Postulaty 1130771 5180

O temacie

Autor Lavius

Zaczęty 20.01.2008 roku

Wyświetleń 1130771

Odpowiedzi 5180

Maybe

Maybe

Użytkownicy
Ноопепт
posty305
Propsy449
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Ноопепт
Prosze o przyznanie mi tajnego działu Hot Modding bo go nie widze :)
 

Creenthe

Creenthe

Użytkownicy
posty28
Propsy2
  • Użytkownicy

Creenthe

Postulaty
#41 2008-07-14, 09:33(Ostatnia zmiana: 2008-07-14, 10:20)
Proszę o odebranie mi paska i tajnego grupy SoulFire

Pozdrawiam

PS:Proszę o dodanie mi grupy złote wrota(chodzi o pasek,tajny już mam)
 
Nie jestem ciekawy,jak wygląda niebo,pewnie nigdy tam nie dotrę...

Złote Wrota Team


Sentarion

Sentarion

Złote Wrota
Szef zespołu
posty813
Propsy1155
NagrodyV
Profesjabrak
  • Złote Wrota
  • Szef zespołu
Proszę o nadanie grupy i tajnego ZW dla użytkownika Bucik. Z góry dzięki.

Creenthe

Creenthe

Użytkownicy
posty28
Propsy2
  • Użytkownicy
Cytat: Creenthe link=topic=47.msg22885#msg22885 date=Jul 14 2008, 09:33\'
Proszę o odebranie mi paska i tajnego grupy SoulFire

Pozdrawiam

PS:Proszę o dodanie mi grupy złote wrota(chodzi o pasek,tajny już mam)
?
Proszę o szybkie załatwienie tej sprawy.
 
Nie jestem ciekawy,jak wygląda niebo,pewnie nigdy tam nie dotrę...

Złote Wrota Team


Maybe

Maybe

Użytkownicy
Ноопепт
posty305
Propsy449
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Ноопепт
Cytuj
Prosze o przyznanie mi tajnego działu Hot Modding bo go nie widze :lol2:

Hmm... Czyżbyście mieli to w dupie? Naprawdę, to pół minuty, a nikt wam nie bedzie juz o to zawracał rzyci.
 

Keretsel

Keretsel

Użytkownicy
posty312
Propsy10
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
Żeby nie było to popieram
 

Zdunek

Zdunek

Administrator
Ken'Udz mistrz stali i runy
posty671
Propsy132
Profesjabrak
  • Administrator
  • Ken'Udz mistrz stali i runy
wnoszę o odebranie Kyromanowi global moderatora, kłuci się z ludźmi, edytuje moje posty(innych pewnie też) jest stronniczy,
 moderator powinien być przykładem
 
Po co utrudniać coś co jest proste?

Agencja Interaktywna - CreaWeb.

Zysk

Zysk

Użytkownicy
posty606
Propsy451
  • Użytkownicy
postuluję o przywrócenie Shoutboxa.
a co do Kyromana, to też sądzę, że jego moeratorstwo nie jest nam potrzebne.
 

Zkirtaem

Zkirtaem

Moderator
Mięso
posty2171
Propsy1689
ProfesjaGracz
  • Moderator
  • Mięso
Postuluję, aby następnym razem całe forum nie obrywało za paru userów (Nikogo nie krytykuję, ale czemu akurat zamknięto SB? Nie lepiej dać warna, bana, zablokować IM możliwość pisania shoutów... jest tyle możliwości).
 

Kazzmir
  • Gość

Kazzmir
Gość

Postulaty
#49 2008-07-17, 09:17(Ostatnia zmiana: 2008-07-17, 09:23)
Cytat: mEatrikZ link=topic=47.msg23342#msg23342 date=Jul 17 2008, 00:49\'
Postuluję, aby następnym razem całe forum nie obrywało za paru userów (Nikogo nie krytykuję, ale czemu akurat zamknięto SB? Nie lepiej dać warna, bana, zablokować IM możliwość pisania shoutów... jest tyle możliwości).

to sie nazywa zbiorowa odpowiedzialnosc. nauczycie sie tego to bedzie wam latwiej dbac o porzadek. na razie wszyscy maja w dupie to co sie dzieje, nikomu albo malo komu zalezy na porzadku. dnia 3 sierpnia uplywa okres waznosci domeny themodders.org do 31 lipca macie czas zeby cos zrobic z porzadkiem jak nie to zostanie wam tylko jedno czyli wykupienie tej domeny samodzielnie bo mi sie juz znudzilo wydawanie kasy na glupoty.
 

shergar

shergar

The Modders
Darth Revan
posty871
Propsy1297
Profesjabrak
  • The Modders
  • Darth Revan
Cytat: Zysk link=topic=47.msg23322#msg23322 date=Jul 16 2008, 22:37\'
postuluję o przywrócenie Shoutboxa.
a co do Kyromana, to też sądzę, że jego moeratorstwo nie jest nam potrzebne.
j.w.

Kurde coraz częściej zgadzam się z wyzyskiem - to straszne :P

Kazz co do domeny to:
- mogą za nią zapłacić daj mi tylko namiary na czym to masz.
- poproszę o roota. Ostatnio i tak coraz częściej przesiaduję na forum w związku z CZ a jak cię rozjedzie tramwaj to nikt już go mieć nie będzie :)
- cudów po userach się nie spodziewaj, ale forum powinno nadal funkcjonować chociażby ze względu na pracę tych kilku sensownych teamów.
 
Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku... Ale to nie cel podróży kształtuje ludzką duszę, tylko droga, która do niego zmierza...

melkor
  • Gość
Cytat: shergar link=topic=47.msg23374#msg23374 date=Jul 17 2008, 13:44\'
...a jak cię rozjedzie tramwaj...

bardzo smieszmie  :P  
nie wymagam cudow ale chociaz zdrowego rozsadku, narzekaja na giees ze taki zly i paskudny, a czym sie rozni to co niektorzy robia od tego co na gieesie? moze metody inne ale glupota wciaz ta sama.
 

Kazzmir
  • Gość
Cytat: melkor link=topic=47.msg23376#msg23376 date=Jul 17 2008, 12:48\'
bardzo smieszmie  :P  
nie wymagam cudow ale chociaz zdrowego rozsadku, narzekaja na giees ze taki zly i paskudny, a czym sie rozni to co niektorzy robia od tego co na gieesie? moze metody inne ale glupota wciaz ta sama.

to wcale nie jest smieszne  :)
 

shergar

shergar

The Modders
Darth Revan
posty871
Propsy1297
Profesjabrak
  • The Modders
  • Darth Revan
Dzięki za kolorek :P
 
Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku... Ale to nie cel podróży kształtuje ludzką duszę, tylko droga, która do niego zmierza...

Kazzmir
  • Gość
czy wsrod adminow jest ktos kto zasluguje na to zeby nim byc? jezeli nie to oglaszam nowa rekrutacje. prosze sie zglaszac.
 

shergar

shergar

The Modders
Darth Revan
posty871
Propsy1297
Profesjabrak
  • The Modders
  • Darth Revan

shergar
The Modders

Postulaty
#55 2008-07-17, 14:43(Ostatnia zmiana: 2008-07-17, 14:45)
A ja poproszę o ponowne napisanie niezrealizowanych postulatów :P

Co do nowego admina to w sumie przydałaby się na pewno osoba, która by realizowała postulaty i zatwierdzała userów, kasując przy tym multikonta. Więc w zasadzie to tylko 2 zajęcia i to nie aż tak bardzo absorbujące.

Cytat: kazzmir link=topic=47.msg23381#msg23381 date=Jul 17 2008, 14:38\'
czy wsrod adminow jest ktos kto zasluguje na to zeby nim byc? jezeli nie to oglaszam nowa rekrutacje. prosze sie zglaszac.

Kazz nie zadawaj głupich pytań, ja jestem :)
 
Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku... Ale to nie cel podróży kształtuje ludzką duszę, tylko droga, która do niego zmierza...

Maybe

Maybe

Użytkownicy
Ноопепт
posty305
Propsy449
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Ноопепт
Zglaszam się na admina. Nie robie sobie żartów. Jako kazzmirski paladyn będę dobrze wykonywał tę funkcję.
 

Retsked

Retsked

Użytkownicy
Jam jest 444
posty1533
Propsy61
  • Użytkownicy
  • Jam jest 444
Oczywiście i ja się zgłaszam. Odkąd była ta "afera" z warnami, to już się nie bawię tym systemem, gdzie mam prawa moderatora, tam dbam o porządek (a przynajmniej staram się). Może i nie jestem jakiś baaaardzo odpowiedzialny, lecz gdy już mam "moc", to i nie nadużywam tego. Piszę poprawnie po polsku, nie jestem debilem, nie bawię się tym, czego nie znam, znam się jako tako na IPB 2.x, no ogólnie sporo siedzę na tym forum, to nawet znam charaktery (trochę) niektórych użytkowników.

To by było na tyle. Szczerze mówiąc, to bardzo mi zależy, aby to forum nie upadło, gdyż nie będę miał się gdzie podziać :D . Mam nawet kilka fajnych pomysłów, jak rozruszać forum :D .
 

Gruppenfuehrer Kereth

Gruppenfuehrer Kereth

Użytkownicy
New World Order, bitchez!
posty669
Propsy484
  • Zbanowany
  • New World Order, bitchez!
Ja będę skromny, chciałbym pójść na admina, ale wiem, że to się nie uda. Mimo to spełniałbym wiele obowiązków jakie by na mnie czekały np. Spełnianie postulatów, czy kasowanie multikont i starych kont sprzed ilu tam miesięcy. Pomóżmy temu forum, jesteśmy społecznością tego forum, jesteśmy Murdersami....
 
Комиссар RBT

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
Postuluję o:
- usunięcie postów w których jestem nazywany skurwielem lub ogólnie się mnie obraża,
- wyłączenie możliwości banowania i warnowania moderatorom pojedynczych działów,
- zbanowanie na IP usera goku/gohan, chociaż to dziwne że nie założył trzeciego konta,
- usunięcie z opisu działu Bitwy 3D na stronie głównej linku do ankiety, a danie linki do bitwy 2a,
- sprawdzenie, czy istnieje możliwość dodania dodatkowych ikonek do profilu użytkownika,
- danie mi moderatora w dziale Bitwy 3D.

To chyba na razie tyle :D

EDIT:
- zmianę SB, bo te co jest zżera wypowiedzi, źle odświeża, nie ma archiwum, nie ma ikonek itp.
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry