Pomysły i Propozycje 72337 250

O temacie

Autor orcwarrior

Zaczęty 11.02.2008 roku

Wyświetleń 72337

Odpowiedzi 250

orcwarrior

orcwarrior

Moderator działu
posty475
Propsy317
Profesjabrak
  • Moderator działu
Proszę o podawanie swoich propozycji dot. moda tutaj.
 



Marvine

Marvine

Użytkownicy
posty7
  • Użytkownicy
Według mnie w tym modzie powinno być:
- gotowanie (Potrawka z chrząszcza, zupa z pełzacza, Rosół z Ścierwojada (NEW!), zupa korzenna itp.
- alchemia (na podstawie GII)
- Pieczenie na patelni (surowe mięso-smażone mięso, szynka-smażona szynka itp.)
- upijanie się (po 3 ryżówkach, 3 piwach, 2 winach)
- Górski Obóz (w górskiej fortecy [tam gdzie Lester pomaga nam odnaleźć kamień ogniskujący])
- możliwość zostania magnatem w starym obozie, a w obozie bractwa Guru.
- możliwość dołączenia do Górskiego Obozu (rangi: łowczy, strażnik, doradca), można tam dołączyć niezależnie od gildii.
- misje związane z : Ruinami twierdzy, Obozem bandytów Quentina.
- misja polegająca na przyprowadzeniu 4 kopaczy ze SO do Górskiego Obozu (trzeba ją wykonać aby dołączyć do obozu).

To tyle :)
 

Zysk

Zysk

Użytkownicy
posty606
Propsy451
  • Użytkownicy
gotowanie to nie wiem czy ma być, w każdym razie to znany motyw (a rosół ze ścierwojada to chyba też już był)
alchemia będzie
pieczenie wydaje się mało wpływać na grę
i tak chyba nigdy nikt tyle nie pije
a fabuła jest już raczej ustalona, jest już nowy obóz. nie ma możliwości zostanie magnatem, bo z SO jest wojna, ani też guru, bo obóz na bagnie nie istnieje.
 

Marvine

Marvine

Użytkownicy
posty7
  • Użytkownicy
lol... to mnie zaskoczyłeś :)  a co do gotowania pieczenia i alkocholu... to urozmaica gre i przyciąga graczy.
 

Lakis

Lakis

Użytkownicy
posty20
  • Użytkownicy
Mam dwa pomysły:
1.zdobycie ciężkiej zbroji strażnika
2.łuczarstwo (tworzenie łuków, kusz, strzał, bełtów)
 

Zkirtaem

Zkirtaem

Moderator
Mięso
posty2171
Propsy1689
ProfesjaGracz
  • Moderator
  • Mięso
To bardziej tyczy się fabuły: Możliwie jak najmocniej rozbudujcie wątki religijne. Jeśli to jest dobrze zrobione, niesamowicie przyciąga (Ja na przykład niesamowicie lubię Obóz Sekty. Ma KLIMAT!).
 

ficus
  • Gość
Mam taki pomysł :
Zrobić coś w stylu tych duszków ale zamiast "MFX_SleepStar.tga" dać "HUmanBurn.tga"
i wyjdzie taki żywiołak ognia :P
 

Marcin

Marcin

Użytkownicy
posty21
  • Użytkownicy
a może zrobilibyście kościół do którego ludzie o danej porze chodzili bu się modlić

aha i może jeszcze można by było zostać księdzem :P
 

Garret

Garret

Użytkownicy
posty143
Propsy32
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Bardzeij kapłanem. Allbo żeby np można było zostać nekromantą i np zamieniac się w zombie (taki nowy czar).
 

Pietrek

Pietrek

Użytkownicy
posty98
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cytuj
a może zrobilibyście kościół do którego ludzie o danej porze chodzili bu się modlić
A skąd w kolonii ksiądz? Jak już, to jakieś kapliczki.
 

Cronix

Cronix

Użytkownicy
posty10
  • Użytkownicy
Kuchnia:
1. Kotlet z kretoszczura :rolleyes:
Budowle:
1. Dom bohatera... (np. w jakiejś misji mógłby uratowac jakąś laske i założyc dom i co jakiś czas mógłby z nią tenteges.. nooooo!!!!! :rolleyes: )
Zwierzęta:
1. Pies (możnaby go kupic u kogoś i zostawic zeby pilnowal domu)
2. Ptaki (w żadnym gothicu jeszcze tego nie było. No może w 4 bedą aleeee.)
Ludzie:
1. W Gothicu jeszcze nigdy nie było dzieci :D  (jakby ich tak namnożyc a potem by rosły i ci pomagały :lol:  
No i jakieś nowe obozy np. hmmmm... Obóz Druidów ;)   i tam jak w gothic 3 kamienie drugdzkie co by można się zamienic w zwierzęta)
 
WAKACJE



Nie pójdę do piachu, gdy ktoś mi powie: czas umierać brachu. Nie dam się uśpić śmierci słowom, pójdę do grobu z podniesioną głową.



Jeśli myślisz, że jesteś tym, za kogo uważają cię twoi przyjaciele i twoi wrogowie, to znaczy, że z pewnością siebie nie znasz.



Klik


HEH



LOL



"Tylko jeden szkop..."

Lucky

Lucky

Użytkownicy
posty52
  • Użytkownicy
Też mam kilka pomysłów
-Szpiegowanie Starego Obozu(idziemy do Skorpiona albo Cavalorna dostajemy od któregoś pancerz no i wypad do zamku).
-Pierścień dzięki któremu można widziec duchy i z nimi rozmawiac.
-Odbudowana siedziba Baronów rudy żeby nie było tej dziury w dachu i żeby mieli ładniejsze pokoje.
-Przydało się też żeby oddziały wojsk Gomeza i Kruka stacjonowały na terenach miejsca wymian a nie jak w G1 gdzie był tam tylko Orry i jakiś cwel.
-Inny wygląd run bo te z jedynki wyglądają jak jakieś kamyki z szkła.
-Pismo demonów które działało by jak język Budowniczych z Noc Kruka.
-Specjalizacja w zbrojach lekkich,średnich lub ciężkich.
-Szybsze rzucanie czarami a nie żeby wystrzelenie kuli ognia trwało Ruski rok.
 

Zoom

Zoom

Użytkownicy
naczelny inwalida intelektualny
posty460
Propsy116
  • Użytkownicy
  • naczelny inwalida intelektualny
Cytat: Lucky link=topic=659.msg15105#msg15105 date=May 12 2008, 23:08\'
-Szybsze rzucanie czarami a nie żeby wystrzelenie kuli ognia trwało Ruski rok.
rzucanie czrami jest odpowiednie jakby mag szybciej nimi miotał byłby zbyt silny :D
 

dr inż. Fenix

dr inż. Fenix

The Modders
Dekadent
posty262
Propsy130
  • The Modders
  • Dekadent
Cytat: Lucky link=topic=659.msg15105#msg15105 date=May 12 2008, 23:08\'
Też mam kilka pomysłów
-Szpiegowanie Starego Obozu(idziemy do Skorpiona albo Cavalorna dostajemy od któregoś pancerz no i wypad do zamku).
-Pierścień dzięki któremu można widziec duchy i z nimi rozmawiac.
-Odbudowana siedziba Baronów rudy żeby nie było tej dziury w dachu i żeby mieli ładniejsze pokoje.
-Przydało się też żeby oddziały wojsk Gomeza i Kruka stacjonowały na terenach miejsca wymian a nie jak w G1 gdzie był tam tylko Orry i jakiś cwel.
-Inny wygląd run bo te z jedynki wyglądają jak jakieś kamyki z szkła.
-Pismo demonów które działało by jak język Budowniczych z Noc Kruka.
-Specjalizacja w zbrojach lekkich,średnich lub ciężkich.
-Szybsze rzucanie czarami a nie żeby wystrzelenie kuli ognia trwało Ruski rok.
Jak to przecież pismo demonów było by zrzynaniem z G2, jak Lucky ty możesz coś takiego proponować?! Przecież MT to największe zło, bo ściągali wszystko z G2! (zauważ że mój post nie jest off-topem bo zawiera część odnoszącą się do tematu).

A orc, nie pamiętam czy było takie pytanie. Czy dawałbyś możliwość trzymania w jednej ręce pochodni i miecza w drugiej? By nie trzeba było walczyć po ciemku za nim znajdzie się miecz runiczny.

I czy jeśli robisz triggery we wszystkich zenach, to może jakaś umiejętność dzięki której będzie można szybciej biegać przez pewien czas? Np. Stworzyć nowy MDS w którym skradanie się miało by animacje sprintu (przez co NPC może biegać szybcie), i w jakimś monologu by się ustawiało czy pod klawiszem A (skradania) będzie szybsze bieganie czy skradanie się (zależnie od ustawionego MDSu).
Kurcze trochę to chaotyczne :D
 
"Wolna wola jest iluzją!"

"Biorąc pod uwagę, że wszechświat jest układem zamkniętym, w którym wszystkie ruchy cząstek elementarnych, będących bodźcami organizmów żywych są determinowane ruchami Browna trwającymi od wielkiego wybuchu."

Jednak czy wszechświat to tylko cząstki elementarne?





"I am the blade of TheModders!"

Tomek

Tomek

Użytkownicy
Kapitan Rob
posty2181
Propsy2189
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Kapitan Rob
Cytuj
2. Ptaki (w żadnym gothicu jeszcze tego nie było. No może w 4 bedą aleeee.)
W G3 były, sam kosiłem z łuku
 

Lucky

Lucky

Użytkownicy
posty52
  • Użytkownicy

Lucky

Pomysły i Propozycje
#15 2008-05-26, 00:48(Ostatnia zmiana: 2008-05-26, 00:50)
:lol:  Nie sądze że wykorzystacie moje pomysły ale co mi tam od napisania paru zdań nic mi sie nie stanie. :rolleyes:
1.Inny wygląd bełtów bo te z jedynki to jakieś zapałki.
2.zakup psa i tresowanie go.
3.brak zanikania lokacji tak to jest w dwójce,fajnie by było w końcu oglądac stary obóz z daleka bez widoku brzydoty.
4.możliwości używania tytułu maga ognia i wody jednocześnie a do tego jakaś fajna szata do tej gildii.
5.Jakiś inny wygląd stołu alchemicznego bo ten z G1 jest jakiś taki dziwny.
5.Nowe textury eliksirów żeby prezentowały się jakoś bardziej reprezentacyjnie że się tak wyraże. :lol:  
6.własna chatka.
 

Retsked

Retsked

Użytkownicy
Jam jest 444
posty1533
Propsy61
  • Użytkownicy
  • Jam jest 444

Retsked

Pomysły i Propozycje
#16 2008-05-26, 14:38(Ostatnia zmiana: 2008-05-26, 14:43)
Cytuj
Kuchnia:
1. Kotlet z kretoszczura rolleyes.gif
Budowle:
1. Dom bohatera... (np. w jakiejś misji mógłby uratowac jakąś laske i założyc dom i co jakiś czas mógłby z nią tenteges.. nooooo!!!!! rolleyes.gif )
Zwierzęta:
1. Pies (możnaby go kupic u kogoś i zostawic zeby pilnowal domu)
2. Ptaki (w żadnym gothicu jeszcze tego nie było. No może w 4 bedą aleeee.)
Ludzie:
1. W Gothicu jeszcze nigdy nie było dzieci laugh.gif (jakby ich tak namnożyc a potem by rosły i ci pomagały laugh.gif
No i jakieś nowe
Cytuj
2.zakup psa i tresowanie go.
Cytuj
6.własna chatka.
Wy chcecie simsy z tego zrobić?
 

Lucky

Lucky

Użytkownicy
posty52
  • Użytkownicy
:unsure: Dekster17 nie wiem czego się tak oburzasz w końcu w jedynce bohater ma dom w SO, No a wy Obozie Bractwa Śniącego znajduje się chata Sharta z dodatkowym łóżkiem i z skrzynią.
A w G2 grając Magiem dostajesz własną komnate a Najemnikiem łóżko tam gdzie śpią Najemnicy.
Chciałbym coś jeszcze powiedziec Borysowi że chyba nigdy nie grał Czarodziejem w Gothic,u i nie wie jak ciężko pokonac byle głupiego Orka całe szczeście że poprawili to w dwójce i diccuric.
 

Zoom

Zoom

Użytkownicy
naczelny inwalida intelektualny
posty460
Propsy116
  • Użytkownicy
  • naczelny inwalida intelektualny

Zoom

Pomysły i Propozycje
#18 2008-05-26, 19:56(Ostatnia zmiana: 2008-05-26, 19:58)
Cytat: Lucky link=topic=659.msg16288#msg16288 date=May 26 2008, 15:25\'
:unsure: Dekster17 nie wiem czego się tak oburzasz w końcu w jedynce bohater ma dom w SO, No a wy Obozie Bractwa Śniącego znajduje się chata Sharta z dodatkowym łóżkiem i z skrzynią.
A w G2 grając Magiem dostajesz własną komnate a Najemnikiem łóżko tam gdzie śpią Najemnicy.
Chciałbym coś jeszcze powiedziec Borysowi że chyba nigdy nie grał Czarodziejem w Gothic,u i nie wie jak ciężko pokonac byle głupiego Orka całe szczeście że poprawili to w dwójce i diccuric.
Magiem sie gra w gothicu to po 1 po 2 grałem magiem i używałem magie i jak dla mnie było bardzo łatwo zabic nawet czarami orka (może ty tak "dobrze" grasz że nie dawałeś rade) po 3 to nie były nasze chaty tylko miejsca które nam nadano w obozach do wypoczynku po misjach po 4 własna chata nic nie wprowadza i jest to moim zdaniem niepotrzebne upychanie na siłe dodatkowej rzeczy do moda :lol:  To jest moje zdanie ale jak ktoś ma inne to sie kłucic nie będe.
A ja podam tutaj mój może głupi pomysł a więc może wczepianie jakiś kamieni  czy czegoś na kowadle do broni co by podnosiło jej staty czy coś xD
 

lionik
  • Gość
Ja bym chetnie ujrzal wlocznie i laski dla maga w grze :)  a wlocznie moglaby miec straz przy bramach :D  podobnie jak w gothic 3 :P
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry