[NB] Problemy techniczne, trudności oraz inne pytania ogólne 35507 109

O temacie

Autor Ventrue

Zaczęty 11.01.2021 roku

Wyświetleń 35507

Odpowiedzi 109

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Nie ale da się to ograniczyć statami  ja jak dostaje krwawienie to ticka po 6 dmg  co jest prawie najniższą wartością
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
No proszę, a jak to się ogranicza?
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Graj pod tarcze  proste, ta jest niemal immune  na krwawienie i  obrażenia obuchowe
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Wonsz

Wonsz

Użytkownicy
posty838
Propsy114
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Witam.
Zmieniłem sobie w gothic.ini czułość myszki i po odpaleniu gry plik mi kompletnie zniknął. Nie ma go w folderze ani w koszu, po prostu wyparował. Gra odpala się normalnie, ale fpsy spadły mi z 60 do 30. Jak ściągam gothic.ini z neta, to również po odpaleniu gry po prostu znika.
 

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty207
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jaki system, Gothic Steam/GoG/Płyta ?
 

Wonsz

Wonsz

Użytkownicy
posty838
Propsy114
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
@Yetem12 Win 8 64-bit, Gothic na płytce.

Nieważne, udało mi się już rozpracować. Wystarczyło uruchomić jako administrator. Co prawda wówczas nie pojawiały się savy, bo zapisują się w w folderze Dysk c>uxytkownicy>użytkownik>appdata>local>virtualstore>program files>jowood. Wystarczyło przerzucić i po problemie.
 

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty207
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Właśnie dla tego pytałem o system i skąd masz grę.  Od win7+ czasami gra z płyty odczytuje pliki startowe z tego folderu który wskazałeś.
 

Kyubie

Kyubie

Użytkownicy
posty389
Propsy32
  • Użytkownicy
Czyli mój błąd dalej zostaje nie rozwiązany? :D Po patchowaniu DX11 na najnowszy model automatycznie gra zaczyna się bugować - nie włącza się. Co dziwne naprawdę jak gram na patchu od Likiera to działa wszystko, jednak ten fps spada czasem.

No i ten plik UserSettings jest w nieedytowalnym formacie BIN. Coś da się z tym zrobić ? Bo wklejenie pliku UserSettings do folderu GD3D11 nic nie daje... Przy usunięciu tego z formatem BIN ustawienia się zerują i nie czerpie on informacji z tego z końcówką .ini a tworzy od nowa format BIN.
Z tym plikiem UserSettings już wyjaśnione, od pewnego patcha ten plik został zamieniony formatami z bin na ini celem lepszej edycji.

Dalej zostaje mi problem tego, że nie mogę zainstalować nowszej wersji patcha bo coś mi nie działa. problem z uruchomieniem gothix.exe.
 

SolariS

SolariS

Użytkownicy
posty361
Propsy77
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
@Kyubie a masz jakiś błąd? Jaki system? Jakie sterowniki? Coś na pewno powoduje problem na najnowszej wersji i może da się to rozwiązać ale samo "gra się nie włączą" nie wystarczy
 

Kyubie

Kyubie

Użytkownicy
posty389
Propsy32
  • Użytkownicy
@SolariS instalowałem gothica z GoG'a i steama zgodnie z poradnikiem. Win 7 i chyba wszyskie możliwe sterowniki na nim zainstalowane (lapek Lenovo Ideapad Y700). Tam jest napisane błąd gothic.exe z dopiską Aplikacja nie została właściwie uruchomiona z dopiskiem numeru błędu 0xc0000005. Najdziwniejsze jest to, że oba patche z wątku instalacji działają, ale każdy nowszy już nie... Czyżby to były takie zmiany że wymagają jakiegoś dodatkowego oprogramowania ?

Czy mam może naklejać każdy patch po kolei ?
 

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty207
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Instalowałeś wszystkie sterowniki z instalatora returninga? Wklej najlepiej okno błędu gothic.exe.
 

SolariS

SolariS

Użytkownicy
posty361
Propsy77
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ja mam grę z goga i nie mam problemów używam win 10
Jak instalujesz returna to masz dodatkowe oprogramowanie chyba takze paczke Visual Redi instalowałeś to wszystko?
 

Kyubie

Kyubie

Użytkownicy
posty389
Propsy32
  • Użytkownicy
Ja mam grę z goga i nie mam problemów używam win 10
Jak instalujesz returna to masz dodatkowe oprogramowanie chyba takze paczke Visual Redi instalowałeś to wszystko?

Zainstalowane wszystkie visuale i nawet directa przeinstalowałem. A co do bledu to opisałem go calego co tam jest napisane. Wiecej treści w nim nie ma. Dziwi mnie jakim cudem nie mogę tego zaktualizować... Bo skoro mogę tylko te patche z tego tematu to chyba byly jakoś przerobione... A powrotne przeklejenie dx naprawia blad...
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
No to skoro stary DX działa a nowy nie, to znaczy że wina po stronie dx lezy, i musisz grać na tym działającym.
 

Kyubie

Kyubie

Użytkownicy
posty389
Propsy32
  • Użytkownicy
No tylko dziwi mnie właśnie czemu inni na spokojnie przeklejają i grają a u mnie to powoduje błąd... Szczególnie że to korzystnie wpływa na FPS i to w bardzo znacznym stopniu...
 

garry18

garry18

Użytkownicy
posty1391
Propsy44
  • Użytkownicy
System systemowi nie równy, pewnie masz jakiś konflikt z czymś, coś po prostu nie działa i tyle, może to wina WIN7 a może bibliotek, nie wiadomo pamiętaj że gotik 2 to stara gra... i działą jak się jej podoba, więc no niestety olej nowego DX graj na tym który działa :P
 

Kyubie

Kyubie

Użytkownicy
posty389
Propsy32
  • Użytkownicy
Mam nadzieję, że może któraś mądra głowia pomoże takim biednym żuczkom jak ja i zrobi DX na zasadzie takiej jak Likier - kompatybilnejsze :D
 

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty207
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
To wstaw screen całego błędu gothic.exe jak się wywali i napisz issue na githubie to może developerzy coś podpowiedzą co nie działa albo zrobią wersję działająca.
 

dave36

dave36

Użytkownicy
posty48
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Czy ktoś jest w stanie podać mi kod na list do Bengara od Lutero lub wyjaśnić mi co się stało? (Pierwsza misja kupców) Nie wiem co się stało, czy po przeczytaniu listu on znika czy nie da się go wtedy użyć, a bez niego nie mogę ruszyć gildii kupców.
 

Yetem12

Yetem12

Użytkownicy
posty207
Propsy48
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry