Światopogląd Dekstera 6844 22

O temacie

Autor Zoom

Zaczęty 30.05.2009 roku

Wyświetleń 6844

Odpowiedzi 22

Zoom

Zoom

Użytkownicy
naczelny inwalida intelektualny
posty460
Propsy116
  • Użytkownicy
  • naczelny inwalida intelektualny

Zoom

Światopogląd Dekstera
2009-05-30, 16:20(Ostatnia zmiana: 2009-05-30, 16:26)
to że pierdolisz od rzeczy już nie po raz pierwszy w sposób taki, że nikt nie wie o co ci chodzi - dziwnym trafem zawsze w odniesieniu do mojej osoby  :P  szkoda mi nerwów na taką dziecinadę, od dziś nie musisz się wysilać. twoich wypowiedzi nawet nie będę czytał nie mówiąc o jakiej kolwiek dyskusji. szkoda mi czasu na durne, bełkotliwe zaczepki człowieka który pieprzy od rzeczy i nie umie się nawet sprecyzować - najpierw ma uwagi do mnie, a następnie pieprzy coś o dexterze zapytany o co mu chodziło :D
Co do dekstera to chodzi mi o to że zaczyna zachowywać się tak jak ty [przynajmniej ja mam takie wrażenie]
tak tak pisze tylko o tobie i tylko do ciebie...
co do czytania postów to chcesz to nie czytaj wolny kraj

Edit:

Jeżeli ktoś ma inny światopogląd niż ty a ty to odbierasz jako zaczepki itd to dobrze jest z tobą
 

Retsked

Retsked

Użytkownicy
Jam jest 444
posty1533
Propsy61
  • Użytkownicy
  • Jam jest 444
Cytuj
co do czytania postów to chcesz to nie czytaj wolny kraj
Czyli ja mogę tak pisać :P .
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
To pewnie katolickie wychowanie według dekalogu w katolickiej rodzinie spowodowało w nim nieodwracalne dewiacje psychiczne, które motywują go min. do kradnięcia wizerunków świętych ojców wehrmachtu. Dexter, jesteś symbolem i przykładem największej upadłości jaką widziało to forum. Wstyd mi że z tobą rozmawiam.
 

Retsked

Retsked

Użytkownicy
Jam jest 444
posty1533
Propsy61
  • Użytkownicy
  • Jam jest 444
Och nie! Muszę się nawrócić! Idę do kościoła!
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską

Thoro
The Modders

Światopogląd Dekstera
#4 2009-05-31, 10:28(Ostatnia zmiana: 2009-05-31, 10:34)
Sugerując się awatarem, zstępując ze szlaku Jezusa wpadłeś również w sidła New Age, plugawy młody człowieku. Odkryj swe powołanie, wszak nie bez powodu urodziłeś się na wsi. Przeznaczono Ci życie chłopskiego rolnika i uprawę roli, nędzny chłopcze nie zaś internetowe wojaże które prowadzą Cię do SZATANA. Zważ nad swoim losem, grzeszniku któryś zatracił Boga i sumienie albowiem może być za późno, plugawa istoto! Szkarłatna larwo w kokonie zła na fałszywej siatce złowieszczych SEKT, odnajdź prawdziwą drogę albowiem ogień piekieł strawi Twą, nędzną, słabą duszę. Pożuć więc ruch Nowej Ery, wstrzykiwanie sobie marihuany, alkoholów i innych narkotyków, gitarowe rozpustne śpiewy, szatanistyczne rytuały w INTERNECIE, spółkowanie ze złowieszczą muzyką diabła i stań przed obliczem TRÓJCY!
 

Retsked

Retsked

Użytkownicy
Jam jest 444
posty1533
Propsy61
  • Użytkownicy
  • Jam jest 444

Retsked

Światopogląd Dekstera
#5 2009-05-31, 10:54(Ostatnia zmiana: 2009-05-31, 10:57)
TAK, słyszę cię! Zaprawdę, dostąpisz zbawienia w królestwie niebieskim, albowiem większa radość z jednego nawróconego, niż z 99 wierzących!
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
coś czuje że wybuchnie z tego kolejny flame :D
 

Retsked

Retsked

Użytkownicy
Jam jest 444
posty1533
Propsy61
  • Użytkownicy
  • Jam jest 444
Źli i nikczemni sataniści usunęli mój propagujący światłość i zbawienie avatar oraz podpis! Co ten Internet robi z ludźmi? Mój wnusio to też taki jest. Zabrał mi dowód i odciął telewizję trwam!
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Wnusio?! Kolejny poziom dewiacji i efekt bezbożnego życia. Dzieci robią dzieci! Teraz już 13 latki mają nie tyle co potomków a... WNUKI. Sodoma i gomora (czy cośtam), wraz z upadkiem świata, obyczajów upada również to forum. Wszystko przez szatanistyczną muzykę i gothica.
 

bROXmor

bROXmor

Użytkownicy
Bo jest gazowana.
posty179
Propsy12
  • Użytkownicy
  • Bo jest gazowana.
Cytat: Thörbjorn link=topic=5974.msg51977#msg51977 date=May 31 2009, 10:28 AM\'
Odkryj swe powołanie, wszak nie bez powodu urodziłeś się na wsi. Przeznaczono Ci życie chłopskiego rolnika i uprawę roli, nędzny chłopcze
Chciałbym zwrócić uwagę, że słowo "poganin" pochodzi od łacińskiego "pagus", oznaczającego wieś. A zatem światopogląd Dekstera jest w pełni uzasadniony, katolicyzm to wszak religia dla elit. :D  Pisał o tym już Julius baron Evola.
 
כל עוד בלבב פנימה

נפש יהודי הומיה,

ולפאתי מזרח קדימה,

עין לציון צופיה,



עוד לא אבדה תקוותנו,

התקווה בת שנות אלפים,

להיות עם חופשי בארצנו,

ארץ ציון וירושלים.




Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A czy ja mogę dostąpić odpuszczenia grzechów i kontynuowania życia zgodnie z prawem bożym? Czy jestem godzien? Obiecuję poprawę i proszę Cię ojcze o rozgrzeszenie, gdyż zgrzeszyłem pełniąc świętokradztwa i dopuszczając się aktów satanizmu... oby Pan zabrał dusze mojego kota do nieba. Amen.

Ile płace za odpust?
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
powiem wam ze Św. Donald Tusk miał racje i faktycznie żyje się lepiej. Wystarczy popatrzeć na stan forum przez ostatni tydzień a szczególnie przez ostatnie kilka dni.
 

Vierzba

Vierzba

Użytkownicy
Seba
posty590
Propsy1408
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Seba

Vierzba

Światopogląd Dekstera
#12 2009-05-31, 17:17(Ostatnia zmiana: 2009-05-31, 17:20)
Aha, aha, a ja jestem po bierzmowaniu, aha!
I dostałem poświęcony przez biskupa (!!!!!!) krzyżyk!!! Aha, aha!
I teraz to koledzy spod sklepu 24/7 mogą mówić do mnie Franciszku a na was nie, aha, aha!
No i last but not least, dostałem równowartość 250 zł zawartych w banknotach NBP, aha!

Tak się mniej więcej przejawiają najważniejsze cele 89% bierzmowanej młodzieży. Jeśli należysz do tych 11%, wklej to do awatara i idź z powrotem odmawiać swoje nowenny/paciorki/Pod Twoją Bronę dając mi się nacieszyć bibelotem w postaci posążka karykaturalnego łysego św. Franicszka.
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską

Thoro
The Modders

Światopogląd Dekstera
#13 2009-05-31, 17:24(Ostatnia zmiana: 2009-05-31, 17:25)
Cytuj
I dostałem poświęcony przez biskupa (!!!!!!) krzyżyk!!! Aha, aha!

i wyciągali tak śmiesznie ręce jak haj hitler x2 albo supermen albo "10 piw prosze"?

Cytuj
Jeśli należysz do tych 11%, wklej to do awatara

:lol2:
 

bROXmor

bROXmor

Użytkownicy
Bo jest gazowana.
posty179
Propsy12
  • Użytkownicy
  • Bo jest gazowana.
 
כל עוד בלבב פנימה

נפש יהודי הומיה,

ולפאתי מזרח קדימה,

עין לציון צופיה,



עוד לא אבדה תקוותנו,

התקווה בת שנות אלפים,

להיות עם חופשי בארצנו,

ארץ ציון וירושלים.




DzikiBen

DzikiBen

Użytkownicy
Niewielki Mistrz Gothica
posty638
Propsy602
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Niewielki Mistrz Gothica
Akysz! Akszysz, bando bezmyślnych neo katolików! To ja jestem godny dostąpienia wiecznej chwały i łaski bożej.

Rzekłem, Amen.
 

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wysłać go na pustynie! Zbiczować! Ukrzyżować! Spalić go na stosie! Niech posmakuje Inkwizycji!
 

bROXmor

bROXmor

Użytkownicy
Bo jest gazowana.
posty179
Propsy12
  • Użytkownicy
  • Bo jest gazowana.
 
כל עוד בלבב פנימה

נפש יהודי הומיה,

ולפאתי מזרח קדימה,

עין לציון צופיה,



עוד לא אבדה תקוותנו,

התקווה בת שנות אלפים,

להיות עם חופשי בארצנו,

ארץ ציון וירושלים.




Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską

Thoro
The Modders

Światopogląd Dekstera
#18 2009-05-31, 18:51(Ostatnia zmiana: 2009-05-31, 18:52)


a wy co? pokażcie prawdziwą
 

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
a wy co?
Nie licz na tę bandę niewiernych heretyków, uganiających się za własnymi zadkami w celu znalezienia zbawienia, tu na ziemi karmiąc tutejszymi dobrami swe ciało i kalając dusze kupując kobiety na wynos i tanie wino mszalne.

Cytuj
Słynny 67-letni lekarz został zastrzelony w kościele, do którego chodził co niedzielę.
-DerDziennikFromSygnusBroxrus (http://www.derdziennik.pl/)
A wy? Chodzicie do kościoła co niedziele? ;>
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry