Żale 3.0 + wspomnienie o modyfikacji do wiedźmina. 23164 78

O temacie

Autor mareksc

Zaczęty 3.07.2009 roku

Wyświetleń 23164

Odpowiedzi 78

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
List do koryntian, strona 3, post 43. Naprawdę idę już spać.

bo napisał "zrobiliście gothic 5" to już jest tak wielka zniewaga w stosunku do pracy orca i wszystkich? dobrze wiem jak wygląda cz, ty to wiesz ale nie znaczy że osoba z poza tego forum ma nagle wierzyć na słowo i słać ochy i achy bo ty mu powiedziałeś o jakimś orcu i zysku, którzy zrobili z wanny awionetkę - swoją drogą tym bardziej wątpię aby mark kojarzył orca. argumenty masz tak więc słabe prawdą jest jednak, że odrobiny pokory ze strony marka by nie zaszkodziło aczkolwiek nadal nie widzę tu konkretnego przytyku w stosunku do cz.
 

Zysk

Zysk

Użytkownicy
posty606
Propsy451
  • Użytkownicy
EDIT: sorry pomyłka, pomyliłem userów
 

mareksc

mareksc

Użytkownicy
posty0
  • Użytkownicy
Cholera - nie wiedziałem że moja wypowiedz rozpęta tu taką wojnę... Ja wyraznie napisałem "szacunek i pokój" dla całego waszego teamu. Tu chodzi nie o dopierdolenie komuś słowem - tu chodzi o honor teamu... jak wiadomo każdy broni swojego. Z drugiej strony zajmujemy się tym samym, mamy te same zainteresowania, nie widzę jednego powodu dla którego mieli byśmy się napierdalać. Shergar pojeżdżaj dalej po wszystkich z SC - niech Ci to na zdrowie wyjdzie, dla Ciebie możemy być ciotami prywatnie - publicznie tak nie wypada... Okazuję skruchę i pokorę oficjalnie...
 

Kazzmir
  • Gość
sher rozmieniłeś naszą przyjaźń na stertę emotek i ten pretensjonalno ironiczny ton niesprawiedliwie rozdawany każdemu naokoło, bez podstaw, bez uzasadnienia, stajesz za ironią i emotkami, rozdajesz kopy i jednocześnie myślisz że wszyscy mają z tego taką samą zabawę jak ty. to wszystko z powodu krytyki? tutaj? gdzie znamy się od lat? gdzie wszyscy wiemy o sobie tak wiele że nie ma nic do ukrycia i nagle stajesz się obrońcą uciśnionych w imię czego?
 

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
Cytat: mareksc link=topic=4843.msg55663#msg55663 date=Jul 6 2009, 12:49 AM\'
Okazuję skruchę i pokorę oficjalnie...
Wypadałoby jeszcze uklęknąć i ucałować w stópkę.
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

Tomek

Tomek

Użytkownicy
Kapitan Rob
posty2181
Propsy2189
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Kapitan Rob
Ha! Kolejny chytry trik! Grasz na zwłokę, chcesz zyskać sobie czas na wymyślenie ciętej riposty! Ej, może mógłbym zrobić listę rzeczy, które domyślnie pojawiają się w Twoich wypowiedziach? Wtedy mógłbyś np. wpisywać do posta "+lista", ewentualnie "+lista1", "+lista2" itd., na pewno oszczędziłbyś nieco czasu na pisanie. To jak, co o tym myślisz?
Gra na zwłokę? A ja myślałem, że to gra o pięć złotych, a po wygranej odechciało mu się w to bawić  :lol2:
 

V3Q

V3Q

Złote Wrota
Kiedy mogę, to pomogę.
posty1256
Propsy410
  • Złote Wrota
  • Kiedy mogę, to pomogę.
Zmienić już nazwę tematu? :lol2:
 

Tomek

Tomek

Użytkownicy
Kapitan Rob
posty2181
Propsy2189
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Kapitan Rob
 

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
Cytat: Sam Ogrodnik link=topic=4843.msg55672#msg55672 date=Jul 6 2009, 07:55 AM\'
Gra na zwłokę? A ja myślałem, że to gra o pięć złotych, a po wygranej odechciało mu się w to bawić  :lol2:
To bardzo prawdopodobna hipoteza :D

Cytat: Sam Ogrodnik link=topic=4843.msg55696#msg55672 date=Jul 6 2009, 11:55 AM\'
Na Epic Fail.
Fakt, taki fail nie zdarza się codziennie. To fail wyjątkowy, prawdziwie epicki.




Pozdrawiam serdecznie wszystkich pasjonatów i zapaleńców!
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

Starh

Starh

Użytkownicy
posty7
  • Użytkownicy
A jakże Epic...Tylko Shergar potrafi zrobić widły z igły :lol2:  

Emot...
 

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

Starh

Starh

Użytkownicy
posty7
  • Użytkownicy
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Cytuj
Pozdrawiam serdecznie wszystkich pasjonatów i zapaleńców!

i byłych niby ateistów...

Jeszcze zapytam co miało na celu wylewanie tu tych żali i "obiektywnych opinii" na nasz zespół? Sher, najpierw uraczyłeś nas całą szokującą prawdą o Kyromanie tak "w ramach przestrogi" mimo, że jak Kazz ujął większość osób kojarzy się tu od lat i wiadomo kto jaki jest a teraz to. Czy faktycznie wypada o osobach które się zna, z którymi się pracowało, które się niby szanuje a nawet o tych którzy są (byli) niby przyjaciółmi pisać takie rzeczy na forum publicznym? Doceniam Twoje troski ale w obliczu powyższego mówienie o kimś jako o modderskich nieudacznikach, czy osobach które nie mają jaj bo nie zrobili "nic co by było warto zapamiętać" jest mocnym przegięciem. To wszystko pod chmurą niezrozumiałej ironii i żartów które najwyraźniej nikogo nie śmieszą. Oby tak dalej, dopisz tylko jeszcze że forum schodzi na psy, dodaj z dziesięć emotek typu: :lol2:  albo [: oraz d] oraz legendę do tychże, aby każdy wiedział co autor chce wyrazić i będziemy mieli całą kwintesencję forumowych "sheregaryzmów". Kiedyś Cię szanowałem i podziwiałem m. in. za MT i po części BIT ale po tym wszystkim co miało tu miejsce mam niestety podobne odczucia co Kazz.

Podrawiam
 

Tomek

Tomek

Użytkownicy
Kapitan Rob
posty2181
Propsy2189
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Kapitan Rob
Thoro, przecież wyjaśnił, że zakład był  :lol2:
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Aaaa  to co innego, w takim razie najmocniej przepraszam :D . W przypadku kyra zapewne również był zakład oraz na początku tematu też. Ciekawe czy mark albo kazz się z kimś zakładali, muszę ich zapytać bo przecież prawo zakładu jest tym czym pojedynki na dzikim zachodzie - możemy komuś napierdolić i nawtykać do deski bez narażania się na urazę bo to tylko zakład  :lol2: .
 

Zysk

Zysk

Użytkownicy
posty606
Propsy451
  • Użytkownicy
tak, poza zakładami na tych samych prawach są jeszcze prowokacje...
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
A i jeszcze słowo do Shera. Wahałem się dwa dni jednak niestety muszę to napisać

Uwierz, że są ludzie którzy mają niekonieczne pozytywne zdanie na temat BITu, ekipy BF kiedyś oraz obecnie i bynajmniej lista tych osób nie kończy się na Kyromanie, jednak żadna z nich, między innymi z szacunku do Ciebie i Twojej pracy nie wywleka tych spraw na forum ani nie opiniuje  kaszaniastych modeli typu "Tawern", które załączacie do każdego wywiadu i publikacji na Wasz temat. A co, moglibyśmy bardzo szczegółowo nawywlekać o tym  jak chciałeś (a w zasadzie my chcieliśmy) zrobić "mmocrpg", o tym jak Kazz pół roku forsował o zmianę tej koncepcji, o Magu Waxim i organizacji w teamie. Moglibyśmy również o tym jak Techland zabrał Ci Chrome Engine 4 i cofnął wsparcie za sprawą prywatnej korespondencji latającej po necie i po donosie o sytuacji w teamie do pana Gutsche po której stwierdzono rzekome niekompetencje Twojego zespołu. Moglibyśmy zrobić to w wiadomym celu, tak jak ty w przypadku Kyromana uzasadniając to jednak "dawaniem przestrogi innym". Tak, to z pewnością dobre określenie, zaś to wszystko było by świetną przestrogą dla osób, które Cię wspierają obecnie oraz dla tych które chciały by to robić w przyszłości. Proszę więc zanim nazwiesz jeszcze raz kogoś nieudacznikiem to bliżej przyjrzyj się ludziom jakich miałeś pod spódnicą oraz tym którzy nadal tam siedzą.

To takie typowe i ileż to już raz miało miejsce kiedy mówiłeś "nie chce/nie lubię oceniać ale..." - no właśnie i zawsze po tym "ale" mamy conajmniej jeden akapit subiektywnych opinii, których tak przecież nie lubisz i w ogóle wzbraniasz się na wszelkie sposoby i nigdy nie stosujesz ale teraz nastąpił "wyjątek". Teraz mamy całkiem mocne uwagi kierowane w stronę byłych współpracowników, kolegów i bynajmniej nie tylko ja uważam, że lekko się w tym zagalopowałeś. Ostre słowa padły, masz do nich prawo i nie ma co się wzbraniać a już napewno nie w sposób "nie lubię oceniać ale...", czy próbując obrócić całą sytuację w żart, zalewając temat falą emotikon i próbując zmienić jego tor a już napewno nie mantrując "Kyro jesteś idiotą". Swoją drogą wyjątkowo marna i mało błyskotliwa riposta jak na wizjonera, naczelnego kreatora świata "Black Ice Tales", pisarza oraz osoby, która w wywiadach sypie jak z rękawa bardzo mądrymi i rzadkimi słowami typu "ekwilibrystyczny".
 

Tomek

Tomek

Użytkownicy
Kapitan Rob
posty2181
Propsy2189
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Kapitan Rob
po której stwierdzono rzekome niekompetencje Twojego zespołu.
Faktycznie, nic nie wyciągnęliście na jaw.
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Owszem, nic co mogło by na chwilę obecną godzić w dobre imię zespołu Bone Fracture i projektu Black ice Tales, gdyż są to już informacje dawno upublicznione, przedawnione (jak "haki" na Kyra) oraz co by nie mówić nadal pomówienia w moim wykonaniu. Nie podałem żadnych argumentów więc moje słowa można potraktować w kategorii bajkopisarstwa i zwykłego, nieuzasadnionego najeżdżania na czyjąś reputacje. Poza tym nie jestem głupcem i wiem do czego można się posunąć - te informację to nic konkretnego a tak poza tym większość z nich jak wspomniałem wypłynęła już dawno, np. legenda Maga Waxiego czy fakt cofnięcia współpracy z Techlandem - oczywiście to drugie było już ubrane w nieco bardziej poprawną politycznie wersję typu "zerwaliśmy współpracę" bez wspominania, że to właśnie oni nas (BIT) olali za sprawą donosu a nie my ich. Dla zainteresowanych tak więc to co napisałem nie jest bynajmniej niczym nowym.

Ps: Swoją drogą to chyba 1 taka dyskusja w historii forum, która trzyma wysoki poziom poza paroma wyjątkami.
 

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
Faktycznie, nic nie wyciągnęliście na jaw.
Cóż, Thoro przed chwilą właśnie co nieco wygadał, ale to jest wszystko, co pojawiło się publicznie na ten temat. Ja niczego konkretnego nigdy na jaw w tej sprawie nie wyciągnąłem i bynajmniej na razie pozostawię sytuację bez zmian. Może trochę mi żal, że Thoro powiedział aż tyle i że teraz już Pan Były Niby Ateista nie będzie miał zagwozdki, ale jakoś to przeboleję.

Z drugiej jednak strony, jeśli chodzi o wspomnianego Maga Vaxiego, to cały czas posiadam zuploadowane w postaci plików txt logi z konferencji BIT, kiedy to Mag Vaxi opowiadał o swoich przeżyciach związanych z magią, ezoteryką, astralem czy innymi dźwięcznymi wyrazami. Marzyłoby mi się jeszcze posiadanie postów, kiedy to Mag Vaxi groził mi rzuceniem psiballa (na odległość 300 km, w nieznanym przez niego kierunku), ale nie zrobił tego, gdyż ja mógłbym zachorować, a jego, cytuję, "mogłyby nękać złe duszki". Dużo bym dał za poczytanie tego jeszcze raz w oryginale :lol2:
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry