życie, plany, przyszłość, marzenia 20508 90

O temacie

Autor

Zaczęty 29.07.2009 roku

Wyświetleń 20508

Odpowiedzi 90

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Cytuj
Po kilku latach wrócić do Polski i ustatkować się

co w wiekszosci = wlasna firma a z tym w polsce bywa roznie.
 

Casillas

Casillas

Użytkownicy
posty48
Propsy3
  • Użytkownicy
Plany na przyszłość- skończyć jakieś porządne studia>wyjechać z tego zasranego zaściankowo-katolickiego kraju do USA lub do któregoś ze skandynawskich krajów>tam być gliną lub wokalistą true norwegian black metalowego zespołu :)  

Marzenia: mam kilkanaście marzeń które nigdy się nie spełnia ale wymienie kilka z nich:

Zobaczyć wystrzał z Car Puszki i jego skutki w terenie (jak by ktoś nie wiedział car Puszka to gigantyczna bombarda znajdująca się na kremlu chyba)

Założyć pełną płytówę do jednej łapy lanca do drugiej tarcza i wziąść udział w szalonej szarży na zwarte oddziały przeciwnika


Być generałem na polu bitwy w latach 1700- 1800 móc ustawiać szyki piechoty liniowej


Umieć perfekcyjnie grać na gitarze

i zobaczyć wiele więcej szczególnie z zakresu militariów(epoka średniowieczna i nowożytna) bo to jest moja wielka pasja
 

Retsked

Retsked

Użytkownicy
Jam jest 444
posty1533
Propsy61
  • Użytkownicy
  • Jam jest 444
Cytuj
Założyć pełną płytówę do jednej łapy lanca do drugiej tarcza i wziąść udział w szalonej szarży na zwarte oddziały przeciwnika
Wziąłeś pod uwagę trening przez praktycznie całe życie, żebyś umiał w ogóle się w tym poruszać i jeszcze walczyć? :)

Cytuj
Umieć perfekcyjnie grać na gitarze
Trenuj, bo samo nie przyjdzie. Od dawna grasz?
 

V3Q

V3Q

Złote Wrota
Kiedy mogę, to pomogę.
posty1256
Propsy410
  • Złote Wrota
  • Kiedy mogę, to pomogę.

V3Q
Złote Wrota

życie, plany, przyszłość, marzenia
#43 2009-08-15, 13:15(Ostatnia zmiana: 2009-08-15, 13:19)
Z najbliższych planów to wybór dalszej edukacji, informatyk się raczej nie opłaca, więc najprawdopodobniej w dzisiejszych czasach najlepszym wyborem będą języki - przyda się do wszystkiego. Co myślicie o takim wyborze?:P  

W między czasie raczej w czasie wolnym (wakacje) wyjadę do pracy, najchętniej do kraju, w którym coś bym rozumiał (angielski)

Potem? Moi rodzice mają niewielką firmę, jednak wydaje mi się, że brat byłby najodpowiedniejszym spadkobiercą ;)  Mi może uda się coś w grafikę. Zobaczymy jak będzie. Tak z ciekawości, ile lat Thoro już bawisz się w zabawę z PS?

Marzenia- piłkarzem sławnym nie zostanę i tak jestem zadowolony z tego, że gram w klubie, sama gra sprawia mi przyjemność.
Za rok robimy zlot TM to weźmie się piłkę :)
 

DuoGum

DuoGum

Użytkownicy
posty224
Propsy8
  • Użytkownicy
Nje! Tylko nie noga :P

A co masz do nogi ?  :P  

Ja bym chciał być piłkarzem, ale to tylko marzenia  ;) . Też chciałem się nauczyć grać na gitarze, ale stara się dojebuje, że nie nauczę się grać  :)
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
 

Zoom

Zoom

Użytkownicy
naczelny inwalida intelektualny
posty460
Propsy116
  • Użytkownicy
  • naczelny inwalida intelektualny
Jadę na tydzień do Irlandii - zazdrości mi ktoś?

PS Wiem post trochę z tematem niezwiązany ale pochwalić się chciałem :D
 

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

Zoom

Zoom

Użytkownicy
naczelny inwalida intelektualny
posty460
Propsy116
  • Użytkownicy
  • naczelny inwalida intelektualny
trochę kamieni z klifów jak uda mi się je zdobyć :)
 

Kudlik

Kudlik

Użytkownicy
Les Paul
posty364
Propsy55
  • Użytkownicy
  • Les Paul
wysyłka do wszystkich drożej Cię wyniesie niż wyjazd :)
 

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
W czym kamienie z klifów są lepsze od jakichkolwiek innych? :)
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

Zoom

Zoom

Użytkownicy
naczelny inwalida intelektualny
posty460
Propsy116
  • Użytkownicy
  • naczelny inwalida intelektualny
Mnie się nie pytaj ja je pierwszy raz na oczy zobaczę :)
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
W czym kamienie z klifów są lepsze od jakichkolwiek innych? :)

są prawie tak fajne jak zaschnięta lawa względem śmieci z wielkiego pieca.
 

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
Będe oryginalny i zrobie mc donalda w moim mieście :D
 

WhiskyBob

WhiskyBob

Użytkownicy
posty24
Propsy1
  • Użytkownicy
A ja chce mieć swoją gorzelnię.

Albo przynajmniej knajpę, leniwie polerować jedną szklankę cały dzień z fajką w gębie patrząc się spod byka na klientów i polerować armaturę na ślinę.
 

Gerry Rafferty

Gerry Rafferty

O.D.A.L.
posty478
Propsy839
Profesjabrak
  • O.D.A.L.
Ja już o tym tutaj pisałem, jak będę miał pieniądze zakładam knajpę "pod Rdzawym Kogutem" :D

Chłodne, klimatyzowane sale i piwnica, lodowate piwo. W radiu jakiś porządny Rock, Jazz, ska albo Irlandzki Folk, dobre porządne żarcie. W piwnicy Bilard i TV by mozna było oglądać mecze, atmosfera stworzona z papierosowego dymu.
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską

Thoro
The Modders

życie, plany, przyszłość, marzenia
#56 2009-08-19, 11:50(Ostatnia zmiana: 2009-08-19, 11:53)
Cytuj
Albo przynajmniej knajpę, leniwie polerować jedną szklankę cały dzień z fajką w gębie patrząc się spod byka na klientów i polerować armaturę na ślinę.

w knajpie nawet takiej malej jest zwykle wielki zapierdol a jak nie to i tak regularnie trzeba dogladac przez wiekszosc godzin na dobe jak sie sprawy maja. wiem bo mam znajomych ktorzy prowadza taki interes i w ich trybie zycia dom jest miejscem gdzie sie przyjezdza spac i przywiesc graty. ogolnie nic przyjemnego tylko kasa dobra choc i tak knajpa znajduje sie na uboczu centrum wiec nie jest atrakcyjnym miejscem dla przypadkowych klientow.

generalnie jak ma sie kase warto inwestowac w lokal w centrum nawet jesli mowa o cenie jak za mala wille bo to taki lokal to zyla i ruch bedzie ZAWSZE. jesli ma sie jeszcze wiecej kasy to warto nawiazywac partnerstwo z jakas siecia i zakladac starbucksa czy inne gowno mo ludzie na to leca jak muchy do gowna ever.

podsumowywujac jest to malo stratny interes pod warunkiem ze nasz lokal nie znajduje sie w polu. najwieksze ryzyko to start bo na ten potrzeba ogromnej ilosci pieniadzy ktorych z przecietnych oszczednosci i kredytow nie wystarczy.
 

WhiskyBob

WhiskyBob

Użytkownicy
posty24
Propsy1
  • Użytkownicy
E tam. Ja chce tylko polerować za barem ciągle jedną szklankę i polerować od niechcenia armaturę :D
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
to tylko w filmach
 

Retsked

Retsked

Użytkownicy
Jam jest 444
posty1533
Propsy61
  • Użytkownicy
  • Jam jest 444
Hm, czyli whiskybob chciałby być aktorem? :D
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry