Arcanum 2368 5

O temacie

Autor Retsked

Zaczęty 22.09.2008 roku

Wyświetleń 2368

Odpowiedzi 5

Retsked

Retsked

Użytkownicy
Jam jest 444
posty1533
Propsy61
  • Użytkownicy
  • Jam jest 444
Grał ktoś? Moim zdaniem - najlepsza gra cRPG wszech czasów. Nie powstał lepszy eRPeG, ani już nie powstanie, gdyż w nowych grach (w większości) liczy się grafika i najzajebistsze bajery.
 

Vierzba

Vierzba

Użytkownicy
Seba
posty590
Propsy1408
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Seba
Ja grał. Tytuł zajebisty, erpeg w pełnej krasie. Przebrnąłem przez niego niestety tylko raz, ale mam nadzieję że kiedyś nadrobię tą zaległość. W pamięci pozostał mi tytuł, a zwłaszcza jedna jego część: magyi. Kurde, nawet Firefox mi je podświetla. Z początku myślałem że to błąd w druku pudełka :D
 

Retsked

Retsked

Użytkownicy
Jam jest 444
posty1533
Propsy61
  • Użytkownicy
  • Jam jest 444
Wzięło się to bodajże z tego, że oryginalny tytuł zamiast "magic" ma "magick" :D .

Cytuj
Przebrnąłem przez niego niestety tylko raz,
Grałeś ciągle wątkiem czy robiłeś questy poboczne?
 

Vierzba

Vierzba

Użytkownicy
Seba
posty590
Propsy1408
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Seba
Pobocznymi chyba też... Nie pamiętam, to było dawno, byłem młody... Była jakaś misja żeby przebiec po ulicy na golasa... i żeby kamienie z ogródka pozabierać... Coś tam było :D
 

Veto

Veto

Użytkownicy
posty369
Propsy19
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Veto

Arcanum
#4 2008-09-24, 20:52(Ostatnia zmiana: 2008-09-24, 20:52)
da da :D
 Ja też ale niewiele pamiętam z tego jakiegoś typa na początku (Virgin czy jakoś tak), że zjebane się niziołkiem grało bo wszystkie zroje były za duże, i nie pamiętam czy to ne fallowt z tymi projektami broni złożonych innych rzeczy. Niestety choc pudełko leży obok mnie nie zagram sobie bo nie włącza się gra ;/ lipa!
 

Retsked

Retsked

Użytkownicy
Jam jest 444
posty1533
Propsy61
  • Użytkownicy
  • Jam jest 444
Virgil :D  Virgin to jest coś innego :D .

Są specjalne, małe zbroje dla niziołków, krasnoludów etc. oraz wielkie dla ogrów.

Zainstaluj sobie cracka jakiegoś NOCD, to może się odpali. Poza tym wgraj najnowsze patche.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry