ODPOWIEDZI NA PODSTAWOWE PYTANIA 6792 0

O temacie

Autor

Zaczęty 23.03.2009 roku

Wyświetleń 6792

Odpowiedzi 0

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3320
Propsy3559
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską

Thoro
The Modders

ODPOWIEDZI NA PODSTAWOWE PYTANIA
2009-03-23, 16:21(Ostatnia zmiana: 2009-03-23, 16:36)
Jako że ostatnimi dniami poziom dyskusji na tym forum drastycznie zmalał a niektóre pytania notorycznie się powtarzają mimo wielokrotnego udzielania na nie odpowiedzi postanowiłem stworzyć listę podstawowych pytań, które zadawane są najczęściej. Lista będzie powiększana.


Kiedy będzie premiera moda?
- Póki co NIE MA i NIE BĘDZIE oficjalnej daty premiery, wszystkie inne to jedynie spekulacje i plotki rozsiewane przez innych ludzi od czego się odcinamy gdyż nie mamy z tym nic wspólnego. Oficjalna data premiery zostanie podana wszystkimi kanałami medialnymi jakimi dysponujemy
(oficjalna strona, portale o grach Gothic, fora dyskusyjne, youtube, themodders.org) i zapewniam że każda osoba śledząca projekt mimowolnie się o tym dowie - choćby za pośrednictwem tego forum. Prosimy nie zadawać pytań o premierę modyfikacji!

Gdzie będzie można ściągnąć modyfikację
- Przede wszystkim na oficjalnej stronie projektu czaszaplaty.pl, ale również themodders.org oraz na największych portalach poświęconych serii gier Gothic. Biorąc pod uwagę popularność projektu zapewne w krótkim czasie zostaną utworzone również fanowskie mirrory, także w przypadku dostępności moda nie będziesz miał problemów z pobraniem.

Czy mod będzie darmowy
- Tak, modyfikacja Czas Zapłaty będzie w pełni darmowa. Wszelkie próby komercyjnej sprzedaży modyfikacji i wyzysku jak to miało miejsce w przeszłości są pogwałceniem licencji, ale również brakiem szacunku względem naszej pracy. Zawczasu prosimy wszystkich o czujność oraz zgłaszanie ewentualnych prób sprzedaży odpowiednim organom (administracja serwisów aukcyjnych itp.) bądź bezpośrednio do nas.

Kiedy dostaniemy nowe info o modzie?
- Grupa The Modders nie ma obowiązku regularnego informowania graczy o postępach prac, czy nowościach które ujrzycie w modyfikacji. Newsy publikowane będą nieregularnie za pośrednictwem czaszaplaty.pl, kanału youtube oraz stron poświęconych grom Gothic.

Dlaczego nie dostałem odpowiedzi na moje pytanie
- Staramy się dokładnie analizować każdą wypowiedź oraz udzielać rzeczowych, wyczerpujących odpowiedzi jednak musicie zrozumieć że nie zawsze jest to możliwe. Przede wszystkim wiele pytań porusza kluczowe elementy tyczące się samej rozgrywki - w naszym zamyśle nie jest zawczasu poinformowanie Was o wszystkich nowościach jakie ujrzycie w Czasie Zapłaty.

Druga kwestia jest taka, że z powodów dużego zainteresowania projektem nie jesteśmy w stanie udzielić wszystkich odpowiedzi. Przede wszystkim do zadawania pytań polecamy forum themodders.org, co daje gwarancję szybkiej i pewnej odpowiedzi. Niestety nie jesteśmy w stanie na bieżąco monitorować wszystkich for dyskusyjnych, skrzynek pocztowych czy serwisów typu youtube, gdzie również trwa dyskusja na temat moda i takowe pytania padają.

Czy mogę Wam pomóc w pracy nad modem?
- Oczywiście każdy posiadający niebanalne umiejętności a przede wszystkim chęci będzie u nas mile widziany. Aktualne zapotrzebowanie znajduję się pod adresem http://czaszaplaty.pl/?view=jobs aczkolwiek pewnym jest, że z otwartymi ramionami przywitamy każdą osobę która jest w stanie wnieść do projekty coś wartościowego (np skrzynkę wódki  :D ).
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry