Opóźnienie odtworzenia animacji przez ai-wait w dialogu oraz wyjęcie broni przed animacją treningu mieczem 1115 0

O temacie

Autor pawbuj

Zaczęty 15.08.2009 roku

Wyświetleń 1115

Odpowiedzi 0

pawbuj

pawbuj

Użytkownicy
posty1623
Propsy135
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
tak jak w tytule nie mogę zrobić, aby bezio przed dialogiem nałozył miecz, zawsze animacja treningu mieczem odtwarza się bez oręża w ręku. do tego nie moge opóźnić odtwarzania animacji po 1-szym dialogu, pomimo, że zastosowałem ai_wait do naszego bohatera, a poniżej skrypt.
Cytuj


Cytuj
[list=1]
  • if (Npc_HasItems(other,itminugget) >= 1)
  •    {
  •       if (B_GiveSkill(other, NPC_TALENT_1H, 1, LPCOST_TALENT_1H_1))
  •       {
  •    AI_Output (self,other,"DIA_Scatty_TRAIN_1h_01_01"); //Mądra decyzja. Jednak zanim poznasz bardziej zaawansowane techniki, powinieneś nauczyć się prawidłowo trzymać oręż w ręku.
  •    
  •    AI_StopProcessInfos    (other);
  •    B_FullStop (hero);
  •    AI_StopProcessInfos    (self);
  •    
  •    AI_Output (self,other,"DIA_Scatty_TRAIN_1h_01_02"); //Początkujący często łapią zwykły miecz obydwoma rękami. Radziłbym ci się do tego nie przyzwyczajać, to fatalny nawyk.

CreateInvItem   (hero, ALTESSCHWERT);
  •    AI_TurnToNpc (self, hero);
  •           
  •    AI_EquipBestMeleeWeapon (hero);
  •    AI_UseItem      (hero, ALTESSCHWERT);
  •    AI_ReadyMeleeWeapon   (hero);
  •    AI_Wait (hero, 17);      
  •    AI_PlayAni            (hero,"T_1HSFREE");    
  •    AI_Output (self,other,"DIA_Scatty_TRAIN_1h_01_03"); //Trzymaj broń jedną ręką, ostrzem do góry, i zacznij nią machać.
  •    AI_Output (self,other,"DIA_Scatty_TRAIN_1h_01_04"); //Musisz się nauczyć, jak zgrać twoje ruchy z bezwładnością oręża. Dzięki temu twoje ataki będą szybsze i bardziej zaskakujące.
  •          AI_Output (self,other,"DIA_Scatty_TRAIN_1h_01_05"); //Zapamiętaj sobie dobrze, co ci powiedziałem, a twój styl walki stanie się o wiele bardziej elegancki i skuteczny.
[/list]
Cytuj
skrypt poprawiony, temat do zamknięcia
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry