[G2NK] Śpiwór 1329 2

O temacie

Autor frN

Zaczęty 27.08.2022 roku

Wyświetleń 1329

Odpowiedzi 2

frN

frN

Użytkownicy
posty48
Propsy24
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

frN

[G2NK] Śpiwór
2022-08-27, 16:01(Ostatnia zmiana: 2023-05-18, 22:39)
Plugin dodaje do gry śpiwór, który można ze sobą nosić i użyć w dowolnym momencie.
Modele i tekstury wyciągnięte z Returninga, kod również mocno zainspirowany tym, który jest w Returningu.  :trollface:

Śpiwór działa na tej samej zasadzie co łóżka, bo korzysta z tych samych funkcji.
Dodatkowo po przebudzeniu postać powinna automatycznie podnieść śpiwór (jeżeli jest w zasięgu 500 jednostek).

Nieaktualne info
Wrzucam plugin w trzech wariantach:
  • zSleepSack.vdf - normalna wersja, która powinna działać zarówno na czystym G2NK, jak również z modami, które dzieją się w Khorinis i posiadają postać Bospera (bo to właśnie od niego można zakupić śpiwór  :D)
  • zSleepSack_lhiver.vdf - wersja przystosowana pod L'Hivera, który modyfikuje lekko funkcje odpowiedzialne za spanko (testowane na wersji Mastys L'Hiver Edition v1.6.4 PL, nie wiem jak to wygląda w innych wariantach L'Hivera :v), do kupienia jak wyżej, u Bospera.
  • zSleepSack_km.vdf - wersja przystosowana pod Kroniki Myrtany, śpiwór do kupienia u Markusa.
We wszystkich wariantach cena ta sama, 1000golda.

Na wszelki wypadek zostawiam te trzy pliki w folderze archiwum.

Jeden uniwersalny pliczek, testowane na czystym G2NK, Mastys L'Hiver Edition v1.6.4 PL oraz Kronikach Myrtany. Teoretycznie powinno działać z wszystkimi modami, o ile nie modyfikują jakoś znacząco standardowych funkcji od spanka, ale trzeba ręcznie przywołać przedmiot (ewentualnie przerobić skrypt, żeby wrzucało do ekwipunku wybranego sprzedawcy  :lol:).

Sprzedawcy:
G2NK/LHiver - Bosper w Khorinis
Kroniki Myrtany - Markus w Silbach
LoA - Garoth

Koszt: 1000 golda

Kod na przedmiot
ItMi_SleepSack

WYMAGANIA
Union
zParserExtender - Union w wersji od 1.0m posiada ten plugin zintegrowany, dla wersji <=1.0l trzeba pobrać osobno.

INSTALACJA
Plik zSleepSack.vdf wrzucić do folderu Data.

SCREENY






Trochę testowałem i działało, ale nie gwarantuję, że nic nie popsułem.  :lol:
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Bardzo podoba mi sie, ze coraz więcej modów jest w formie pluginow i można je uruchamiać razem :D Szkoda, że Gothic to nie elder scrollsy i wszystko naraz razem nie dziala
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

frN

frN

Użytkownicy
posty48
Propsy24
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

frN

[G2NK] Śpiwór
#2 2022-08-27, 16:45(Ostatnia zmiana: 2022-08-27, 18:16)
Pytanie tylko na ile można sobie pozwolić i w którym momencie coś się zacznie psuć.  :lol:

Post połączony: 2022-08-27, 18:16
Mały update  :D
Od teraz tylko jeden plik, który powinien działać ze wszystkimi modami i dodałem funkcję podnoszenia śpiworu po przebudzeniu.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry