Żale 3.0 + wspomnienie o modyfikacji do wiedźmina. 23167 78

O temacie

Autor mareksc

Zaczęty 3.07.2009 roku

Wyświetleń 23167

Odpowiedzi 78

Kazzmir
  • Gość
zajrzyjmy do odległej przeszłości:
Gothic Stories? :D

jeżeli ja sam tego nie pamiętam to raczej nie ma gdzie zaglądać. gsm? ja tam tylko byłem i robiłem za statystę. to nie mój projekt. sher dosyć wyraźnie napisał ile zacząłem, odpowiadam. szczerze mówiąć górę ciężko nazwać projektem bo z fazy dumania nie wyszedł więc jakbym miał być super dokładny to jeden ;)

nie chcę żeby się sher obrażał że bit nazywam swoim projektem  ;)
 

shergar

shergar

The Modders
Darth Revan
posty871
Propsy1297
Profesjabrak
  • The Modders
  • Darth Revan
To i tak wychodzi, że jesteś hipokryta i to przez podwójne napisanie prawdy. Dziwne, przecież dwa - dają plus, ale dwa + dają też +. Zysk jak to wytłumaczyć? ;)
 
Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku... Ale to nie cel podróży kształtuje ludzką duszę, tylko droga, która do niego zmierza...

Zysk

Zysk

Użytkownicy
posty606
Propsy451
  • Użytkownicy
najpierw ty mi wytłumacz

tego wykreślania wszystkiego co nie pasuje przez kazza to też nie kumam
 

Kazzmir
  • Gość
poprostu różnie rozumiemy pojęcie "mój projekt" bycie w wielu to nie to samo co zacząć coś samemu i pracować nad tym. więc jezeli mam się wstydzić to dorzuć ten żenujący bit, pasuje?
 

shergar

shergar

The Modders
Darth Revan
posty871
Propsy1297
Profesjabrak
  • The Modders
  • Darth Revan
Aha, ok ;)

Dobra przyznam się. Założyłem się z kerethem o 5 zł, że doprowadzę ten wątek do 5 stron jednocześnie obrażając kyro. Sorry za zamieszanie...
 
Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku... Ale to nie cel podróży kształtuje ludzką duszę, tylko droga, która do niego zmierza...

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
Kazz nawet nie wspomniałem o BIT, to się właśnie nazywa pokora w moim wykonaniu
Ja bym powiedział, że to nie pokora, ale całkiem sprytna sztuczka, dzięki której wymieniłeś tylko to, co wydaje się być pozytywne ;)

Druga sprawa, chyba za bardzo dosłownie bierzecie do siebie to co piszę
Nawet nie wiesz, jak często pojawia się ludziom uśmiech na ustach, gdy czytają Twoje posty, oraz uśmiech w emotkach, kiedy sobie o nich gadają. Nieraz ten uśmiech sobie nawet leży i się kręci :D
ile projektów zacząłeś
  • i ile z nich skończyłeś[y]?
Ile silników chciałeś wykorzystać w BIT
  • i na ilu rzeczywiście coś zrobiłeś [y]?

Ile techdem zapowiadałeś
  • i ile z nich powstało [y]?

Ile razy pisałeś że masz team pasjonatów i zapaleńców
  • i ilu z nich umie wymyślić coś ponad jednorękiego kowala [y]?

Ile udzieliłeś wywiadów
  • i w ilu z nich nie pisałeś "łatwiej powiedzieć czym BIT nie jest" [y]?

Z iloma "portalami branżowymi" współpracujesz
  • i ile z nich ma redaktorów którzy umieją poprawnie napisać cały artykuł [y]?

Ilu ludziom skomlałeś na max3d.pl o pomoc/współpracę
  • i ilu z nich rzeczywiście na to zareagowało [y]?

Ile razy wyrafinowany humor pojawia się w Twoich wypowiedziach
  • i w jakim stopniu nie dotyczy on owiec, dziewic, bimbru i tego czegoś między uszami [y]?

Ile razy mówiłeś o byciu byłym ateistą
  • i ile razy było to prawdziwe stwierdzenie [y]? ;)

Odpowiedz proszę, ale nie używaj równania x/y - nie dziel przez zero! :D

Oczywiście masz rację bit to jedna wielka porażka, bo co to za projekt, który od 2 lat [wcześniej pewnie z 10 lat nad nim galf, rexio i vaxi/mag pracowali] praktycznie stał w miejscu.
I to jest chyba jedna z Twoich najsensowniejszych wypowiedzi, jakie czytałem od dobrych paru miesięcy :D

organika goblina, chyba ulubiona kyro bo dość często ją wspomina
Przejadła mi się, teraz moją ulubioną grafiką jest model tawerny zwanej "TAWERN" ;p

nigdzie nie napisałem, że MT to fenomen
A liczą się wypowiedzi, kiedy użyłeś bardzo podobnie znaczących wyrazów?

Ale Ty... Hmm, to co powiesz prawdę jak duży chłopiec jak to z tym T było?
Niektórzy duzi chłopcy lubią niektóre rzeczy zachować dla siebie i dla osób, które razem z nimi się z tego śmieją ;p

Aha kyro, żeby nie było i tak nadal uważam, że jesteś idiotą
Czy muszę pisać to samo do Ciebie, czy jest to Ci już wiadome? ;p

Pozdrawiam serdecznie! ;)
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

Gruppenfuehrer Kereth

Gruppenfuehrer Kereth

Użytkownicy
New World Order, bitchez!
posty669
Propsy484
  • Zbanowany
  • New World Order, bitchez!
Aha, ok ;)

Dobra przyznam się. Założyłem się z kerethem o 5 zł, że doprowadzę ten wątek do 5 stron jednocześnie obrażając kyro. Sorry za zamieszanie...

Ja tam nie pamiętam bym się z tobą o coś zakładał ;)  :D  No dobra, ale i tak jest kryzys gospodarczy :D  :D
 
Комиссар RBT

shergar

shergar

The Modders
Darth Revan
posty871
Propsy1297
Profesjabrak
  • The Modders
  • Darth Revan
Kyro znowu mnie rozbawiłeś, dzięki ;)  Fajny z ciebie chłopczyk, szkoda, że odszedłeś z BIT [bo oczywiście nikt cię nie wywalił ;) ], tyle straciliśmy...

Aha i oczywiście nadal uważam, że jesteś idiotą :D

To co dobijemy do 5 stron?
 
Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku... Ale to nie cel podróży kształtuje ludzką duszę, tylko droga, która do niego zmierza...

Zysk

Zysk

Użytkownicy
posty606
Propsy451
  • Użytkownicy
Kyro znowu mnie rozbawiłeś, dzięki ;)  Fajny z ciebie chłopczyk, szkoda, że odszedłeś z BIT [bo oczywiście nikt cię nie wywalił ;) ], tyle straciliśmy...

Aha i oczywiście nadal uważam, że jesteś idiotą :D
o ja cię, co za ostra riposta...

Moderatorze! powstrzymaj tą lawinę offtopa i spamu :D
 

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

Tomek

Tomek

Użytkownicy
Kapitan Rob
posty2181
Propsy2189
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Kapitan Rob
Zamknijcie temat przy 74 poście  ;)

Znaczy się teraz, mogłem przeczekać chwilę ;)

Edit. Ile ma jedna strona? xD
 

Retsked

Retsked

Użytkownicy
Jam jest 444
posty1533
Propsy61
  • Użytkownicy
  • Jam jest 444
Ktoś kiedyś na tym forum powiedział, że rozwalają go sposoby, jakich ludzie używają aby odbić krytykę. Jakoś skojarzyło mi się to z tym tematem ;) .
 

Gruppenfuehrer Kereth

Gruppenfuehrer Kereth

Użytkownicy
New World Order, bitchez!
posty669
Propsy484
  • Zbanowany
  • New World Order, bitchez!
Jak nie dobijemy do 5 to wygram zakład z shergarem, więc nie pisać ;)
 
Комиссар RBT

Kazzmir
  • Gość
shergar ja cię chciałem tylko zmotywować do pracy  :lol2:  a ty się obrażasz
 

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
Ojejejej, przepraszam, przepraszam, w moim poście wystąpiła drastyczna pomyłka! Napisałem "Ile razy mówiłeś o byciu byłym ateistą" a powinno być "Ile razy mówiłeś o byciu byłym niby ateistą"! Proszę o wybaczenie wszystkich, którzy byli narażeni na tak ewidentne nagięcie rzeczywistości! Jest mi naprawdę strasznie przykro...

Dziękuję jednocześnie Thorowi za wytknięcie tak oczywistego błędu.
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
 

shergar

shergar

The Modders
Darth Revan
posty871
Propsy1297
Profesjabrak
  • The Modders
  • Darth Revan
Nic, zmęczony już jestem. Pozwolisz kyro, że powyzywam cię od idiotów ponownie dopiero jutro? Bo będziesz tu jutro prawda?

Dobranoc :lol2:

edit:

Piąta strona - wygrałem :D
 
Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku... Ale to nie cel podróży kształtuje ludzką duszę, tylko droga, która do niego zmierza...

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
aha jeszcze zaintrygowała mnie pewna kwestia. w którym miejscu mark niby odnosił się do cz?
 

shergar

shergar

The Modders
Darth Revan
posty871
Propsy1297
Profesjabrak
  • The Modders
  • Darth Revan
List do koryntian, strona 3, post 43. Naprawdę idę już spać.
 
Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku... Ale to nie cel podróży kształtuje ludzką duszę, tylko droga, która do niego zmierza...

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
Cytat: shergar link=topic=4843.msg55650#msg55650 date=Jul 6 2009, 12:00 AM\'
Nic, zmęczony już jestem.
Wiem, zauważyłem to już po ostatnim Twoim poście :lol2:

Cytat: shergar link=topic=4843.msg55650#msg55650 date=Jul 6 2009, 12:00 AM\'
Pozwolisz kyro, że powyzywam cię od idiotów ponownie dopiero jutro?
Ha! Kolejny chytry trik! Grasz na zwłokę, chcesz zyskać sobie czas na wymyślenie ciętej riposty! Ej, może mógłbym zrobić listę rzeczy, które domyślnie pojawiają się w Twoich wypowiedziach? Wtedy mógłbyś np. wpisywać do posta "+lista", ewentualnie "+lista1", "+lista2" itd., na pewno oszczędziłbyś nieco czasu na pisanie. To jak, co o tym myślisz?
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry