[G2NK] Kroniki Myrtany: Archolos 38548 116

O temacie

Autor Ezio591

Zaczęty 12.12.2021 roku

Wyświetleń 38548

Odpowiedzi 116

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty207
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A robiłeś z Pablo wątek w kanałach?
 

Niedzwiad

Niedzwiad

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A robiłeś z Pablo wątek w kanałach?

Zrobiłem
 

Pan Damian

Pan Damian

Użytkownicy
posty39
Propsy4
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
A robiłeś z Pablo wątek w kanałach?

Zrobiłem
bo pewnie wcześniej robiłeś zadanie które zmienia lokalizację Adelarda i się wszystko pojebało. Miałem to samo. Przyzwij go kodem, chyba SLD_1000_Adelard
 

qlwik

qlwik

Użytkownicy
posty41
Propsy6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gram już kilkanaście godzin, mod jest mega, poszedł już donejcik na 25EUR, później może jeszcze coś dorzucę. Oby było więcej tego typu profesjonalnych produkcji.
 

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty207
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam nadzieję że druga część będzie też tak dobra.
 

outlander

outlander

Użytkownicy
posty452
Propsy224
ProfesjaReżyser
  • Użytkownicy
Mam nadzieję że druga część będzie też tak dobra.
Chyba pomyliłeś mody. KM jest jednoczęściowe. Dzieje Khorinis mają być podzielone na dwie częsci.
 

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty207
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hm, wydawało mi się że KM będzie też 2 częściowy.
 

Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty666
Propsy232
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Możliwe, że początkowo były takie plany. Tytuł zostawia możliwość na kontynuację, ale ostatecznie mówili, że na razie nie mają planów na nic więcej.
 
while (!success) try{...}

Najlepszy modder od gothic multiplayer - polecam pytać go o wszystko!

SamoaJoj

SamoaJoj

Użytkownicy
posty8
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Kroniki biją na głowę podstawkę gothica. Tylko tyle powiem.

Zresztą, przytłaczająco pozytywne oceny na steam i zdobycie moda roku nie bierze się z niczego.
Na razie doszedłem tylko do miasta, ale sporo zwiedziłem i jeśli jakieś minusy (ale to minus będzie raczej dla innych nie dla mnie) bym miał napisać, to to, że jest to dosyć prosty mod, co absolutnie mi nie przeszkadza.

No i dubbing świetny, ale to chyba jest taka oczywista oczywistość, że nikt o tym nie wspomina. Czuć, jakby grało się w pełnoprawne dlc , z profesjonalnym dubbingiem.
 

outlander

outlander

Użytkownicy
posty452
Propsy224
ProfesjaReżyser
  • Użytkownicy
Ktoś wie gdzie nauczę się górnictwa?
 

Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty666
Propsy232
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Bodajże do 30% uczył dziadek, który był w Silbach w okolicy środkowej tablicy ogłoszeń. Więcej nauczyłem się od dziadka spod ogniska w kopalni araxos. Ogólnie górnictwo też się zalicza do pozyskiwania surowców.
 
while (!success) try{...}

Najlepszy modder od gothic multiplayer - polecam pytać go o wszystko!

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Górnik w kopalni Araxos uczy do maksimum, ale za bryłki złota, co jest średnim interesem. Najlepiej łazić po mapie i wydobywać żelazo oraz rąbać obalone drzewa. W ten sposób umiejętność wydobycia wzrasta poświęcając niewiele warte surowce przy niskim poziomie umiejętności
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

Zondala

Zondala

Użytkownicy
posty295
Propsy58
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Łowienie ryb też podnosi poziom pozyskiwania zasobów.
 

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty207
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cytuj
Łatka 1.1.3 jest już dostępna!

Planujemy dostarczyć kolejną większą aktualizację oznaczoną numerem 1.2 w najbliższym czasie. Będzie ona zawierać jeszcze więcej poprawek błędów, zmian balansu i innych usprawnień. Mamy również nadzieję, że wtedy rozpoczniemy tłumaczenie wspierane przez społeczność na platformie Crowdin, ale nie możemy tego jeszcze potwierdzić. Jeszcze raz prosimy o oczekiwanie na dalsze ogłoszenia, kiedy pracujemy nad przygotowaniem platformy Crowdin do działania. Serdecznie dziękujemy za wielki odzew wszystkich społeczności, które chcą umożliwić doświadczenie naszej gry swoim rodakom!

Lista zmian może zawierać spoilery, ale staramy się ich unikać. Nie wszyscy gracze doświadczyli opisanych poniżej błędów.

Oto lista zmian wprowadzonych wraz z aktualizacją:
Rozdział 2: Naprawiono błąd w zadaniu "Honor robotnika", który powodował, że Recon i Veigo nie trafiali do więzienia
Rozdział 2: Naprawiono błąd w zadaniu "Nocny patrol", który powodował nieprawidłowe reakcje Weigara
Rozdział 4: Naprawiono błąd w zadaniu "Dla dobra publicznego", który powodował nieprawidłowe dialogi Lorenzo oraz brak nagrody
Rozdział 4: Naprawiono błąd w zadaniu "Dla dobra publicznego", który powodował, że niektóre uczestniczące w nim postaci pojawiały się podwójnie w świecie gry
Rozdział 4: Naprawiono błąd w zadaniu "Zamykamy interes", który powodował problemy z usuwaniem podpalonych skrzyń
Rozdział 5: Naprawiono błąd w zadaniu "Król bez korony", który powodował, że Javad pojawiał się podczas zadania, nawet gdy został zrekrutowany w zadaniu "Robota dla twardzieli"
Rozdział 5: Naprawiono błąd w zadaniu "Z deszczu pod rynnę...", który powodował brak możliwości korzystania z łózka
Naprawiono błąd w zadaniu "Ta ryba nie śmierdzi", który powodował, że Armar zabierał graczowi złoto, zamiast wręczać nagrodę
Naprawiono pozycję Ezekiela po podjęciu się listu gończego "Hiena". Teraz powinien znajdować się w karczmie w Silbach.
Naprawiono handel z Pablo
Naprawiono wymagane przedmioty w recepturach broni "Mściciel", "Wieprz" oraz "Oszczep"
Naprawiono problemy ze stabilnością gry podczas używania przedmiotów zwiększających tymczasowe statystyki lub umiejętności bohatera: mikstury, ziela itp.
Naprawiono błąd, który powodował, że Caramon mógł nie posiadać żadnego pancerza
Wyłączono niektóre nowe komendy konsoli kodów, przez które gracze korzystający z oszustw mogli zablokować progresję zadań fabularnych
Usprawniono uśmiercanie bohatera podczas niektórych zdarzeń oraz sekwencji filmowych. Gracze korzystający z konsoli kodów podczas wskrzeszania bohatera (klawisz F8) mogli zablokować progresję zadań fabularnych.
Naprawiono błąd, który powodował, że gracz przestawał mieć możliwość rozmawiania z bohaterami niezależnymi. Po wczytaniu zapisu gry problem powinien zniknąć.
Naprawiono błąd, który powodował znikanie złota z ekwipunku bohatera
Naprawiono błędy w awansowaniu w strukturach straży miejskiej
Usprawniono niektóre zdarzenia losowe, aby nie występowały podczas zadań fabularnych
Naprawiono inne pomniejsze problemy

Źrodło: news na steamie
 

lucki666

lucki666

Użytkownicy
posty130
Propsy64
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
Co prawda nie wiem czy będzie działać to z Kronikami, ale ogólnie aby jakakolwiek modyfikacja używała wolnego celowania, to w tym celu musisz pobrać i zainstalować program Ninja-2.6.10 lub nowszą wersję. Następnie ściągnąć plik FreeAiming.vdf odpowiadający za wolne celowanie i skopiować go do folderu Gothic II\Data. W menu gry powinna pojawić się dodatkowa opcja.

Ale tak jak wspomniałem na początku, nie wiem czy działa to z Kronikami, podobnie jak z innymi modyfikacjami.
 

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty207
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Działa, tak samo jak działa union i jego pluginy. Ale prawdopodobieństwo że się mod schrzzani przez konflikty jest duże więc radzę zrobić kopię zapasową swoich zapisów.
 

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
Ogrywam już moda z 5h wszystko spoko. Na razie nie zauważyłem u siebie większych błędów. Zdecydowałem się grać magiem. Według mnie to oryginalne podejście że niema gildii magicznej i musimy zdobywać magię na własny sposób. Co prawda boli ograniczenie do 4 kręgu magi. Tym bardziej się boje, że oprócz czarów z podstawki, nie będzie żadnych nowych.  Chyba jednak byłoby lepiej grać łucznikiem. Ale to chyba innym razem jeśli mod okaże się dość dobry. Mag#Lotrzyk forever, nie interesuję mnie ciężkozbrojny woj pod siłę, chodź niewątpliwie wyglądają zawsze zajebiście w najlepszych ciężkich zbrojach i 2h. Zdecydowanie śmieszny jest fakt, że nie tracimy żadnej mobilności podczas walki ciężką zbroją, lub ewentualnej zadyszki zbyt długiego wymachiwania 30kg klingą.
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

Cruc

Cruc

Użytkownicy
posty666
Propsy232
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cytuj
Co prawda boli ograniczenie do 4 kręgu magi.
Czemu? Raczej autorzy poświęcili czas na to, żeby dopracować balans. Moje doświadczenia pokazały, że spokojnie można ukończyć grę bez grindingu.
Cytuj
Według mnie to oryginalne podejście że niema gildii magicznej i musimy zdobywać magię na własny sposób
Każda zmiana w drewnianej magii gothica na plus :ok:
Cytuj
Zdecydowanie śmieszny jest fakt, że nie tracimy żadnej mobilności podczas walki ciężką zbroją
:lol2:
https://youtu.be/qzTwBQniLSc
Cytuj
zbyt długiego wymachiwania 30kg klingą
ile :lol2:
Tu się chyba rząd wielkości pomylił. Choć nawet 3 kilogramowe klingi ciężko znaleźć xd
Cytuj
Mag#Lotrzyk
W sensie hybryda? Nigdy czymś takim nie grałem. Daj znać jak Ci poszło, bo brzmi ciekawie  :ok:
 
while (!success) try{...}

Najlepszy modder od gothic multiplayer - polecam pytać go o wszystko!

Sorfarius

Sorfarius

Użytkownicy
EroSennin!
posty459
Propsy12
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • EroSennin!
W sensie te dwie klasy. Nie jestem zwolennikiem hybryd, bo nieda się osiągnąć mistrzostwa danej dziedziny walki w hybrydzie. Akurat jednak w kronikach może by to zadziałało. Mod nie jest specjalnie trudny. Tym bardziej jak ktoś w returninga grał.. mag to moja ulubiona klasa postaci, lecz jak piszesz drewniana maga i mała różnorodność specjalizacji jak np chodź by tworzenie własnej magi. W Gothic zawsze magia była zbyt OP. Walka wręcz dawała lepszy fun. Chodź nie powiem takie czary jak stary grom(przeskakuje na 3 cele i zadaje DMG) priokineza czy uderzenie wiatru, to naprawdę fajne zaklęcia.
 
Nie wierzę w żadnego Boga, bo nie muszę. Życie mnie nauczyło że w życiu liczą się dwie wartości, więzi i marzenia.
Kosmos jest ogromny, a my jesteśmy tylko pyłkiem na tle miliardów innych istot żywych, bo sądząc że jesteśmy jedyną inteligentną cywilizacją z jednym słusznym Bogiem we wszechświecie, tylko dajecie oznakę ogromnej ignorancji i głupoty.

R.Loos

R.Loos

Użytkownicy
posty373
Propsy66
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ktoś już ma wiedzę jak bardzo różni się wybór pomiędzy dwiema gildiami w mieście. Co się zyskuje/traci idąc do straży/kupców?
 
Pół litra na dwóch jest dobre kiedy jedna osoba nie pije


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry