Kyrmir TDM [EN/PL/DE/RU] (PREMIERA Q1 2023) 730 4

O temacie

Autor Kejn

Zaczęty 4.02.2023 roku

Wyświetleń 730

Odpowiedzi 4

Kejn

Kejn

Użytkownicy
posty5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy


Serwer jeszcze nie wystartował, ale wersja testowa została włączona i każdy gracz może na własne oczy zobaczyć naszą pracę.

Start serwera - Q1 2023

Serdecznie witamy wszystkich fanów i miłośników serii Gothic!
Nasz zespół składa się z dwóch osób. Oboje gramy w fanowskie projekty Gothic Multiplayer już od ponad dekady. Po całym tym wspaniałym czasie stworzyliśmy własną wizję tego, jak powinien wyglądać idealny serwer.
Nasz serwer daje graczowi możliwość wzięcia udziału w ogromnych potyczkach między frakcjami, ulepszania swoich statystyk w miarę upływu gry oraz zdobywania nowego ekwipunku, aby stać się najsilniejszym ze wszystkich wojów w królestwie!
Zostań potężnym wojownikiem, władającym mieczem jednoręcznym lub dwuręcznym, zostań celnie strzelającym łucznikiem lub kusznikiem, a jeśli to Ci nie odpowiada, to zawsze pozostaje ścieżka maga. Nasz serwer ma to wszystko!
Nie możemy zapomnieć o walce z groźnymi demonami i legendarnymi bestiami, za których pokonanie gracz otrzymywałby najpotężniejsze przedmioty. Długo nad tym debatowaliśmy i doszliśmy do wniosku. Nie możemy pozwolić sobie na to, aby wszystkie te pomysły poszły na marne.
Po wielu miesiącach niestrudzonej pracy, jesteśmy wreszcie gotowi ogłosić nasz projekt: Kyrmir Team Deathmatch
Strzepnijcie kurz z waszych mieczy. Naciągnijcie cięciwę swojego łuku. Przygotujcie swoje magiczne runy. Wróć do przygody raz jeszcze, bądź bohaterem, którego potrzebuje Twój Obóz!
 
Kyrmir TDM to zupełnie nowe doświadczenie Gothic zbudowane na fundamentach dwóch bardzo popularnych trybów gry: Deathmatch i MMORPG

Ale najpierw najważniejsze, chciałbym wam opowiedzieć o modyfikacji i jednocześnie platformie na której będzie istniał nasz serwer!Gothic 2 Online (G2O) to darmowa modyfikacja multiplayer do popularnej gry RPG "Gothic II:Night of the Raven 2.6" Pierwotnie powstała na początku 2016 roku jako zastępstwo dla niemal martwego GMP/GMP:A.
Od tego czasu rozrastająca się w zaawansowaną platformę multiplayer. Multiplayer został zbudowany przy użyciu technik inżynierii wstecznej z własnym SDK, później zmieniony na AST SDK. Gothic 2 Online udostępnia funkcje oryginalnego silnika gry poprzez język skryptowy "Squirrel".
Za pomocą skryptów można stworzyć dowolny tryb gry. Scripting API może być rozszerzone o zewnętrzne moduły. Zarówno serwer jak i klient obsługuje API skryptów i modułów. Projekt jest rozwijany i utrzymywany przez G2O Team.Teraz, gdy już wiesz na czym stoimy, pozwól, że opowiem Ci więcej o naszym serwerze oraz przybliżę Ci nasz unikalny i wciągający tryb gry.
Po wejściu na serwer zostaniesz poproszony o zarejestrowanie się, po czym zostaniesz przekierowany do tworzenia własnej postaci, to właśnie tam wybierasz twarz, typ głowy, styl chodzenia i tym podobne. Gracz ma bogaty wybór, może wybierać spośród wszystkich wygladów dostępnych w Gothic 2.
Z tworzeniem postaci poradziłeś sobie całkiem nieźle, ale to jeszcze nie koniec, teraz zostaniesz poproszony o wybór frakcji. Nie pisałem o tym, ale na naszym serwerze gracie na mapie Kolonii z Gothica, a więc musicie wybrać między potężnym i najlepszym obozem, czyli Starym Obozem. Nie jesteś wielkim fanem Gomeza? Może wolisz zwinnych i sprytnych złodziei z Nowego Obozu, a może zawsze miałeś w sercu to pragnienie, aby grać w Obozie na Bagnie, nie boimy się wężów błotnych.....Prawda?Przechodząc do głównego dania, porozmawiajmy trochę o gameplayu. Zaczynasz od zera, nie masz wyjątkowych statystyk ani żadnego sprzętu poza swoją wierną lagą, ale spokojnie, albowiem Twój obóz ci pomoże, bo niedaleko spawnu znajdziesz pomocnych sprzedawców i nauczyciela, ci pierwsi zażądają od ciebie zapłaty w postaci złota, a drugi będzie potrzebował punktów nauki, żeby cię czegoś nauczyć.
Skąd bierze się doświadczenie i złoto? Wyjdź z obozu przez główną bramę, znajdziesz tam dobrze znane każdemu fanowi serii Gothic, ścierwojady i kretoszczury. Wyjmij broń i zaatakuj. Po zabiciu przeciwnika zostaniesz nagrodzony doświadczeniem i złotem. Gdy już zbierzesz wystarczającą ilość złota i osiągniesz kolejny poziom, wróć do obozu, ulecz się, kup nowy sprzęt i naucz się czegoś przydatnego. Dzięki temu zwiększysz swoje szanse przeciwko silniejszym potworom i wrogim graczom.
Na serwerze istnieje system rund, runda kończy się, gdy któraś z frakcji zdobędzie wystarczającą ilość punktów. Punkty zdobywasz zabijając graczy z innych obozów, jeden zabity gracz to jeden punkt. Co się dzieje z twoją postacią, gdy kończy się runda? Traci ona statystyki i cały sprzęt, by odrodzić się jak feniks w kolejnej rundzie, gdzie po raz kolejny zaczynasz od zera.Na serwerze można spotkać potężne bestie, które mają swoją rolę do odegrania w tym teatrze. Są ich dwa rodzaje, mini bossowie i bossowie. Te pierwsze są słabsze i szybciej się respawnują, upuszczają kamienie ogniskujące w różnych kolorach, które dodatkowo wzmacniają postać poprzez różne wzmocnienia. Przykładowo niebieski kamień da ci bonus do many, gdy fioletowy pozwoli Ci przekształcić się w pełzacza. Prawdziwi bossowie respawnują się godzinę po śmierci, są bardzo silni i mają ogromną ilość punktów zdrowia. Pojedynczy gracz nie może z nimi walczyć sam, potrzebuje drużyny, potrzebuje swojego obozu.
Czy to się opłaca? Tak, po zabiciu bossa dostajemy najsilniejsze i najbardziej przydatne przedmioty w całej grze. Zabicie czarnego trolla nagrodzi gracza najlepszym pancerzem ochronnym, zabicie żółtego demona da Ci przerażającą broń, która doprowadziła do upadku Jarkendaru - Szpon Beliara!Więc co dokładnie oferuje nasz serwer?
Niektóre z kluczowych cech to:
- Cztery różne style gry, walcz jako wojownik z jednoręcznym mieczem, zadawaj szybkie ciosy i bądź mobilny, stawiaj opór wrogom jako kolos dzierżący ciężką broń dwuręczną, jest on powolny, ale zadaje potężne obrażenia i ma przewagę w postaci większego zasięgu broni, wyspecjalizuj się w łuku, aby przeszywać przeciwników ostrymi strzałami. Zostań potężnym magiem władającym kulami ognia i bądź w stanie leczyć swoich sojuszników na odległość! Ześlij prawdziwe piekło na swoich przeciwników. Twój styl gry, Twoje zasady, Twoja gra.
- Weź udział w niewiarygodnie ogromnych bitwach z ponad 60 graczami, walcz o skrawki ziemi, zdobądź sławę i chwałę na ziemiach Kolonii Karnej
- Potężni bossowie, którzy przetestują Twoje umiejętności i pracę zespołową, tutaj nie ma miejsca na porażkę. Największe nagrody za pokonanie tych potworności są niesamowite, a są nimi przedmioty takie jak Magiczna Kusza, Szpon Beliara czy Starożytna zbroja magiczna, posłużą wam jako potężne wzmocnienie w walce z innymi graczami!
- Mapa Kolonii z kilkoma zmianami (Kanion Trolli, Stary Obóz, Nowy Obóz, Obóz na Bagnach i inne! Wszystkie lekko zmienione, co pozwoliło nam zachować ducha gry)
- Trzy wrogo nastawione do siebie obozy, walcz z innymi graczami o punkty, wywalcz uznanie, zostań mistrzem i postrachem tej Górniczej Doliny, niech ludzie zapamiętają Twoje imię!
- Wszystkie przedmioty, menu, nazwy potworów i inne rzeczy zostały przetłumaczone na język angielski, polski, niemiecki i rosyjski. Jesteśmy dumni, że jesteśmy pierwszym serwerem w historii Gothic Multiplayer, który oferuje takie wsparcie dla zagranicznych graczy!
- Zmiana wyglądu postaci
- Emotki na czacie
- Własne quick sloty, można do nich przypisać mikstury, bronie i inne rzeczy
- Komendy głosowe pod przyciskami numerycznymi (np. gdy klikniesz NUM 5 to Twoja postać odtwarza linię głosową z Gothica i krzyczy "Pooomocy!", co słyszą okoliczni gracze) (działa w języku angielskim, polskim, niemieckim i rosyjskim!).
- Na naszym serwerze nie ma dodatkowych opłat, nie ma item shopu, serwer opiera się na Twoich umiejętnościach mechanicznych i znajomości gry
- Jeśli nie pociągają Cię wczesne bitwy, to zatop się w polowaniu na potwory, za każdego zabitego potwora dostajesz jedną złotą monetę więcej przy następnym zabiciu, to nagradza graczy, którzy preferują PvE styl gry, ale uważaj, bo w przypadku śmierci zaczynasz serię od nowa!
- Sprzedawcy oferujący broń jednoręczną, dwuręczną, łuki, kusze, runy takie jak kula ognia czy wir, lub alchemik sprzedający miksturę szybkości za 12,000 sztuk złota, która uczyni z Ciebie prawdziwego demona prędkości
- Magiczna bariera, która zmienia kolory w zależności od tego, która frakcja ma więcej punktów (remis = biała bariera, wygrana Starego Obozu = czerwona bariera, wygrana Nowego Obozu = niebieska bariera, wygrana Obozu Bagien = zielona bariera)
 
Planujemy dodać znacznie więcej rzeczy na nasz serwer, w przyszłości chcemy dodać nowe mechaniki, nowe potwory, przedmioty i mapy, zostańcie z nami i trzymajcie kciuki!Jak połączyć się z serwerem, co będzie Mi potrzebne? To wszystko i jeszcze więcej znajdziesz na naszym Discordzie.
1. Kyrmir TDM - https://discord.com/invite/vSU9NqesqN
2. Kyrmir MMORPG - http://discord.gg/yjCS8yq
3. Kanał YouTube Kyrmir TDM - https://www.youtube.com/c/KejnBA/videos

Pobierz Gothic 2 Online - https://gothic-online.com.pl/download

Magiczna Bariera zmieniająca kolory
https://www.youtube.com/watch?v=z-0rFnOA-sQ


Krótki trailer poprzedniej wersji serwera
https://www.youtube.com/watch?v=UkR9wzVmSYw


Poprzednia wersja serwera i walka o świątynie
https://www.youtube.com/watch?v=5Z7i5fGAzs4


 
Więc na co czekasz? Wróć do ukochanego świata Gothic, siekaj przeciwników mieczem i baw się razem z nami na Kyrmir TDM
 

Kejn

Kejn

Użytkownicy
posty5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy


Witam wszystkich zapalonych graczy. Mamy dla Was wspaniałą wiadomość. Długie miesiące pracy w końcu przyniosły pozytywny rezultat, a my jesteśmy gotowi.

Nadszedł wreszcie ten moment i możemy wreszcie ogłosić rozpoczęcie pierwszych dużych publicznych testów.


Data pierwszej rundy testowej i publicznych testów:
12.02.2023 (Niedziela)
20:00 CET (UTC+1) https://www.timeanddate.com/time/map/

Prosimy więc o zaproszenie swoich znajomych i rodziny. Czeka nas walka o Kolonię Karną!

Jak połączyć się z serwerem, co będzie Mi potrzebne? To wszystko i jeszcze więcej znajdziesz na naszym Discordzie.
1. Kyrmir TDM - https://discord.com/invite/vSU9NqesqN
2. Kyrmir MMORPG - http://discord.gg/yjCS8yq
3. Kanał YouTube Kyrmir TDM - https://www.youtube.com/c/KejnBA/videos
 

Kejn

Kejn

Użytkownicy
posty5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Jesteśmy już po pierwszych publicznych testach. Ilość osób w peaku to 58. Jesteśmy zadowoleni z tej liczby i pokazuje ona, że ludzie interesują się naszym projektem i kibicują nam. Wykryliśmy nowe bugi i rzeczy w balansie serwera, które należy poprawić.

Ogłaszamy drugą rundę publicznych testów.
19.02.2023 (Niedziela - 20:00)
 

Kejn

Kejn

Użytkownicy
posty5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Mała walka z poprzednich testów.
https://youtu.be/B522q3FjyDQ

Zapraszamy na kolejną rundę testów, które odbędą się już 26.02 (Niedziela - 20:00)
 

Kejn

Kejn

Użytkownicy
posty5
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
51 minut gameplayu z poprzednich rund -
https://www.youtube.com/watch?v=cUKe5PkFCsE


Zapraszamy na kolejną magiczną rundę na naszym serwerze!

04.03.2023 Sobota - 20:00
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry