Pomysły i Propozycje 72354 250

O temacie

Autor orcwarrior

Zaczęty 11.02.2008 roku

Wyświetleń 72354

Odpowiedzi 250

Znag
  • Gość
A czy możliwe byłoby stworzenie finisherów?
 

DarkHallow
  • Gość
Oto moje propozycje:

1. Przydało by się, żeby orkowie byli inteligentniejsi, i nie byli agresywni od momentu zobaczenia nas. Podobnie jak było w G3
2. Gotowanie, Ważenie Alkoholu, Smażenie itp. też by się przydało.
3. Przydało by się też nabijanie fajek tytoniem, bo w G1 fajka była tylko bezużytecznym przedmiotem, a dzięki temu urozmaiceniu, wypełniona została by luka bagiennego ziela. (wydaje mi się, że palenie ziela, przybyło do górniczej doliny wraz z bractwem, a w związku z tym że bractwa niema - niema też skrętów ziela.)
4. Rozwinięte górnictwo. Możliwość wykopywania nie tylko rudy, ale też złota, siarki i żelaza.
5. Przetapianie bryłek żelaza na "pręty" do kucia broni.
6. Możliwość wyrobu strzał i bełtów różnego rodzaju (Ogniste strzały, lodowe strzały itp.)
7. Rozwinięte kowalstwo.

To chyba wszystko.
 

Aragorn

Aragorn

Użytkownicy
posty129
Propsy13
ProfesjaReżyser
  • Użytkownicy
Cytat: DarkHallow link=topic=659.msg27920#msg27920 date=Aug 15 2008, 11:52\'
Oto moje propozycje:

1. Przydało by się, żeby orkowie byli inteligentniejsi, i nie byli agresywni od momentu zobaczenia nas. Podobnie jak było w G3
2. Gotowanie, Ważenie Alkoholu, Smażenie itp. też by się przydało.
3. Przydało by się też nabijanie fajek tytoniem, bo w G1 fajka była tylko bezużytecznym przedmiotem, a dzięki temu urozmaiceniu, wypełniona została by luka bagiennego ziela. (wydaje mi się, że palenie ziela, przybyło do górniczej doliny wraz z bractwem, a w związku z tym że bractwa niema - niema też skrętów ziela.)
4. Rozwinięte górnictwo. Możliwość wykopywania nie tylko rudy, ale też złota, siarki i żelaza.
5. Przetapianie bryłek żelaza na "pręty" do kucia broni.
6. Możliwość wyrobu strzał i bełtów różnego rodzaju (Ogniste strzały, lodowe strzały itp.)
7. Rozwinięte kowalstwo.

To chyba wszystko.

1. Zdecydowanie odpada. W gothic1 orkowie tacy już są i tyle. Zmiana tego to psucie klimatu gry.
2. Wszystko to znajdziesz w "Czasie Zapłaty."
3. Bractwo jest, tyle że zostaje później zniszczone.
4. To również znajdziesz w modzie.
5. To także.
6. I to
7. to też  :(
 
Nowa, przygodowa seria na youtube!

//edit.aztek. youtube w sygnaturze - not

PexPawlo

PexPawlo

Użytkownicy
posty81
Propsy16
  • Użytkownicy
Czy handlarze będą tacy jak w g2, że po zabiciu nie znajdziemy sprzedawanych przez niego towarów?
Czy może zostawicie ich w spokoju i będzie można szybko się wzbogacić?

orcwarrior

orcwarrior

Moderator działu
posty475
Propsy317
Profesjabrak
  • Moderator działu
Niedawno nad tym pracowałem, handlarze beda na tej samej zasadzie co w g2, czyli ekwipunek bedzie im znikał po handlu (i pojawial sie przed nim oczywiscie)
 



kazzam

kazzam

Użytkownicy
Tester GWW
posty212
  • Użytkownicy
  • Tester GWW
jak  dla mnie przydało by się  więcej  trofeów  zwierzęcych i  trofeów  specjalnych(  w G2  czesto  podrużuje  jako  łowca  trofeów  i  bardzo  podoba  mi się  pomysł  że  dali  tylko  jedną  skóre  czarnego  trola  lub  pazóry  przywódcy  stada).

można  by też  dać  do  stolarki  wyrób  własnych łuków  i   np.   drewnianych  posążków   beliara,adanosa,innosa.(samemu   by się  mile  nosiło  własne  posążki, a  np.  u  orka można  by  było  znależć    unikatowy posążek  śniącego)


to na razie by było  by na tyle.sry  za ortografie.
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
To bezsensu szczególnie że wątek teologiczny w g1 obiega wyłącznie wokół śniącego. Właściwie o bogach jest chyba tylko jedna wzmianka. Poza tym nie róbmy z bohatera samowystarczalnej machiny. Jeszcze trochę a będzie lepił garnki i wyplatał kosze.
 

kazzam

kazzam

Użytkownicy
Tester GWW
posty212
  • Użytkownicy
  • Tester GWW
nie bedzie  lepił  garnków   bo  nie umie  wydobywać  gliny,  a   do  koszy musiał   by  zdobyć  wikline,  a  tego  też  nie umie. wątek   bogów   jest    wkońcu  są   magowie   ognia  i  wody  i  to  przez  nich(choćby  tylko  przez   to że są)  dowiadujesz  się  o innosie  i  adnosie.  a  samowystarczalnośc  to żecz    do  jakiej  dąży  ludzkość.niechciał  byś  umieć welu żeczy więcej?? posatć  gothica może  nauczyć  się  tego  co jej się  dalej  przyda a  co  nam umili  gre,więc  czemu  nie  dodawać  nowych  możliwości  rozwoju?
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Nie powiedziałbym że struganie drewna to przydatna umiejętność. Jest pewna granica, bohater nie może umieć wszystkiego bo staje się to niedorzeczne i bezsensowne. Nie bez powodu większość gier nie oferuję możliwości zostania np piekarzem gdyż jest to po prostu nudne.
 

PexPawlo

PexPawlo

Użytkownicy
posty81
Propsy16
  • Użytkownicy
Cytat: Thoro link=topic=659.msg28260#msg28260 date=Aug 17 2008, 13:03\'
Nie powiedziałbym że struganie drewna to przydatna umiejętność. Jest pewna granica, bohater nie może umieć wszystkiego bo staje się to niedorzeczne i bezsensowne. Nie bez powodu większość gier nie oferuję możliwości zostania np piekarzem gdyż jest to po prostu nudne.
Prawda. Co za dużo to niezdrowo. Nie warto przedłużać prac nad modem jak i tak większość graczy nie będzie się posługiwać tą umiejętnością.

Adrian
  • Gość
Kurde, chyba wykorkuje do grudniaaaaaaaaaa
 

shergar

shergar

Moderator działu
Darth Revan
posty871
Propsy1297
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Darth Revan
Grudzień to nadal optymistyczna data, ale nadal realna :)

"Niestety" modyfikacja zaczyna bardziej rozrastać się do poziomu gry niż modyfikacji. Jak tak dalej pójdzie to wyjdzie nam coś porównywalnego z oryginałem, ale dużo grywalniejsze, ciekawsze i lepiej wyglądając :D

---------------------------------

A tak serio to w grudniu na pewno coś pokażemy, mam nadzieję, że będzie to pełna wersja CZ.
 
Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku... Ale to nie cel podróży kształtuje ludzką duszę, tylko droga, która do niego zmierza...

Adrian
  • Gość
Heh, czyli, że warto czekać :)
 

Lucky

Lucky

Użytkownicy
posty52
  • Użytkownicy
:P  Szczerze mówiąc to wątpię że ten mod będzie lepszy od ,,Noc Kruka" ale może ma szanse pobić jedynkę i podstawową dwójkę.A tak po z tym,według mnie nie można było wybrać gorszej daty wydania moda,ponieważ w tym samym okresie ma zostać wypuszczony na rynek dodatek do trójki.Ale kto wie może znajdę czas na przejście waszej modyfikacji. :lol2:
 

shergar

shergar

Moderator działu
Darth Revan
posty871
Propsy1297
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Darth Revan
Hmm NK było świetnym uzupełnieniem 1 3 rozdziałów + podniesiony poziom trudności, ale miało też sporo baboli, np. uber oręż do kupienia u kupców już od początku, przegięte itemy [miecz Beliara], pustka w dalszych rozdziałach [mod nic tam nie wnosił], etc.

CZ to nie będzie dodatek, ale raczej trochę alternatywna opowieść uzupełniająca wydarzenia z 4-6 rozdziału podstawki. A wielkości obawiam się, że możemy przebić nawet oryginał jak dobrze pójdzie. Questy też są zdecydowanie mnie szablonowe, no i fabuła nie kręci się wokół dupy boskich wybrańców. Jak dla mnie takie klimaty świetnie się komponują z tym co zrobiły Piranie. Co do daty premiery to nie obawiajcie się na wyrost, bo to na razie dość optymistyczna wersja.
 
Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku... Ale to nie cel podróży kształtuje ludzką duszę, tylko droga, która do niego zmierza...

Maybe

Maybe

Użytkownicy
Ноопепт
posty305
Propsy449
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Ноопепт

Maybe

Pomysły i Propozycje
#55 2008-08-21, 12:39(Ostatnia zmiana: 2008-08-21, 12:41)
Dodatek do crapa znanego pod nazwa G3 na pewno nie przebije Czasu Zaplaty, szczegolnie jezeli powtorzy 'sukces' podstawki. Poza tym G1 to zdecydowanie najlepsza czesc serii. NK to dosc fajny ale niedopracowany dodatek.

Cytuj
Ale kto wie może znajdę czas na przejście waszej modyfikacji.
Nikomu laski nie robisz. Mysle ze jezeli nie znajdziesz czasu tworcy nie beda plakac :roll:
 

bROXmor

bROXmor

Użytkownicy
Bo jest gazowana.
posty179
Propsy12
  • Użytkownicy
  • Bo jest gazowana.
Cytat: Maybe link=topic=659.msg28872#msg28872 date=Aug 21 2008, 12:39\'
Dodatek do crapa znanego pod nazwa G3 na pewno nie przebije Czasu Zaplaty, szczegolnie jezeli powtorzy #msgote author=Maybe link=topic=659.msg28872#msg28872 date=Aug 21 2008, 12:39\']Dodatek do crapa znanego pod nazwa G3 na pewno nie przebije Czasu Zaplaty, szczegolnie jezeli powtorzy sukces#msgote author=Maybe link=topic=659.msg28872#msg28872 date=Aug 21 2008, 12:39\']Dodatek do crapa znanego pod nazwa G3 na pewno nie przebije Czasu Zaplaty, szczegolnie jezeli powtorzy  podstawki.
Dodatek do G3 może okazać się sukcesem Spellbounda, teraz śmiejemy się ze (s)Risen!  :D  
Co do "nieszablonowych" questów, jeszcze się zobaczy. Zasadniczo, w większości filmów, książek i gier są dwa dostępne schematy:
1. Dobro walczy ze złem, każdy musi opowiedzieć się po jednej ze stron lub pozostać neutralnym.
2. Nie ma wyraźnej granicy między dobrem a złem; po oglądnięciu "Dark Knighta" przekonałem się, że wcale nie jest to lepsze ani gorsze od schematu 1.
Co zastaniemy w CZ? O ile będzie to mieszanka obydwu, questy rzeczywiście mogą być fajne.
Cytuj
Nikomu laski nie robisz.
:roll:
 
כל עוד בלבב פנימה

נפש יהודי הומיה,

ולפאתי מזרח קדימה,

עין לציון צופיה,



עוד לא אבדה תקוותנו,

התקווה בת שנות אלפים,

להיות עם חופשי בארצנו,

ארץ ציון וירושלים.




Lucky

Lucky

Użytkownicy
posty52
  • Użytkownicy
Maybe Jak byś chciał wiedzieć to właśnie Gothic 3 odniósł duży sukces jak na Europejską grę.A tak w ogóle to co ma jedynka żeby uznać ją za najlepszą cześć sagi,śmieszna liczba zadań dodatkowych i dialogów.A dodatek do G3 jak na razie wygląda dobrze,szkoda tylko że Spellbound i Pirania nie są odpowiedzialni za tą produkcje,tylko jakaś tam firma z Indii. :D  
A tak przy okazji,mam pytania od twórców moda.
1: Czy w ,,Czas Zapłaty" będą występować Smoki.
2: Skoro w modzie jest katana,to może dodacie miecz o nazwie Wakizashi,który jest krótrzym odpowiednikiem katany.
3: Zamierzacie w modzie dodać całkiem nowe modele pancerzy.
 

Nazz
  • Gość
Cytat: Lucky link=topic=659.msg28941#msg28941 date=Aug 21 2008, 16:54\'
[...]A tak w ogóle to co ma jedynka żeby uznać ją za najlepszą cześć sagi[...]
hmm... chyba to czego brak G3, czyli dobra fabułę.
 

shergar

shergar

Moderator działu
Darth Revan
posty871
Propsy1297
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Darth Revan
Cytat: Lucky link=topic=659.msg28941#msg28941 date=Aug 21 2008, 16:54\'
Maybe Jak byś chciał wiedzieć to właśnie Gothic 3 odniósł duży sukces jak na Europejską grę.A tak w ogóle to co ma jedynka żeby uznać ją za najlepszą cześć sagi,śmieszna liczba zadań dodatkowych i dialogów.A dodatek do G3 jak na razie wygląda dobrze,szkoda tylko że Spellbound i Pirania nie są odpowiedzialni za tą produkcje,tylko jakaś tam firma z Indii. :D  
A tak przy okazji,mam pytania od twórców moda.
1: Czy w ,,Czas Zapłaty" będą występować Smoki.
2: Skoro w modzie jest katana,to może dodacie miecz o nazwie Wakizashi,który jest krótrzym odpowiednikiem katany.
3: Zamierzacie w modzie dodać całkiem nowe modele pancerzy.

G3 to chyba jeden z największych shitów: zero fabuły, wszystkie zadania na jedno kopyto, wymagania z kosmosu, źle zoptymalizowany engine, brak klimatu, beznadziejne tekstury mobów, sporo dziwnych braków, np. jazda konna, etc.

Ale o gustach się nie dyskutuje. A G1 ma klimat i może nie powalającą, ale na tamte czasy ciekawą fabułę.

1. Nie.
2. Nie odpowiednikiem, tylko raczej częścią daisho, czyli krótki miecz, który mogli także nosić chłopi. Co do występowania to możliwe jak ktoś zrobi model.
3. Być może.
 
Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku... Ale to nie cel podróży kształtuje ludzką duszę, tylko droga, która do niego zmierza...


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry