[NB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki 57257 221

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 11.01.2021 roku

Wyświetleń 57257

Odpowiedzi 221

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Sam sobie dałeś odpowiedz ja tylko dodam ci brakujący element czyli rozdział 4
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

SolariS

SolariS

Użytkownicy
posty361
Propsy77
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam czy ktoś gral tą nowa postacią Dark Knight? Jak mniewam Mroczny Rycerz czy coś takiego
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

SolariS

SolariS

Użytkownicy
posty361
Propsy77
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
I jak wrażenia? Warto?
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Klasa jest op i tyle  co więcej można powiedzieć?  cala reszta  jest zanim ze strata  i to kolosalna, nikt i nic nie ma do tego  podjazdu.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

SonGoku

SonGoku

Użytkownicy
posty123
Propsy46
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
No ogólnie jeżeli damage peta skaluje się 1 do 1 od many a jeżeli nauczysz się zaklęcia to dodatkowo wzrastają o 35%. Plus skaluje się z intem także pet czyści całe khorinis już w 1 rozdziale. Niektórzy nie lubią grać pod peta ja też nie lubię ale niestety dla tej klasy to najlepsza ścieżka rozwoju bo DK ma zmniejszone skalowanie od siły i to o 50%
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
25% bodajże dla niego silą skaluje się 1 do 0,75 ale i tak dmg  dzięki  efektom runicznym wychodzi na plus,  nie mniej    role główną odrywa pet który skaluje się ze wszystkim jego staty zalezą od naszych  wiec  musimy  sami siebie mocno pompowac ale już jego dmg  jest  zależny od many
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Gościo1

Gościo1

Użytkownicy
posty180
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gram nekromantą jestem w 1 rozdziale posiadam runę przywołania pomniejszego szkieletu i mam problemy z zabiciem nawet najprostszych przeciwników i Mam pytanie czy w następnym rozdziale nakromanta posiada jakieś użyteczne runy.

Post połączony: 2021-02-13, 00:52
Jeszcze mam cały czas problem ze złotem bo muszę sobie podnieść poziom many ale to strasznie dużo kosztuję więć przydałby się jakiś sposób.
 

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty207
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Niestety albo stety (imo zmiana na +) NB zmienił bardzo ekonomię w grze. W bardziej skutecznych sposobów to masz przetapianie złota, oddawanie trofeów u myśliwych albo swój obóz w 3 rozdziale.

Co do run później będziesz miał runę przywołania szkieleta wojownika i armię ciemności.
Dodatkowo możesz nauczyć się demonologii i mieć własnego przywołańca w postaci demona.
 

Gościo1

Gościo1

Użytkownicy
posty180
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
No to jak na początek to zostają mi trofea

Post połączony: 2021-02-13, 01:01
tak tylko demonologia kosztuję sama nauka demonologi kosztuję 1,5k a runa dodatkowe (tu mogę się pomylić bo nie pamiętam dokładnie) 5 albo 8k

Post połączony: 2021-02-13, 01:13
skąd mam wziąć na początku gry w 1 rozdziale 10 tyś na tą runę domonologa ?
 

Post połączony: 2021-02-13, 01:15
tym bardziej że muszę wydawać na naukę trofeów i jeszcze muszę zaoszczędzić na języki budowniczych to jest już kolejne 8 tyś sztuk złota
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Kradzież kieszonkowa  dobre źródło hajsiwa
Trofea u myśliwych wiadomo
Srebro i złoto sprzedaż u Halvora
Polowanie na bandytów  tez trochę tego wpada za ich głowy u andre

Standardowe dobre zrodla dochodów
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
No i dochód od czeladników, chyba u każdego jest spoko, tylko u harda jest cienko...
 

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty207
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
No u Harada teraz cienko bo są ograniczone złoża rudy, potem można jeszcze ew. przetapiać bronie orków czy zardzewiałe bronie by sztabki żelaza pozyskać.
 

Gościo1

Gościo1

Użytkownicy
posty180
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Wie ktoś może gdzie znajdę jakieś usefull swoje np : deszcz ognia albo małej burzy ognistej bo muszę farmić level gdyż te runy nekromanty w 1 rozdziale nic nie biją a mam już uzbierane 15 k na runę demonologa tylko brakuję mi punktów nauki czy nie zbierać punktów nauki na tą runę domonologa wejść w 2 rozdział nauczyć się runy szkieletu wojownika a potem dofarmić na runę demonologa bo ja już nie wiem jak robić gram tym nekromantą ale jego początkowe runy są bezużyteczne porównując z runami maga ognia lub guru.
 

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty207
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Za zadanie "Człowiek pod obliczem bestii" u Ignaza dostaniesz zwój zmniejszenia potwora który warto użyć na czarnym trollu w ten sposób wykonasz 3 zadania (U Grimbalda (za samo zabicie), Raula albo Falka(za skórę), u Sagitty(słoneczny aloes)).

Pamiętam że jeden deszcz ognia jest na takiej półce skalnej obok obozu bandytów za farmą Sekoba.
 

Gościo1

Gościo1

Użytkownicy
posty180
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
na nowym balancie już go tam nie ma

Post połączony: 2021-02-14, 00:47
tego zwoju dlatego pytam się o jakieś inne miesca gdzie takowy zwój mogę znaleźć

Post połączony: 2021-02-14, 01:00
i nadal wracam do tego czy lepiej farmić levele na naukę runy demonologa czy lepiej wejśc do 2 rozdziału i nauczyć się runy szkieletu wojownika


Post połączony: 2021-02-14, 16:08

Proszę napisz ktoś gdzie jest teraz przycisk w domu Valentino szukam go już dwie godziny i nic .
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
lampa jest przyciskiem
 

Gościo1

Gościo1

Użytkownicy
posty180
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
czy ten demon od xardasa ma być taki słaby czy można go jakoś ulepszyć ?


Post połączony: 2021-02-14, 20:36
bo wydałem na niego 10 tyś sztuk złota i 20 punktów nauki a on bije po 10 obrażeń to czuję się trochę oszukany chyba że nekromanta jest tak słaby po prostu

Post połączony: 2021-02-14, 20:37
jakbym wiedział że każda jego runa nic nie bije to zostałbym magiem wody albo guru.
 

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty207
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Można ulepszyć  i on się leveluje wraz z Tobą jak expa nabijasz.
 

Gościo1

Gościo1

Użytkownicy
posty180
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
tylko że on bije po 10 obrażen i pada od wszystkiego

Post połączony: 2021-02-14, 22:57
nie wiem czy to jest zależno od inta ale mam 180 inta i on nic nie bije


Post połączony: 2021-02-14, 22:59
chyba zrezygnuję z grania nekromantą jak nauczyłem się przyzwania zombi i zaatakowałem nim grupę dwóch zębaczy to te zjadły do w 3 sekundy

Post połączony: 2021-02-14, 23:00
tym bardziej że pupil kosztował mnie 20 pkt nauki i 10 tyś kasy i nie zadaje on absolutnie żadnych obrażeń 

Post połączony: 2021-02-14, 23:01
no dobra zadaje jak zatakowałem nim bandytę który miał 800 hp aby go przetestować to bił mu po 15

Post połączony: 2021-02-14, 23:05
no nie wiem nie da się grać na koszmarze nekromantą jego summony spadają na 2 hity góra 3 od byle kogo myślałem że jak nauczę się przyzwania zombi to da mi dość sporego boosta ale trochę się pomyliłem bo raz kosztuję to dość sporo many bo 75 + mana per sec

Post połączony: 2021-02-14, 23:26
a i jeszcze jedno jak byłem w wieży dextera i pojawił się Greg zaczął od okładać wszystkich pięściami dosłownie potem jak położył pierwszego typa wziął jego broń ale ona była pod zręcznośc i zaczął im bić po 5 hp a potem nie wiem co się stało ,ale przyboczni dextera przestali się ruszać i atakować więc tutaj nawet się nie męczyłem zbytnio z nimi a kolejna sprawa jest taka że są 2 głowy góry tego przybocznego z z tego co wiem ten drugi pomagier nie nazywa się góra pozdrawiam i mam nadzieje że nokromanta dostanie jakieś wzmocnienie bo nie widzi mi jakieś speedrunowanie aż do 4 rozdziału aż w końcu dostanę runę która coś robi tym bardziej porównując ją z innymi klasami np: takim guru czy magiem ognia to sporo odstaje ,mam tylko nadzieje że jego summony dostaną buffa bo jest tak jak mówiłem zombi 2 poziomowa runa która kosztuję 4 tyś sztuk złota 10 punktów nauki pada od 3 strzałów od 2 zębaczy a i jeszcze jedno nie ma on na początku dodatkowej many tak jak guru czy nawet taki mag ognia tak nawet mag  ognia może wcześniej skorzystać z gildyjnego sposobu na manę niż on podsumowując nie zamierzam grać dalej tą postacią doszedłem do początku 3 rozdziału gra była frustrująca przed większością przeciwników musiałem uciekać boostowanie inteligencji tak naprawdę niewiele mi dawało runy zadającę obrażenia tak naprawdę zadawały znikome obrażenia bo 150 obrażeń przy inteligencji 180 to jest nic nie wspominając że ta runa na początku biła 140 obrażeń więc jej obrażenia urosły o 10 :) jedynymi przeciwnikami z którymi mogłem się mierzyć to jakieś gobliny topielce albo krwiopijce nie pozdrawiam najgorsza postać jaką mi się grało 3 rozdziały uciekania tyle w temacie a i przepraszam za wszelkie literówki teraz zacznę grać magiem wody i zobaczę jak nim mi się będzie grało gdyż grałem już guru magiem ognia , z nekromanty zrezygnowałem dk nie będe grał jest zbyt niezbalansowany tak samo postać pod zreczność no to tyle.

Post połączony: 2021-02-14, 23:32
aj przepraszam nie napisałem jaka to runa tak przepięknie się skaluje z inteligencją chodzi mi o runę 1 kręgu strzałę ciemności no ktoś by mi mógł napisać że przecież to runa 1 kręgu on nie powinna bić dużo no generalnie tak ale ognista strzała u magów ognia nakłada dote którą biję ogromne obrażenia w czasie i dobrze się skaluję w porównaniu z tym

Post połączony: 2021-02-14, 23:43
następnym razem gdybym miał grać tą klasą to dawałbym punkty nauki w broń dwuręczną i bił bym z kijka bo z run to ja nic nie biłem. Chociaż zaoszczędziłbym te 22 tyś którę wydałem na same tak same runy 

Post połączony: 2021-02-14, 23:44
ja głupi myślałem będzie lepiej jak dojdę do 3 rozdziału to będzie tylko lepiej tak tak

Post połączony: 2021-02-14, 23:57
zapytam się jeszcze o jedno czy ta druga klasa którą można zostać u xardasa jest dobra czy nie? czy może też przez 4 rozdziały trzeba uciekać aż dostaniesz nareszcie dobrą runę

Post połączony: 2021-02-15, 00:29
a i jeszcze jedno bo jak oglądam majesa on ma jakieś przyśpieszenie czasu jak to zrobić ?
 


0 użytkowników i 5 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry