Apelacja do piszących i zakładających tematy 18015 3

O temacie

Autor Retsked

Zaczęty 1.06.2009 roku

Wyświetleń 18015

Odpowiedzi 3

Retsked

Retsked

Użytkownicy
Jam jest 444
posty1533
Propsy61
  • Użytkownicy
  • Jam jest 444
Jako, iż regulamin przeczytało tylu ludzi, że idzie ich na palcach zliczyć, to chciałbym zaapelować do wszystkich tu piszących:

Przeczytajcie te tematy:
http://themodders.org/index.php?showtopic=1126
http://themodders.org/index.php?showtopic=5136

Po prostu chciałbym poprosić, aby nasi kochani użytkownicy najpierw przeanalizowali problem, sprawdzili WSZYSTKIE możliwości (od tych, co pierwsze przyjdą do głowy aż po te prymitywne), następnie przeszukali poradniki, czy nikt nie odpowiedział na to zagadnienie, potem tematy w problemach, czy dany kłopot nie został już omówiony. Dopiero, gdy wszelkie możliwości wykorzystamy, zakładamy temat, w którym treściwie opisujemy problem, wstawiamy wszystkie potrzebne informacje, a gdy istnieje taka potrzeba, obrazki.

Dodatkowo chciałbym prosić o to, abyście nie zakładali kilku tematów z tym samym problemem (lub podobnym) oraz NIE ODŚWIEŻALI tematów po dwóch godzinach "bo nikt nie chciał dupy ruszyć i mi pomóc".

Mam nadzieję, że dotrze to przynajmniej do części userów. To była taka prośba od użytkownika do użytkowników.

Pozdrawiam, Mateusz.
 

Zkirtaem

Zkirtaem

Moderator
Mięso
posty2171
Propsy1689
ProfesjaGracz
  • Moderator
  • Mięso
Popieram.
Pozdrawiam, Mateusz.
Wymyśliłem, że od teraz kasuję KAŻDY temat, który nie pasuje do regulaminu choćby w kwestii nazw.
 

Retsked

Retsked

Użytkownicy
Jam jest 444
posty1533
Propsy61
  • Użytkownicy
  • Jam jest 444
Może przypiąć temat, czy coś? :D

Vertex: Zrobione :D  
 

Sulejman

Sulejman

Użytkownicy
Piotrek
posty237
Propsy229
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Piotrek
Dlaczego za zakładanie w dziale Problematyka/Skrypty tematów typu "Jak nałożyć teksturę na model?" "Tekstury dialogu" nie lecą warny?
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry