OMG WTF i inne reakcje do tej super produkcji 2115 7

O temacie

Autor zkajo

Zaczęty 4.07.2009 roku

Wyświetleń 2115

Odpowiedzi 7

zkajo

zkajo

Użytkownicy
posty102
Propsy28
  • Użytkownicy
Witajcie ziemianie, mam na imię Zord i przybywam z niesamowitej planety Technicum. Dzisiaj droga ziemio, mam dla was coś specjalnego, początek prawdziwej super produkcji. Ah ten highest quality sound, te świetne mikrofony użyte do nagrania audio oraz inne, niesamowite efekty przybiją was do waszych foteli,i nigdy, ale to przenigdy nie zapomnicie tego niesamowitego przeżycia na które już za chwilę się udacie - kompletnie za darmo, no i nawet lepiej, w waszym własnym domu...

ZKAJO PRZEDSTAWIA: GOTHIC - TOTALNA GŁUPOTA

A teraz na serio...

To 'coś' robione było w około pół godziny, i z kompletnych nudów. W filmiku jest tylko Audio oraz jeden napis który przyjdzie wam zobaczyć. Robiłem to z dwóch powodów:

1) Jestem bardzo ciekaw reakcji userów, szczególnie Thora :D  Więc proszę, zrób mi tą przyjemność i daj mi ten twój zajebisty koment który powala mnie z nóg :lol2:
2) Z nudów...

Więc zapraszam do oglądania Gothic - Totalna Głupota xD

http://www.youtube.com/watch?v=DO9icTg5u6I...re=channel_page

Enjoy! (this shit...) :D
 
Moje gg: 8169289

Retsked

Retsked

Użytkownicy
Jam jest 444
posty1533
Propsy61
  • Użytkownicy
  • Jam jest 444
Cytuj
1) Jestem bardzo ciekaw reakcji userów, szczególnie Thora biggrin.gif Więc proszę, zrób mi tą przyjemność i daj mi ten twój zajebisty koment który powala mnie z nóg biggrin.gif
No ja bym tego nie pisał :D .
 

Zkirtaem

Zkirtaem

Moderator
Mięso
posty2171
Propsy1689
ProfesjaGracz
  • Moderator
  • Mięso
Caaałe mnie znudziło, ale jeden fragment mnie rozjebał:
<ZIEW, PIERD>
-Co to było?
-TO WCIELENIE ZŁA.

:D
 

eto

eto

Użytkownicy
-Banany pod pokładem? -SĄĄĄĄĄĄ
posty1741
Propsy1793
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
  • -Banany pod pokładem? -SĄĄĄĄĄĄ
Ale wyjebiaszcze efekty świetlne! Ach! Jaki soundtrack! Jak zróżnicowany! Och, Ach, ojojoj! Mmmm! Twoje niesamowite nagranie może spróbować konkurować pod względem fabuły z super, ekstra, odlotowym, zajebistym, niezwykle klimatycznym, prezentującym bardzo wysoki poziom dubbingu, wyglądającym oszałamiająco, sprawiającym zachwyt, zmuszającym do używania mózgu, rozpuszczającym różne toksyczne substancje z nosa, uszu i oczu, podwyższającym temperaturę w Afryce, sprawiającym topnienie lodowców, skracającym czas prezydentury amerykańskich prezydentów, powodującym kłótnie w polskim sejmie, stanowiącym wyrocznię dla hipisów, wyznaczającym trasę dla chińskich konduktorów, powodującym rdzewienie żelaza, zmniejszającym IQ, podwyższającym ciśnienie serca, zwiększającym poziom cholesterolu, wytwarzającym konserwanty, potwierdzającym kwadraturę koła, podwyższającym poziom kupna sterydów w europie, będącym prawdziwym powodem lądowania aliantów na omaha, powodującym wyparcie ze sprzedaży samochodów na korbkę, aktualnym powodem powstania gwiazd, zmniejszającym sprzedaż tabletek na prostatę i schizofrenię, nakłaniającym Goździkową do popełnienia samobójstwa, szkolącym czterech pancernych i psa, budującym stadiony i autostrady w Polsce, zapewniającym wysokie podwyżki polskim nauczycielom i pielęgniarkom, zmuszającym chińskie kobiety do zajścia w ciążę, będącym natchnieniem dla islamskich terrorystów, produkującym smród, wyniszczającym lasy deszczowe, budującym przenośne fabryki ryżu, powodującym zamieszki na ulicach, zwiększającym popyt na panzerfausty w żabce, zmniejszającym zużycie biopaliwa, cofającym świat do epoki brązu, wytwarzającym żetony do kasyn, zwiększającym ceny w biedronce, zamieniającym pieluchy na nakrycia głowy, będącym powodem chwilowego zwiększenia produkcji złofnikuf ordokrawicnyh, powodującym znalezienie Madeleine, zwiększającym ilość liczb kodu PIN do 48, powodującym zaprzestanie kręcenia "Mody na sukces" na odcinku 732635354674849049049588000998765654433212647238394747474747472424240908, będącym możliwym powodem naprawienia błędów w serii Gothic, zachęcającym do jedzenie parówek, wycofującym pieczywo z ogólnej sprzedaży, będącym powodem zwiększenia zainteresowania polskim forum themodders.org filmem GOTHIC: KRONIKA. Aczkolwiek nie masz szans(:) ).
 
Niespełniony Level Designer z ambicjami, zmęczeniem i brakiem czasu...

zkajo

zkajo

Użytkownicy
posty102
Propsy28
  • Użytkownicy
Nie zrozumiałem nic z twojej długiej i bardzo sensownej oraz zmuszającej do myślenia wypowiedzi. Nie mam szans z kronikami  :)
 
Moje gg: 8169289

eto

eto

Użytkownicy
-Banany pod pokładem? -SĄĄĄĄĄĄ
posty1741
Propsy1793
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
  • -Banany pod pokładem? -SĄĄĄĄĄĄ
Opisałem krótko ogólną sytuację na świecie po obejrzeniu filmu(?) Gothic: Kronika. Oraz skutki jego obejrzenia.
 
Niespełniony Level Designer z ambicjami, zmęczeniem i brakiem czasu...

zkajo

zkajo

Użytkownicy
posty102
Propsy28
  • Użytkownicy
Ale co ma Kronika do mojej produkcji? :D  Ja nawet jej nie zrobiłem  :)
 
Moje gg: 8169289

eto

eto

Użytkownicy
-Banany pod pokładem? -SĄĄĄĄĄĄ
posty1741
Propsy1793
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
  • -Banany pod pokładem? -SĄĄĄĄĄĄ
To, że jest LEPSZA!!! Hahahaha! :)
 
Niespełniony Level Designer z ambicjami, zmęczeniem i brakiem czasu...


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry