Historia Kolonii - serwer Roleplay G2O 248 0

O temacie

Autor moofie

Zaczęty 27.07.2022 roku

Wyświetleń 248

Odpowiedzi 0

moofie

moofie

Użytkownicy
posty1
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Piranha Bytes stworzyła niepowtarzalnie wciągającą grę RPG - Gothic 1.
Historia Kolonii to próba przeniesienia tego doświadczenia na rozgrywkę wieloosobową. Projekt oparty jest o tryb Roleplay w klimacie Gothic 1, w której zamiast Bezimiennego bohatera wcielasz się w stworzoną przez siebie postać.Ty decydujesz o losach swojego bohatera i jego drodze w Górniczej Dolinie. Fabuła powstaje tutaj dzięki kreatywności innych graczy, zespołowi Mistrzów Gry i dynamicznemu, otaczającemu Cię światu.


Jeżeli chodzi o tereny, które przyjdzie Ci eksplorować, przebudowaliśmy Kolonię Karną z Gothic 1. Lokacje zostały wiernie rozbudowane, a także dodaliśmy dodatkowe tereny do odkrycia. Aby przetrwać w tym surowym świecie, Twoja postać musi nauczyć się bronić. Atrybuty i umiejętności mogą być ulepszone poprzez Punkty Nauki, które otrzymać można za czas spędzony na serwerze.
Duża liczba zintegrowanych zawodów zapewnia również niezbędną rudę, a ruda jako waluta, pozwoli Ci żyć jak najbardziej komfortowo, o ile można mówić o takim życiu pod Barierą. Pamiętaj jednak o zabezpieczeniu swojej skrzyni, ponieważ na każdym rogu może się czaić złodziej pragnący położyć łapy na twoim dobytku. Myśliwy lub kowal, alchemik lub stolarz - każdy znajdzie coś dla siebie. Przynajmniej jeśli przeżyje wystarczająco długo, by się takiego zawodu nauczyć.
Historia Kolonii jest pisana przez graczy - oprócz codziennego odgrywania ról, istnieją różne wydarzenia rozgrywające się na bieżąco. Czy to plagi szczurów, ataki orków, rojące się gniazda pełzaczy, czy zagadki w starożytnych ruinach? Świat Górniczej Doliny stoi otworem przed Tobą i twoją wyobraźnią.Wszystkie te aktywności prowadzone są przez graczy, ale jeśli masz doświadczenie, chęć nauczenia się czegoś nowego i pewną dozę wolnego czasu, możesz aplikować na stanowisko Mistrza Gry, moderatora, grafika, czy programisty.

Zainteresowany? Po więcej informacji zapraszamy na stronę projektu, na której znajdziecie podstawowe informacje: https://historiakolonii.pl/

Prezentacja projektu:
https://www.youtube.com/watch?v=Dr5JaZKpSCE

https://www.youtube.com/watch?v=GTfDjGl0CLo


Aby zagrać na Historii Kolonii, wymagana jest kopia gry Gothic 2: Noc Kruka, zainstalowany klient Gothic 2 Online oraz paczka serwerowa, dostępna na discordzie projektu, na którym znajdziecie także poradnik instalacji (link na stronie).
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry