[G2NK] Straż miejska 44488 57

O temacie

Autor Diegomir

Zaczęty 30.08.2009 roku

Wyświetleń 44488

Odpowiedzi 57

Bergmanis

Bergmanis

Użytkownicy
posty10
Propsy1
  • Użytkownicy
Diegomir mam pytanie. Gram w tego moda i jestem w Górniczej Dolinie. Tam wykonałem zadanie z mieczem Hosh-Paka i nic. Jak zdobyć następne zadanie? Śpie i śpie i ide do Garonda a tu nic...
 

maciejG

maciejG

Użytkownicy
posty450
Propsy1
  • Użytkownicy
Idziesz do Udara i gra się kończy.
 
Spoiler

skotar

skotar

Użytkownicy
posty26
  • Użytkownicy
Ile czasu rozgrywki oferuje ten mod ?
 

jendrzejs

jendrzejs

Użytkownicy
posty586
Propsy31
Profesjabrak
  • Użytkownicy
2-3,5H dla zielonych i bez kodów.
 

Aka

Aka

Użytkownicy
posty1
  • Użytkownicy
Ja mam taki problem... że dałem kase tym zabójcą i ok.. potem skończyłem wszystkie zagadni z biura i dalej co mam zrobić?? Ide do Andre i nic ide do tego na plaży co jest zabójcą i dawał mi questy też nic.. w biurze też nic.. i nie wiem co dlaej mam robić.. wie ktoś co zrobić zeby dalej posunąć Fabułe??
 

Troggar

Troggar

Użytkownicy
posty6
  • Użytkownicy
Przeszedłem moda z lekkimi problemami i powiem że spodziewałem sie lepszego moda ale było w miare fajnie.
 
xD

biszkoptex

biszkoptex

Użytkownicy
posty81
Propsy4
  • Użytkownicy
To ja mam problem.
Nie mogę znaleźć miecza Hosh-Packa.
Wiem że mam go szukać w zamku ale nie wiem gdzie.
Może mi ktoś podać jakąś wskazówkę?
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
tam gdzie kiedyś było lochy w g1 to idź w przeciwną stronę
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



biszkoptex

biszkoptex

Użytkownicy
posty81
Propsy4
  • Użytkownicy
problem w tym że nie za bardzo wiem jak się tam wchodziło. Daaaawwwno nie grałem G1 :]
 

maciejG

maciejG

Użytkownicy
posty450
Propsy1
  • Użytkownicy
Jak jest brama główna to idzie się na prawo, są drzwi. Wchodzisz, idziesz do zakratowanego okna i w lewo.
 
Spoiler

biszkoptex

biszkoptex

Użytkownicy
posty81
Propsy4
  • Użytkownicy
dzięki. znalazłem wreszcie gnoja.
 

Meldor12

Meldor12

Użytkownicy
posty27
  • Użytkownicy
Dobry mod grałem w wersje beta 1.0 ale tak nagle się kończy szukamy tego miecza szukamy aż tu nagle jak podejdziemy do wyjścia koniec gry.czy to jest spowodowane głębszą fabuła w przyszłości? :wink:   ale i tak daje props  :ok:
 

Seba

Seba

Użytkownicy
posty48
Propsy3
  • Użytkownicy
Fajny mod, fajnie się grało strażnikiem, nie zrobiłem tylko misji z tym zabójca 4 ludzi chyba dla tego ze wybiłem cala mapę z bandytów i potworów i przeczytałem ten dziennik wcześniej a dopiero później była misja.
 

TheMrFalwack

TheMrFalwack

Użytkownicy
posty246
Propsy16
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wie ktoś jak zrobić to zadanie "Łowcy Głów"? Dziennik zbrodniarza mam, z Halvorem gadałem, rybę też oddałem. Plaże to wg. mnie przeszedłem wszystkie w okolicy i nic, żadnych wpisów. Wie ktoś co dalej?
 

jaga7903

jaga7903

Użytkownicy
posty26
Propsy2
  • Użytkownicy
Ej wes mi napisz jak zainstalowac bo mi nie idzie instaluje w WŁAŚCIWYM folderze i nic ...
PlayerKita mam. instaluje wchodze i nie ma go Proszę o pomoc









                                                 PW
 

ThePanko

ThePanko

Użytkownicy
posty43
Propsy2
  • Użytkownicy

ThePanko

Straż miejska
#55 2013-04-07, 22:54(Ostatnia zmiana: 2013-04-07, 23:01)
Wie ktoś jak zrobić to zadanie "Łowcy Głów"? Dziennik zbrodniarza mam, z Halvorem gadałem, rybę też oddałem. Plaże to wg. mnie przeszedłem wszystkie w okolicy i nic, żadnych wpisów. Wie ktoś co dalej?

fff jak to było..idziesz do Kardifa ?(knajpa w porcie) on ci mówi o Halvorze (sprzedawcy ryb) i Ignazie ?(alchemik z dzielnicy portowej) . Idziesz do Alchemika gadasz z nim, idziesz do Halvora gadasz z nim i bierzesz rybę..zanosisz ją do Maga  Ognia od którego masz questa on mówi ci że wyniki będą jutro. Przychodzisz następnego dnia gadasz z magem który powie ci ze  ryba jest zatruta idziesz do Halvora gadasz z nim, idziesz do nastepnie do maga który mówi ci że znaleźli jaskinię mordercy , zaprowadzi cie tam jeden z nowicjuszy. W jaskini będzie dziennik który musisz  zabrać. Idziesz do Kardifa który mówi ci że to dziennik Ignaza (alchemika) więc idziesz do niego gadasz  z nima potem go zabijasz. Wracasz  do maga który dziekuje ci za wykonanie questa daje 3000punktów i 1000 sztuk złota..
Jak ktoś chce  to mogę walnąć solucję zadań z tego moda  bo jest  prosty..w sumie  polega  na chodzeniu od npc do npc.
 

MatisiakX

MatisiakX

Użytkownicy
posty9
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
W tej chwili link wygasły.
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Odświeżono download.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu




0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry