po jednej stronie piszesz Tak|Nie
 
89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu!

pawbuj

pawbuj

Użytkownicy
posty1623
Propsy135
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
tylko tyle?

chcez mi powiedzieć że jak dopiszę w pliku tak lub nie, to będę miał podgląd na te dodatkowe specjalne skille? :lol2:  :lol2:
 

Gamer

Gamer

Użytkownicy
posty245
Propsy20
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 
89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu!

Zkirtaem

Zkirtaem

Moderator
Mięso
posty2171
Propsy1689
ProfesjaGracz
  • Moderator
  • Mięso
Tak. Będziesz miał je w okienku. Teraz "tylko" zrób, żeby zaczęły działać jako skille, gdzieś tam na forum jest tutek o regeneracji.
 

pawbuj

pawbuj

Użytkownicy
posty1623
Propsy135
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
chłopaki mam zrobioną regenereację, teraz kwestia jak zrobić, aby jeżeli znamy się na tym wyświetla : tak lub jeżeli nie to nie.prosze pomózcie

wiem, zenie powinienem pisać 2 postów pod rząd, ale temat jest nadal nie rozwiązany, a zależy mi na tym, aby znaleźć funkcję która odpowiada, że wyświetla nam się że znamy się np. na akrobatyce (czyli umiejętnościach dodatkowych) lub nie.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry